WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek od 15 hod. HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Leden 2018

Vypisuji posledních 30 článků.

23.2.V sobotu naposledy na SlovanUNL - FRM, 52.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Poslední zápas čeká ústecké hokejisty v sezóně 2017-2018. V sobotu bude Slovan netradičně již v 15 hodin hostit Frýdek-Místek. V předchozím kole Ústí prohrálo na ledě Kadaně, naopak Frýdek-Místek zvládl domácí duel s Třebíčí 5:4
21.2.Slovan podlehl v posledním venkovním utkání v KadaniKAD - UNL 6:4, 51.kolo | Libor KultÚ s t í n/L. - Dnes se na kadaňském ledě odehrálo poslední venkovní utkání Slovanu v této sezóně. Zápas byl velice vyrovnaný, ale domácí celek měl o trochu více střeleckého štěstí, a tak zápas skončil v poměru 6:4.
20.2.Poslední venkovní zápas letošní sezóny je tuKAD - UNL 6:4, 51.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - WSM Liga se blíží ke svému konci. Na ústecké hokejisty čeká poslední venkovní zápas aktuálního ročníku. V severočeském derby se utká na ledě Kadaně s tamními Trhači. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 21. února v 18:00 hod.
17.2.Slovanu se podařilo poprvé v sezóně porazit JestřábyUNL - PRO 4:2, 50.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina byla bez branek. V druhé třetině se prosadil Slovan jednou. Ve třetí třetině šli po dvou brankách do vedení Jestřábi. Ke konci zápasu však Slovan výsledek obrátil a tak bere z domácího utkání 3 body a vítězství 4:2.
17.2.Byli jsme lepším týmem, hodnotí zápas s Prostějovem dvougólový SeveraUNL - PRO 4:2, 50.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Jiří Severa zažívá na konci sezóny celkem plodné období, co se týče kanadských bodů. V zápase s Prostějovem pomohl Slovanu k třem bodům. Vytáhlý útočník nejdříve vstřelil úvodní branku v přesilové hře a následně vstřelil poslední branku utkání, když zakončil tříminutovku snů, kdy Slovan vstřelil tři branky a otočil vývoj zápasu.
16.2.Podaří se Slovanu poprvé v letošním ročníku najít recept na Prostějov?UNL - PRO 4:2, 50.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Základní část letošního ročníku WSM Ligy se pomalu blíží ke konci. Na postup do play-off ztrácí Ústí už hodně bodů a už nyní je jisté, že se do něj letos nepodívá. V sobotu 17. února ho tak čeká předposlední utkání na jeho ledě, ve kterém se proti němu postaví čtvrtí Jestřábi. Proti těm se letos ústeckým hokejistům nedaří, a pokusí se tak alespoň napravit tuto špatnou bilanci. Utkání začíná již tradičně v 17:00 hod.
14.2.Ústí podlehlo Motoru, utkání přineslo třináct branekCEB - UNL 8:5, 49.kolo | Lenka ŠustrováÚ s t í n/L. - Dnešní zápas se odehrál na ledě Českých Budějovic, které jsou momentálně první v tabulce. Odhodlání Motoru bojovat se ukázalo i ve skóre, kdy padlo dohromady třináct gólů. Slovan se jim snažil vyrovnat, ale i tak ho Motor porazil 8:5.
13.2.10 let v dresu Ústí se nedá zapomenout, říká Čestmír KodrleJan ProšekÚ s t í n/L. - Mezi lety 1968 a 1978 bavil mnoho ústeckých fanoušků svou rychlostí, přesným zakončením i smyslem pro souhru. Čestmír Kodrle odehrál za Slovan 10 let, během kterých nechybělo mnoho a podařilo se postoupit mezi nejlepší tuzemské kluby. Kodrle stál během exhibičního utkání na střídačce gardy.
13.2.Ústecký celek čeká těžký zápas na jihu ČechCEB - UNL 8:5, 49.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan vyjíždí na jih Čech změřit síly s ČEZ Motor České Budějovice, kteří se momentálně nacházají na druhém místě. Ústí se brána play off zavřela v minulém kole, tak uvidíme, jaký výsledek náš celek vybojuje. Utkání vypukne 14. 2. 2018 od 17:30 hodin a utkání můžete sledovat na onlajny.com, případně na TV COM.
12.2.Byla to euforie, vzpomíná na postup do extraligy Pavel JankůLadislava KrálováJedním z účastníků nedělní exhibice, která se nesla v duchu vzpomínek na extraligu, byl také výtečný bývalý hráč Slovanu Pavel Janků. Podařilo se mu vstřelit gól a připsat si asistenci. Po utkání zavzpomínal na své působení ve Slovanu.
12.2.Mladší dorost vedl ve Varech, ale body nezískalKVA - UNL 3:1, 31.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - Ústečtí mladší dorostenci vedli po první třetině na ledě Karlových Varů díky brance Costy o jeden gól. Ve zbytku zápasu se domácí celek dokázal prosadit třikrát, a tak se domů vrací s porážkou 1:3.
11.2.Připomenutí extraligové sezóny Slovanu se podařiloMarek Vachta, Lenka Šustrová Ú s t í n/L. - Dnes se na Ústeckém stadionu odehrál Exhibiční zápas mezi týmy, Slovan Extraliga a Slovan Garda na počest desáteho výročí účasti ústeckých hokejistů v nejvyšší hokejové soutěži.
11.2.Starší dorost deklasoval rezervu EnergieUNL - KVB 9:1, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Starší dorostenci přivítali na svém ledě Karlovy Vary "B". Od úvodu domácí byli aktivnější a měli více ze hry. Vše vyvrcholilo ve druhé třetině, když domácí nasázeli hostům šest branek. Nakonec se Severočeši radovali z vysoké výhry 9:1. Hattrick za domácí zaznamenal Matěj Harkabus.
10.2.AZet v Ústí dominoval, nasázel Slovanu sedm branekUNL - HAV 2:7, 48.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Havířov v Ústí vedl 2:0, domácí však dokázali díky dvěma brankám Jaroslava Roubíka v přesilových hrách vyrovnat. Poté však přišla 28 minuta, kde hosté dvakrát udeřili. Ve třetí třetině bylo na ledě prakticky jediné mužstvo, což se projevilo na výsledku. AZet si z Ústí nad Labem odváží vysokou výhru 7:2 a tři body.
9.2.Na led Slovanu míří HavířovUNL - HAV 2:7, 48.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 48. kola se utká na domácím ledě Slovan s Havířovem. Ústí má v probíhající sezóně s Havířovem bilanci 1:2, a tak uvidíme, jestli se Slovanu podaří ukořistit druhé vítězství. Utkání se odehraje v sobotu 10. února od 17:00 hod. na ledě Zimního stadionu v Ústí nad Labem.
9.2.Chceme bodovat, říká před domácím zápasem s Havířovem Vladimír MachuldaJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté mají před sebou další domácí zápas. Tentokrát hostí Havířov a podle slov trenéra Vladimíra Machuldy chtějí boj o play-off zdramatizovat.
8.2.Důležitá výhra mladšího dorostu, porazil TřemošnouUNL - TRM 4:3, 30.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Třemi kanadskými body (2+1) pomohl Filip Birhanzl ústeckému mladšímu dorostu k důležité výhře nad Třemošnou. Slovan svého soupeře porazil 4:3.
7.2.Ústí překvapilo na ledě sešívanýchSLA - UNL 3:5, 47.kolo | Lenka ŠustrováÚ s t í n/L. - Dnes se na ledu domácí Slávie odehrál velice napínavý zápas. Ze začátku utkání byli aktivnější domácí a vstřelili první gól. Na to Slovan dokázal rychle odpovědět a první třetina skončila nerozhodně. Druhá třetina byla pro Slovan zajímavější, jelikož zvýšil svůj náskok na 1:3. Poslední dvacetiminutovka byla z pohledu diváka nejatraktivnější. Ve čtvrté minutě třetí třetiny Slavie vstřelila hned dva góly a tím srovnala skóre. Žlutomodří se toho nezalekli a v následujících pěti minutách vstřelili další dva góly, kterými si zajistili vítězství.
6.2.Slovan míří ven, v Edenu vyzve SlaviiSLA - UNL 3:5, 47.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - WSM Liga pokračuje dál, po sérii domácích zápasů nyní míří ústečtí hokejisté na půdu soupeře. V rámci 47. kola odehraje Slovan zápas v Edenu, kde vyzve Slavii. Ta čeká na vstřelený gól již 67 minut a Ústí se pokusí tuto dobu co nejvíce prodloužit. Úvodní buly bude vhozeno 7. února v 18 hodin a zápas můžete sledovat na onlajnech.
5.2.Vydraž si dres některého z ústeckých hráčůAnna KuželováÚ s t í n/L. - Máš zájem o dres některého z ústeckých hráčů? Nyní máš šanci, do dražby jdou totiž obě sady zápasových dresů a vybírat můžete hned z dvaadvaceti jmen. Dražba bude ukončena 28. února a vyvolávací cena je 600,- Kč.
4.2.Exhibiční utkání na počest Extraligy je už za dveřmi!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - V letošní sezóně je tomu 10 let, kdy Slovan hrál poprvé a naposledy naší nejvyšší soutěž. Pro připomenutí této památné chvíle se uskuteční exhibiční zápas Slovan Extraliga vs. Slovan Garda. Utkání se bude konat v neděli 11. února 2018 od 15:00 hod. Dorazte všichni na tuto jedinečnou akci.
4.2.Vytvořili jste výbornou atmosféru, děkuje Jiří Severa ústeckým fanouškům UNL - LTM 3:1, 46.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Ústečtí hokejisté během dvou dnů odehráli dva zápasy. Nejprve v samostatných nájezdech nestačili na Prostějov 1:2, a pak dokázali v severočeském derby porazit Stadion Litoměřice 3:1. Ve druhém zápase se hned dvakrát do listiny střelců zapsal Jiří Severa.
3.2.Měli jsme rozhodnout v základní hrací době, říká Martin VágnerUNL - PRE 1:2, 45.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Po delší době se do sestavy vrátil zkušený obránce Martin Vágner. Nastoupil do zápasu proti Přerovu, který dokázal až v samotném závěru zápasu vyrovnat na 1:1. Ústečtí hokejisté znovu doplatili na samostatné nájezdy, které týmu v letošní sezóně nevycházejí.
3.2.Derby je naše! Slovan dokázal potřetí za sebou porazit LitoměřiceUNL - LTM 3:1, 46.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Poslední severočeské derby "S" přineslo čtyři branky. Nejprve se prosadil Jiří Severa v přesilové hře. Dvojnásobnou přesilovou hru ve druhé třetině využil Jiří Kurka. Hosté snížili zásluhou Michaela Gaspara na 2:1 v oslabení. Jiří Severa však pečetil v poslední minutě přímo z vhazování ústeckou výhru 3:1.
2.2.Slovan sahal na tři body, ale bere pouze bod po nájezdechUNL - PRE 1:2, 45.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Slovan se ujal vedení proti Přerovu hned ve 4. minutě, když z nulového úhlu překonal Šimbocha útočník Milan Davídek. Hosté vyrovnali dvě minuty před koncem v přesilové hře 6 na 4 zásluhou Tomáše Sýkory. V prodloužení neproměnil trestné střílení Antonín Melka a v nájezdech přišel trest. V páté sérii rozhodl Karel Plášek mladší.
1.2.Nejprve Přerov, a poté Litoměřice, dokážeme zvítězit?UNL - PRE 1:2, 45.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Po vysoké domácí výhře 6:0 nad Kladnem čekají ústecké hokejisty další dvě utkání před vlastními diváky. Nejprve se Slovan utká v pátek 2. února s Přerovem a hned o den později s Litoměřicemi. Zda se mu podaří navázat na poslední vítězství, sledujte s námi přímo na stadionu, hráči Ústí budou vaši podporu potřebovat.
1.2.Mladší dorost nestačil na KladnoKLA - UNL 6:4, 29.kolo | Jan ProšekKladno - Ústečtí mladší dorostenci v dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu nestačili na Kladno. Slovan sice vstřelil první branku zápasu, pak se i dostal do vedení 3:2. Ani to ale nestačilo, protože domácí Kladno pak otočilo utkání na svou stranu. Nakonec domácí celek vyhrál 6:4.
1.2.Mladší dorost vedl na PZ Kladnem, na výhru ale nedosáhlPKL - UNL 4:3, 27.kolo | Jan ProšekKladno - Kladenský tým se sice prosadil jako první pak ale třemi góly otočilo Ústí stav zápasu. Prosadil se dvakrát Costa a jednou Čermák. Slovan vedl 3:1. Domácí hokejisté ale vstřelili další tři branky, díky kterým vyhráli.
1.2.Ústecký mladší dorost podlehl VarůmUNL - KVA 1:2, 26.kolo | Jan ProšekVelké drama se odehrálo v rámci dalšího zápasu ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Slovan se v domácím prostředí dostal díky brance Gašpara do vedení. Karlovy Vary ale dokázali skóre otočit. Korčmaroš vyrovnal, a pak Bílek rozhodl o výhře Energie.
31.1.Třeba mě sem ještě nějaké cesty zavedou, říká o konci hostování KružíkUNL - KLA 6:0, 44.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - V Ústí byl na hostování z týmu Kladna, a právě proti svému celku ukončil působení na severu Čech. Jednadvacetiletý útočník vstřelil proti Rytířům dvě branky, a tak i díky němu dokázal Slovan porazit třetí Kladno 6:0. Po dvou minutách vedli ústečtí hokejisté po trefě Kružíka už o dvě branky a nenechali si cestu od kladenských hokejistů zkomplikovat. Seznam střelců zakončil svojí druhou trefou Kružík, který si tak trochu zkomplikoval návrat mezi své spoluhráče v Kladně.