Ú s t í n/L. - Zápas s Kadaní nepřinesl nijak oslnivý a krásný hokej, ale pro Lvy přinesl vítězství a také signál, co je potřeba do play-off zlepšit a jak se dobře motivovat na další zápasy. Bojovalo se o každý kousek ledu a kupilo se množství chyb už při rozehrávkách na obou stranách.

Do utkání s Kadaní naskočil na led i Martin Štěpánek s celoobličejovým krytem.

Vlastní krk nastavil Aleš Pavlas do rány od modré.

Lukáš Sáblík se přemisťuje v brance k tyčce.

Vyrovnáno 1:1

V první přestávce si nejprve jeden výherce převzal výhru - poukaz na večeři do Mexické restaurace na Klíši

Další program první přestávky. Krasobruslení. Viktor se snažil, ale jeho zranění mu nedovolavala plný výkon :-)

Jízda se povedla bez větších problémů

Brankář Jež čistí brankoviště příložníkem, aby mu neprošel puk od Patrika Finka před bránu.

Aleš Vála si najíždí na přihrávku

Aleš Vála dostává přihrávku přesně na čepel

Tomáš Sýkora jede na pomoc svému kolegovi v útoku

Aleš Pavlas ve stíhací jízdě

Jede vlácek motoráček, kolik vozů má?

Koutouč letí téměř do odkrytého místa a David Pazourek ho nemůže dorážet ani tečovat

V tomto kole se sešli víceméně mladší soutěžící a možná i proto se jim nepodařilo dosáhnout rekordu

Snažili se ze všech sil, ale guma i led byly proti nim

Tak si jen třetí v pořadí vysloužil první místo v dnešním kole

Jan Švík bojuje o kotouč v obranném pásmu při oslabení Lvů

Milan Buďa jede dvě a půl minuty před koncem udiveně na trestnou lavici...

Děkovačka se nesla v podobném duchu jako zápas, takže nebyla tak intenzívní, jako jiná vítězství

Tomáš Sýkora ještě na ledě dává podpisy obdivovatelkám :-)