WSM Liga ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí n/L 7:1 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Vypisuji posledních 30 článků.

18.11.Mladší dorost poprvé vyhrál, porazil TřemošnouUNL - TRM 7:2, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci dokázali poprvé v sezóně vyhrát za tři body. V domácím prostředí porazili Třemošnou 7:2. Pět branek vstřelil Kale Costa. Prosadila se také posila z Chomutova - Lukáš Koblízek, který je ročník 2004.
18.11.Mladší dorost nestačil na PZ KladnoPKL - UNL 5:1, 16.kolo | Jan ProšekKladno - Den po výhře nad Třemošnou hrál mladší dorost další zápas. Nastoupil na ledě PZ Kladna. Slovan na svého soupeře nestačil a prohrál 1:5. Jedinou ústeckou trefu zaznamenal Čermák.
18.11.Druhá třetina na ledě Motoru rozhodlaCEB - UNL 7:1, 23.kolo | Jiří CíchaČ e s k é B u d ě j o v i c e - Slovan v dnešním utkání zavítal na led českobudějovického Motoru, který se pohybuje v horní části tabulky. V první třetině nás soupeři přestříleli, ale z branky se radovali pouze severočeši. Druhá perioda nabídla šest branek, ale jen na straně domácích, kteří tahali celý zápas za delší konec. V následující a zároveň poslední třetině dnešního utkání Budějovice přidali ještě jednu branku a radují se tak ze zasloužené výhry - 7:1.
17.11.Slovan vyráží na českobudějovický led, dokáže Ústí Motor porazit i podruhé?CEB - UNL 7:1, 23.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po dvou prohrách by potřebovalo Ústí opět bodovat. V dalším utkání ho však nečeká vůbec lehký soupeř, vyjíždí totiž na led třetích Českých Budějovic, které však dokázal Slovan v prvním vzájemném utkání porazit. To se odehráno v říjnu na ústeckém ledě a Slovan vyhrál 2:0. Zda dokáže obrat Motor o body i tentokrát zjistíme v sobotu 18. 11. od 17:00 hod.
16.11.Slovan doma prohrál fotbalovým výsledkem, body si odváží AZetUNL - HAV 0:2, 22.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po reprezentační přestávce přivítal Slovan na domácím ledě Havířov. Utkání bylo dlouho vyrovnané než se prosadil v 50. minutě Jan Hudeček. O šest minut později přidal druhou branku hostí Jakub Matai.
16.11.Havířovu zachytal gólman a neměli jsme štěstí, litoval porážky Daniel VrdlovecUNL - HAV 0:2, 22.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V domácím duelu Slovan neuspěl, proti Havířovu nedal ani gól a prohrál tak 0:2. Gólově se neprosadil ani aktivní útočník Daniel Vrdlovec, který den předtím nastoupil v Litvínově v dresu Mladé Boleslavi k extraligovému utkání.
15.11.Po podzimní přestávce hostí Slovan doma HavířovSLA - UNL 8:1, 21.kolo | Marek VachtaÚ s t í n/L. - V rámci dvaadvacátého kola WSM Ligy hostí Slovan doma velmi vzdálený Havířov. Jejich první letošní střetnutí dopadlo lépe pro Slovan, který v devátém kole přestřílel Havířov na jeho ledě vysoko 4:8. Povede se Slovanu udržet body doma, nebo mu je Havířov vezme? To se dozvíme 16. 11. 2017 od 18:00 hod. na ústeckém zimním stadionu.
15.11.Starší dorostenci se dál tyčí na čele tabulky, Lounům vstřelili sedmnáct branekLOU - UNL 4:17, 15.kolo | Jana DrbalováLouny - Hokejisté staršího dorostu se s odstupem dvou dnů střetli se dvěma týmy ze dna tabulky. Nejprve v pátek vyzvali na domácím ledě Děčín a následně zamířili k odvětě na led posledních Loun. V duelu s Louny Slovan soupeře opět nešetřil a tentokrát mu uštědřil celkem sedmnáct branek. Ústečtí nyní vedou nejen celkovou tabulku, ale také v počtu vstřelených branek, který se vyšplhal tři kola před koncem základní části na neuvěřitelných sto šestnáct. O poznání těžší soupeř čeká dorostence již tento pátek, kdy na ústecký led zavítá Kladno.
9.11.Zatím jsme spokojení, říká Miroslav MachJan ProšekÚ s t í n/L. - Momentálně je reprezentační přestávka, mnoho evropských hokejových soutěží přerušilo svůj program. To se týká i WSM Ligy, a tak nastal ten správný čas zhodnotit průběh rozehrané sezóny. O tomto tématu hovořil trenér Miroslav Mach.
5.11.V domácím prostředí mladší dorost nestačil na VaryUNL - KVA 2:4, 14.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci nestačili na Karlovy Vary. Hosté si odváží tři body za výhru 4:2, oba týmy se dokázaly prosadit při vlastním oslabení. Po odehraných 14. kolech je Slovan na posledním místě tabulky. Na předposlední PZ Kladno ztrácí dva body.
4.11.Slovan nezvládl zápas proti Slavii a odjíždí domů se sedmigólovým rozdílemSLA - UNL 8:1, 21.kolo | Jakub KohoutV rámci 21. kola WSM ligy, vyjel Slovan do Prahy na led místní Slavie. Slovanu se nepodařil vstup do utkání a po první třetině prohrával 0:3. V druhé periodě to nebylo o nic lepší, natož spíš horší. Slovanu se nadále nepodařilo vstřelit branku a Slavia na oplátku čtyři přidala. Do třetí třetiny se tak tedy šlo za stavu 0:7 pro Slovan a ani ten největší fanoušek snad nečekal obrat. Ústí se v poslední třetině aspoň podařilo překonat brankáře domácích. Slavia ještě přidala jeden gól a její fanoušci se mohli radovat z konečného výsledku 8:1.
3.11.V Litoměřicích náš podržel brankář, říká David BernadLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Jan ProšekLitoměřice - Ústečtí hokejisté dokázali na ledě Litoměřic vyhrát poprvé od prosince 2015. Zápas odehrál také obránce David Bernad, který byl po utkání spokojený se ziskem tří bodů, ale také poukazoval na nedokonalosti ve hře Slovanu.
3.11.Mladší dorost veze z Chomutova bodCHM - UNL 4:3, 13.kolo | Jan ProšekChomutov - V rámci 13. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu hrál Slovan v Chomutově. Střelecky méně aktivní Ústí dokázalo v 39. minutě vyrovnat na 3:3, prosadil se Weis. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém rozhodl o zisku druhého bodu pro domácí Koláček.
3.11.Slovan míří na Slavii, fanoušci přijedou tramvají SLA - UNL 8:1, 21.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - K dalšímu zápasu WSM Ligy cestující ústečtí hokejisté na půdu soupeře. V sobotu je netradičně od patnácti hodin čeká v Edenu souboj se Slávií. Zápas, ve kterém proti sobě nastoupí sousedé v tabulce, můžete sledovat na onlajnech, nebo za poplatek na tvcom.cz
1.11.Mladší dorost podlehl KladnuUNL - KLA 2:8, 12.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu se tým Slovanu utkal s Kladnem. Ústí se prosadilo až ve třetí třetině, kdy prohrávalo 0:8. První domácí trefu zaznamenal Costa, druhou pak Polata.
1.11.Ústí bylo v derby úspěšnější a bere tři bodyLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Jakub KohoutVe dvacátém kole WSM Ligy se odehrálo derby mezi Stadionem Litoměřice a Slovanem z Ústí nad Labem. V sedmém kole letošní sezóny se tyto dva týmy utkaly na ledě Litoměřic. Ty po nájezdech braly o jeden bod více. Slovan se vydal v rámci dvacátého kola zpět na led Stadionu a porážku mu oplatil. Po Mertově gólu z přesilovky, Volfově brance na 2:1 a Roubíkově desáté trefě v této sezóně, si Slovan odváží z Litoměřic tři body.
31.10.Derby je tu, se Stadionem znovu v LitoměřícíchLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Série venkovních zápasů pokračuje dál. Ústecké hokejisty čeká duel v Litoměřicích. První vzájemný zápas měl Slovan rozehraný dobře, jenže prohrál po nájezdech, nyní je čas na odvetu. Úvodní buly bude vhozeno 1. listopadu v 18:00 hod. Zápas můžete sledovat zdarma na Onlajnech, nebo za poplatek na tvcom.cz
30.10.Starší dorost i nadále dominuje, Mostu vstřelil jedenáct branek a vede tabulkuUNL - MOS 11:2, 12.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Po dlouhé odmlce se hokejisté staršího dorostu představili opět před domácím publikem. Tentokrát hostili sedmý Most a výsledek hovoří jednoznačně. Slovan Mostecké přestřílel v poměru 53:22 a vstřelil celkem jedenáct branek. Po dvanáctém kole tak Ústečtí s dvaceti devíti body vedou ligu a k dalšímu utkání zamíří v neděli na led Kadaně.
30.10.Slovan odjíždí z Přerova poraženPRE - UNL 3:1, 19.kolo | Marek VachtaV rámci devatenáctého kola WSM Ligy zajížděl Slovan na stadion silného Přerova. V první polovině první třetiny domáci nepustili Slovan prakticky do ničeho, a v desáté minutě dokonce skórovali. Ústečtí hráči se po inkasované brance probudili, ale srovnat nedokázali. Na konci druhé třetiny dali Přerovští gól do šatny, což byla velká škoda, protože se hrál velmi vyrovnaný hokej. Slovan dokázal ve třetí třetině snížit, ale následné power-play se vůbec nepovedlo a Zubři si poté pojistili výhru třetím gólem.
29.10.Roubík po překonání mety tisíce odehraných zápasů zářilUNL - KLA 3:4, 18.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Slovan sehrál s Kladnem velmi pohledný zápas s parádní diváckou kulisou. Nakonec ale s Rytíři padl 3:4 po sam. nájezdech. V utkání hrál významnou roli Jaroslav Roubík, který duelem s Kladnem načal druhou tisícovku odehraných zápasů v první hokejové lize.
29.10.Slovan míří podruhé do Přerova, dokáže tentokrát uspět?PRE - UNL 3:1, 19.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Vzhledem k přesunu pondělního utkání na hřiště do Přerova, se spolu tyto dva týmy utkají podruhé na Moravě. První zápas Slovanu nevyšel a prohrál ho 7:4. Týmy však nyní mají v tabulce stejný počet bodů a nacházejí se tak hned vedle sebe. Ústečtí získali z posledních čtyř utkání deset bodů a předvedli velmi dobré výkony. Zda se jim na ně podaří navázat, zjistíme v pondělí 30. října od 18:00 hod.
28.10.Rytíři byli v Ústí uspěšnější a odváží si dva body za výhru po nájezdechUNL - KLA 3:4, 18.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V rámci 18. kola WSM Ligy přivítal Slovan kladenské Rytíře. Středočeši byli po celý zápas aktivnější a lepší, tudíž jejich vítězství je zasloužené. Domácí předvedli statečný výkon a bod si za bojovnost zaslouží. Dnes měli domácí trenéři k dispozici pouze tři formace.
27.10.Mladší dorost prohrál na SlaviiSLA - UNL 6:2, 11.kolo | Jan ProšekV rámci 11. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu nastoupilo Ústí v Edenu proti Slavii. Domácí celek byl aktivnější, na branku Slovanu vyslal jednasedmdesát střel. Gólman Mazourek jich šedesát pět chytil! Žlutomodří přesto prohráli 2:6.
27.10.Oplatí Slovan Kladnu porážku v prodloužení?UNL - KLA 3:4, 18.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V osmnáctém kole se utká na domácím ledě Slovan s Rytíři. Kladno se nachází na druhé příčce a je jedním z favoritů ligy. Slovan jistě bude chtít oplatit Kladnu porážku že čtvrtého kola a bude se tak rozhodně jednat o zajímavé utkání. Zápas se odehraje od 17:00 hod. na stadionu v Ústí nad Labem, a nebo ho můžete sledovat na serveru onlajny.com. Před utkáním bude připraven ceremoniál k další Roubíkově tisícovce, dorazte tak na stadion včas.
25.10.Senzační Růžička vychytal VaryKVA - UNL 2:3, 17.kolo | Jakub KohoutV sedmnáctém kole vyjel Slovan na led prvních Varů. Po první, vcelku vyrovnané třetině, přišla třetina druhá, kde se týmy přetahovaly o puk. Hra byla tak nudná a pomalá. Ve třetí části však Slovan vstřelil dva rychlé góly, Vary dokázaly odpovědět jen gólem v poslední minutě a upravily výsledek jen esteticky. Jedná se tak o první domácí prohru Karlových Varů. Skvělý výkon předvedl také ústecký Růžička, utkání na střely totiž bylo neuvěřitelných 49:14!
25.10.Jsme rádi, v KV Areně se nevyhrává často, těší Jana RůžičkuKVA - UNL 2:3, 17.kolo | Matěj HodovalKarlovy Vary - Slovanu se jako prvnímu celku WSM ligy povedlo dobýt karlovarskou KV Arenu a odvést si všechny tři body. Hlavním strůjcem cenného vítězství nad favoritem soutěže byl bezesporu brankář Jan Růžička.
24.10.Ze severu na západ. Slovan míří do VarůKVA - UNL 2:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Poprvé od 3. února 2008 míří ústečtí hokejisté k ligovému zápasu do Karlových Varů. Tehdy se týmy utkaly jako extraligové, nyní hrají WSM Ligu. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 25. 10. v 17 hodin a třicet minut. Zápas můžete zdarma sledovat na onlajnech, nebo za poplatek na tvcom.cz
23.10.Starší dorost v severočeském derby obstál, z Litoměřic přivezl tři body LTM - UNL 1:3, 11.kolo | Jana DrbalováLitoměřice - Severočeské derby bylo na programu jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu. Slovan zavítal na led sousedních Litoměřic a rozhodně to neměl v zápase jednoduché. Utkání navíc okořenil vynikající výkon litoměřického gólmana, přesto však Ústečtí dokázali na Kuneše vyzrát a pokračují v soutěži bez prohry. Již tuto neděli se Slovan představí před domácím publikem, kde bude čelit Mostu.
22.10.Mladší dorost podlehl LitvínovuUNL - LIT 1:11, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V dalším kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu nastoupil Slovan v domácím prostředí proti Litvínovu. Ústí sice vstřelilo první branku, ale po gólu Weise se střelecky odmlčelo. Ve zbytku zápasu se už jen prosazovali hosté, kteří vstřelili celkem 11 branek.
21.10.Z Benátek veze Slovan plný počet bodůBNJ - UNL 4:6, 16.kolo | Barbora WolfováBenátky nad Jizerou - Slovan přijel v rámci 16. kola na led Benátek nad Jizerou, kde rozhodně nebyla nouze o góly. Vstoupili do utkání aktivně a druhý gól dokonce střelili v oslabení. Ač domácí dvakrát srovnali, Ústečtí se nevzdali a nakonec vybodovali všechny tři body.