Ú s t í n/L. - Blizoučko zisku prvních bodů v sezóně byli hokejisté z 5. třídy HC Slovanu Ústí. Ještě po druhé třetině vedli nad Roudnicí 2:1. O náskok však ve třetí třetině přišli a po prohře 2:3 na premiérový úspěch stále čekají. Roudnice jim odskočila na rozdíl čtyř bodů. Čtvrťáci pokračují ve vítězném tažení. Zvládli i šestý zápas sezóny. V Litoměřicíh vyhráli o gól, když celý zápas vedli.

7. HC Stadion Litoměřice A 4 0 0 4 4: 33 0

Litoměřice "B" - HC Slovan. 2:3 (0:1,1:2,1:0). branky Ústí - Jindřich, Janák, Barčák

Ostatní zápasy ke dni: 1.11.2004
1629 HC Slovan Louny - HC Stadion Litoměřice A 6 : 0
1621 HC Slovan Louny - HC Děčín 1 : 1
1622 HC Stadion Litoměřice A - HC Draci Bílina 2 : 8
1623 Stadion Teplice - HC Litoměřice B 1 : 2

• Obránkyně Slovanu Veronika Hujová a brankářka Veronika Ortová obdržely nominaci na reprezentační akci žen U16 - Turnaj čtyř zemí, který se uskuteční ve dnech 17. – 22. dubna 2024 ve Švédsku. Kromě naší reprezentace se Turnaje čtyř zemí zúčastní také Švédky, Finky a Švýcarky. Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.

• 4. třída Slovanu o víkendu získala na turnaji vítězů CCM Malé ligy v Plzni 3. místo. Celorepubliková soutěž CCM Malá liga, která se hrála od září 2023 do března 2024 pořádala o víkendu finálový turnaj, kterého se zúčastnily vítězové skupin. HC Slovan Ústí nad Labem postoupil ze své skupiny jako vítěz a postupně se utkal s HC Bílí Tygři Liberec, Wolves Plzeň a BK Havlíčkův Brod. Ve velice vyrovnaných zápasech nakonec ústeckým mladíkům uteklo stříbro o jediný gól. Součástí turnaje vítězů byly i dovednostní soutěže, kde naši čtvrťáci získali ze šesti disciplín, hned čtyři 1. místa. Dětem a realizačnímu týmu děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a města.