WSM Liga SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí n/L 4:2 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Soutěž o voucher pro dvě osoby na polední menu v restauraci Benada opět pokračuje
30.11.Kostúr: Udělali jsme individuální chyby
30.11.Góly "last minute" zajistily Lvům tři body ze severočeského derby s Kadaní
29.11.Derby je tu – do Ústí přijede Kadaň
29.11.Starší dorostenci v Litvínově dlouho vedli, v poslední třetině dostali dva góly a prohráli
28.11.S pukem nešlo nic jiného dělat než vystřelit, popisoval poslední vteřiny Dudáš
28.11.Dvakrát skóroval, ale nestačilo to. Góly k ničemu, tvrdil Tůma po Šumperku
28.11.Mladší dorost prohrál v Písku, inkasoval sedm branek
28.11.Všechna domácí utkání Ústeckých Lvů startují úvodním vhazováním v 18:00 hod.
27.11.Šumperk veze ze severu Čech dva body, do nájezdů chybělo šest sekund
26.11.Soutěž ve střelbě na brankáře i autogramiáda si našla své příznivce
26.11.Lvy čeká odveta se Šumperkem
26.11.Voucher na dvě letenky do Paříže či Říma zná dalšího svého majitele!
26.11.Vánoce se Slovanem
25.11.Ústí nad Labem je hokejové město se skvělými fanoušky, vzpomínal Lukáš Poživil
25.11.Soutěž s Amibeauty zahájena
25.11.Snad budeme pokračovat v dobrých výkonech, přeje si Jan Musil
24.11.Junioři zabrali, porazili Hvězdu Praha
24.11.Mladší dorost po dobrém výkonu přehrál Kladno 4:2
24.11.Petr Magasanik: Byl jsem překvapený, jak rychle jsme přišli o dvoubrankové vedení
24.11.Na vítězství jsme čekali vážně dlouho, soudil Skrbek po úspěchu v Třebíči
23.11.V poslední listopadový den do běžně nepřístupných míst Zlatopramen Areny
23.11.Jaroslav Roubík: Stále nám něco chybí a musíme to zlomit, doufám, že v Třebíči
23.11.Starší dorost hrál velmi dobře, proti Plzni dokonce vedl. Nakonec prohrál
23.11.Překvapivá výhra! Ústí loupilo v Třebíči
22.11.Starší dorostenci inkasovali v Chomutově 11 branek, čestný úspěch zaznamenal Kopta
22.11.Chcete si užít domácí utkání Slovanu z první řady? Stačí být padesátý divák
22.11.S novým koučem premiérově na cizí led, Ústí jede do Třebíče
22.11.Do Ústí nad Labem se budu vracet velmi rád, vzpomínal exústecký kouč Jiří Mička
22.11.Junioři prohráli v Mostě
21.11.Nový kouč Skrbek: Kluci umí hrát hokej, jen je na nich deka, kterou musíme odstranit
21.11.David Dvořáček: Ústecký Dlouhý chytal výborně
20.11.Havlíčkův Brod loupil body ve Zlatopramen Areně poprvé od postupu do první ligy
17.11.Junioři v přestřelce porazili Kobru Praha
17.11.Mladší dorostenci přišli o bod tři sekundy před koncem základní hrací doby
16.11.Lvi podlehli Budějovicím
15.11.Jan Čaloun byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem finské SM ligy
15.11.Dvě třetiny jsme bojovali, říká autor dvou branek Jaroslav Vandas.
15.11.Starší dorost prohrál se Spartou
14.11.Soutěž ve střelbě na brankáře a autogramiáda v hypermarketu Globus
14.11.Pokračuje soutěž o voucher pro dvě osoby na polední menu v restauraci Benada