Ú s t í n/L. - Ústecký juniorský tým hraje skupinu o baráž. Prolínací soutěž má domácí výběr jistou, a tak Lvíčata bojují zejména o sebevědomí. Další pokus budou mít v pátek 1. února od 17:00, do Ústí nad Labem přijede Mladá Boleslav. Přijďte podpořit žlutomodré.

Maxmilián Bača – 6,29

Postavení v tabulce odpovídá umístění ve skupině o baráž. Poslední, tedy pátý tým, bude hrát baráž o setrvání v NOEN extralize juniorů. Statistiky jsou z celé dlouhodobé části a prvního zápasu této skupiny.

Ústí nad Labem a Mladá Boleslav se spolu již utkaly. 13. října hrála Lvíčata ve městě automobilů. Zápas se nejvíce povedl hostujícímu Vlastimilu Dostálkovi, který v padesáté třetí minutě vyrovnal na 3:3, poté v prodloužení zajistil bonusový bod pro svůj tým. Další utkání se odehrálo na severu Čech. Zápas byl herně vyrovnaný, nicméně na skóre vyhrála Boleslav 4:1. Po dvou třetinách vedli hosté 2:1. Lvíčata se snažila vyrovnat, otevřela hru. To se jim stalo osudným, protože v závěru inkasovala dvě branky.

První utkání ve skupině o baráž prohrálo Ústí 5:1 v Českých Budějovicích. Naopak Mladá Boleslav porazila HC Kladno 3:2. Doufejme, že Lvíčata prolomí sérii porážek a připíší si body po dlouhé době.