WSM Liga: HC Benátky n. J. - HC Slovan Ústí n. L. 24.1. od 17:30 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017 Exhibiční utkání: Info
Roman Navarra odehrál 100. zápas za Ústí nad Labem
5.1.2018 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Roman Navarra odehrál 100. zápas za Ústí nad Labem

Ústí n./L. - Utkání s Českými Budějovicemi se Slovanu nepodařilo, na Motor nestačil 1:4. Domácí útočník s číslem 21, Roman Navarra, nastoupil do jubilejního stého zápasu (dlouhodobá část + play-off) za Ústí nad Labem.

Do hlavního týmu nakoukl Roman Navarra již v sezóně 2014-2015 v devatenácti letech. „Několik zápasů jsem za „A“ tým odehrál již jako junior, příliš času jsem na ledě nedostával, ale takové jsou začátky,“ vzpomíná na svůj první kontakt s dospělým hokejem. Svůj premiérový start si připsal 8. prosince 2014 v Ústí nad Labem, kam přijela Jihlava. Domácí tým tento zápas vyhrál jednoznačně 5:0. Nyní, o čtyři sezóny později, odehrál svůj stý zápas za seniorské mužstvo Slovanu.

Během té doby získal šest kanadských bodů za čtyři branky a dvě přihrávky. „Nejraději vzpomínám na čtvrtfinálovou sérii s Kladem, které jsme na jaře 2016 dokázali vyřadit. V této sérii jsem vstřelil gól. Bylo to ve čtvrtém zápase,“ odhalil moment, na který nejraději vzpomíná. „Dodnes si pamatuji tu obrovskou euforii, když se nám podařilo rozhodnout v prodloužení šestého zápasu,“ dodal.

Jubilejní stý zápas odehrál mladý útočník v domácím prostředí proti favorizovanému Motoru České Budějovice. „Za stý odehraný zápas v Ústí jsem moc rád,“ dodal. Po zápase sdělil, že jihočeský tým má velmi kvalitní kádr a ne náhodou vévodí WSM Lize. Za klíčový moment zápasu označil neproměněnou dvouminutovou početní výhodu, kterou Slovan měl k dispozici.

Roman Navarra v letošní sezóně hraje také za Děčín, kam má vyřízené střídavé starty. Za druholigový tým odehrál 15 zápasů a nevede si vůbec špatně. Dvanáct branek dal a na dalších deset přihrál.

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Akce „Pojď hrát hokej“ se opět vydařila

V pondělí 22. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala podruhé akce „Pojď hrát hokej“. Tuto akci... Celý článek

Plný počet bodů, to je hlavním cílem zápasu v Benátkách

Ú s t í n/L. - V posledních třech utkáních Slovan pokaždé bodoval. Ke dvěma výhrám přidal jednu... Celý článek

Osobní statistiky jdou stanou, musíme bodovat jako tým, říká Martin Volke

Ú s t í n/L. - Z posledních tří zápasů získali ústečtí hokejisté šest bodů, boj o postupovou... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv