WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4
Jsme rádi, že jsme zorganizovali soustředění pro 170 dětí, pochvaloval si Jan Čaloun
9.8.2017 | Martin Pešout
Autor fotografie: Sporty Ústí

Jsme rádi, že jsme zorganizovali soustředění pro 170 dětí, pochvaloval si Jan Čaloun

Ú s t í n/L. - Na tom, že před nedávnem proběhl v Ústí nad Labem kemp hokejových nadějí, Hokejové soustředění mládeže 2017, měl bezesporu obrovský podíl Jan Čaloun. Ústecká hokejová legenda se pak o své dojmy ze soustředění mládeže podělila s naším webem.

Jak hodnotíte Hokejové soustředění mládeže 2017?
Máme za sebou druhý ročník a jsme rádi, že jsme byli schopni zorganizovat tréninky pro 170 dětí. Týden se děti věnovaly sportovním aktivitám, tréninkům, učily se angličtinu, měly servis co se týče fyzioterapie a nápravných cvičení, například se také věnovaly plavání. Mládežníci měli připravený program po celý týden včetně jídla.

Na soustředění přijeli i hokejové osobnosti jako Milan Hejduk, Marek Židlický nebo Lukáš Mensator. Což pro malé hokejisty jistě musel být zážitek kromě toho, že s těmito hráči trénovali a mohli je požádat o společnou fotku nebo podpis...
Byl to pro ně zážitek, to bezesporu. Chtěl bych všem těmto klukům poděkovat, že přijeli a snažili se dětem pomoct. Milan Hejduk je Ústečák a u nám pomáhal loni. Letos přijeli ještě Marek Židlický s Lukášem Mensatorem. Jistě jsou vzorem pro děti a předávají jim zkušenosti.

Na soustředění byl i mládežnický tým z amerického Chicaga. Jak si hráči z USA vedli ve spolupráci s domácími hráči?
Většina dětí na soustředění byla z Ústí, ale byly tu rovněž děti z Mostu, Litvínova nebo Plzně. Pak jsme tu měli skupinu patnácti kluků z Chicaga, kteří se sem dostali přes bývalého ústeckého primátora Kubatu. Bylo to oboustranné zpestření tohoto kempu. Jsem rád, že sem mohli přijet i hráči z USA a naši hráči měli porovnání s tím, jak na tom jsou ve srovnání s mládežníky z tak špičkové hokejové země, jakým Amerika je.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

Za šanci v Ústí jsem rád, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv