WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Nově vybudované brankářské centrum v útrobách zimního stadionu
13.8.2017 | Jiří Cícha, Radek Ptáček

Nově vybudované brankářské centrum v útrobách zimního stadionu

Ú s t í n/L. - V průběhu letošního roku pomalu začaly vznikat myšlenky na vznik brankářského centra v Ústí nad Labem. Za pomoci několika lidí a hlavně sponzorů mohl být nápad zrealizován. V červenci se tak mohly brankářské školy zúčastnit první děti, které mají chuť na sobě pracovat. Malým brankářům předává své zkušenosti také maskovaný muž "A" družstva Martin Volke.

Po skončení zimní sezóny 2016/2017, po zaslouženém odpočinku, jsme se v průběhu dubna zaobírali myšlenkou, jak zkvalitnit přípravu našich brankářských nadějí. Po těchto úvahách jsme se dohodli, že by bylo dobré vybudovat v prostorách zimního stadionu v Ústí nad Labem brankářské centrum, které jsme chtěli spustit na hokejovém soustředění mládeže Jana Čalouna. S jeho posvěcením a za iniciativy pana Evana došlo k vytipování nepoužívané místnosti a po dohodě se zástupci majitele zimního stadionu jsme dostali svolení na vlastní náklady svépomocí centrum vybudovat.

Sponzorsky se podařilo zajistit materiální vybavení (barvy na vymalování) a za pomoci dětí, brankářů, malíře (rodič jednoho hráče ze 7. třídy) a Martina Volkeho jsme centrum uvedli na začátku července do provozu.

Věřím, že zkvalitnění a pestrost přípravy malých brankářů formou využití brankářského centra kladně zhodnotili rodiče brankářů, trenéři a hlavně sami děti, které se zúčastnily HSM 2017. I na dále plánujeme využívání brankářského centra k tréninku a přípravě našich klubových brankářů v následujících letních i zimní obdobích a že naše snaha povede ke zkvalitnění přípravy a lepší výkonosti našich dětských, ale i dorosteneckých brankářů.

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Zvláštní poděkování zaslouží:

Pan Ivan Brychta z firmy HET, který dodal barvy a chemii za symbolickou cenu, Pan Zdeněk Nevím majitel firmy Autosklo team, který finančně zajistil nákup vybavení do brankářského centra,
Pan Tomšík z firmy innogy Energie, s.r.o., který zajistil finanční prostředky na nákup sportovního vybavení,
Pan Lán z firmy ZOOM, který nám zdarma polepil dveře a vylepšil interiér brankářského centra plakáty a logem Slovanu,
Nemalý dík patří též brankáři Slovanu Martinovi Volkemu, který všechny mé nápady zrealizoval po manuální stránce (položení koberce, instalace zrcadla, truhlářská oprava ribstolí, zavedení elektroinstalace), bez něj by brankářské centrum opravdu nebylo. Jsme rádi, že takový člověk a kamarád rozšíří naše řady, jako trenér brankářů v HC Slovan Ústí nad Labem.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Uzavření WSM Ligy nebyl dobrý krok, říká Ladislav Gengel

Ú s t í n/L. - Útočník Ladislav Gengel, který před nedávnem odehrál dvousté utkání za Slovan, se... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv