říkal trenér Slovanu Vít Borůvka. Nestalo se. Pro Ústecké Lvy sezóna skončila. Stejně jako před deseti lety se loučí v semifinále po třech utkáních. Ve třetím semifinálovém klání podlehli Berounským Medvědům 3:4. Po 170 minutách prostřelili zeď v brance Berouna jménem Kameš. Poté dokázal sám Daniel Hodek ještě dvakrát vyrovnat. Na čtvrtý üder již domácí hokejisté odpovědět nedokázali i proto, že se domácí kapitán nechal zbytečně vyloučit na 5 minut a do konce zápasu. Hokejisté Slovanu tak dohrávali zápas ve čtyřech a šanci si již nevytvořili.">
Ú s t í n./L. - "Věřil jsem, že i přes dvě porážky se do finále dostaneneme," říkal trenér Slovanu Vít Borůvka. Nestalo se. Pro Ústecké Lvy sezóna skončila. Stejně jako před deseti lety se loučí v semifinále po třech utkáních. Ve třetím semifinálovém klání podlehli Berounským Medvědům 3:4. Po 170 minutách prostřelili zeď v brance Berouna jménem Kameš. Poté dokázal sám Daniel Hodek ještě dvakrát vyrovnat. Na čtvrtý üder již domácí hokejisté odpovědět nedokázali i proto, že se domácí kapitán nechal zbytečně vyloučit na 5 minut a do konce zápasu. Hokejisté Slovanu tak dohrávali zápas ve čtyřech a šanci si již nevytvořili.