HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Počítají se body, ne osobní statistiky, říká po utkání s Kladnem Volke
30.1.2018 | Anna Kuželová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Počítají se body, ne osobní statistiky, říká po utkání s Kladnem Volke

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté si v pondělním utkání vyšlápli na třetí Kladno. Soupeře se nezalekli, už ve druhé minutě zápasu vedli 2:0, a výsledek postupně navýšili na konečných 6:0. Hráči se prezentovali velkou bojovností a chutí hrát. Velmi dobrý výkon také předvedl domácí brankář Martin Volke, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem ústeckého celku.

Měli jste výborný vstup do utkání, dva rychlé góly, byl to klíč k úspěchu?
Asi to nějakou váhu mělo. Kladno nás chtělo rychle dostat pod tlak, my jsme měli štěstí, že nám to tam spadlo. Oni měli zápas blbec, nic jim tam nespadlo a dostávali takové smolné góly, tak to prostě někdy je, bohužel pro ně.

Jak těžký pro vás byl začátek zápasu, kdy na vás nešlo moc střel?
Ony by možná i šly, kdyby se jim to podařilo zavřít u mantinelů, ale nepovedlo se jim to, my jsme rychle vedly 2:0 a oni pak byli takoví opaření a nemohli se dostat do tempa. Tak to chvilku trvalo, ale kluci hráli parádně, na pár malých drobnůstek, které musíme odstranit z té hry, tak kluci makali, bojovali, takže paráda.

U vás dneska bylo vidět velké sebevědomí, pomáhal jste spoluhráčům s rozehrávkou a často vyjížděl z branky…
Nevím, jestli to bylo sebevědomí, ale my si musíme jeden druhému pomoct tím, že bude každý odevzdávat co nejlepší umění. Když budeme mít trochu štěstí, tak jsme schopní něco odehrát. Tentokrát se nám to zaplať pánbůh dařilo a chtělo by to ještě nějaké zápasy vyhrát.

Předvedl jste několik dobrých zákroků, tak můžete být se svým výkonem spokojený?
Nevím, jestli spokojený, několikrát mě tam vyloženě trefili. Byla to střela bez nějaké těžší situace, ale nešlo jim to, nedařilo se jim a padlo to na ně. Oni potřebují hrát pořádně až v play-off.

Jak těžké bylo na konci utkání udržet nulu na vašem kontě?
Ono, jestli by to bylo 6:0 nebo 6:1, je jedno, hlavně že jsme vyhráli. Počítají se body, a ne nějaké osobní statistiky. Je to příjemné, samozřejmě jsem rád, že jsme nulu udrželi a kluci to odbránili. Já jsem tam pak fauloval, takže dobrý, kluci mákli, vyhodili jsme to dvakrát a byl konec.

Čekají vás ještě další dva domácí zápasy, tak bude se vám po takovém výsledku hrát lépe?
Tak ono se říká, že po posvícení pak přichází to nejhorší, takže uvidíme. Chce to zopakovat, hrajeme doma s Přerovem, oni přijedou bránit a my se budeme muset do nich tlačit. Uvidíme, jak se nám bude dařit, jak budeme plnit úkoly. Diváci byli opět fantastičtí, pomohli nám a tlačili nás dopředu. Bylo to po dlouhé době znát i v hledišti.

 
 
Aktuálně na webu

SKYNER reality Brunova tipovačka 2017/2018 zná své vítěze

Ú s t í n/L. - Znovuobnovená Brunova tipovačka má za sebou již devátý ročník. Fanoušci, kteří se... Celý článek

Přátelské utkání před hokejbalovým Mistrovstvím světa

Ú s t í n/L. - V neděli 27. 5. 2018 od 11:00 hod. se uskuteční přátelské utkání před Mistrovstvím... Celý článek

Mistrovství světa hráčů nad 35 let v hokejbale

Ú s t í n/L. - Na zimním stadioně v Ústí nad Labem se v termínu 3.6. - 9.6. 2018 uskuteční... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv