LSD: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 23.3.2018 od 18:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Nově vybudované brankářské centrum v útrobách zimního stadionu
13.8.2017 | Jiří Cícha, Radek Ptáček

Nově vybudované brankářské centrum v útrobách zimního stadionu

Ú s t í n/L. - V průběhu letošního roku pomalu začaly vznikat myšlenky na vznik brankářského centra v Ústí nad Labem. Za pomoci několika lidí a hlavně sponzorů mohl být nápad zrealizován. V červenci se tak mohly brankářské školy zúčastnit první děti, které mají chuť na sobě pracovat. Malým brankářům předává své zkušenosti také maskovaný muž "A" družstva Martin Volke.

Po skončení zimní sezóny 2016/2017, po zaslouženém odpočinku, jsme se v průběhu dubna zaobírali myšlenkou, jak zkvalitnit přípravu našich brankářských nadějí. Po těchto úvahách jsme se dohodli, že by bylo dobré vybudovat v prostorách zimního stadionu v Ústí nad Labem brankářské centrum, které jsme chtěli spustit na hokejovém soustředění mládeže Jana Čalouna. S jeho posvěcením a za iniciativy pana Evana došlo k vytipování nepoužívané místnosti a po dohodě se zástupci majitele zimního stadionu jsme dostali svolení na vlastní náklady svépomocí centrum vybudovat.

Sponzorsky se podařilo zajistit materiální vybavení (barvy na vymalování) a za pomoci dětí, brankářů, malíře (rodič jednoho hráče ze 7. třídy) a Martina Volkeho jsme centrum uvedli na začátku července do provozu.

Věřím, že zkvalitnění a pestrost přípravy malých brankářů formou využití brankářského centra kladně zhodnotili rodiče brankářů, trenéři a hlavně sami děti, které se zúčastnily HSM 2017. I na dále plánujeme využívání brankářského centra k tréninku a přípravě našich klubových brankářů v následujících letních i zimní obdobích a že naše snaha povede ke zkvalitnění přípravy a lepší výkonosti našich dětských, ale i dorosteneckých brankářů.

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Zvláštní poděkování zaslouží:

Pan Ivan Brychta z firmy HET, který dodal barvy a chemii za symbolickou cenu, Pan Zdeněk Nevím majitel firmy Autosklo team, který finančně zajistil nákup vybavení do brankářského centra,
Pan Tomšík z firmy innogy Energie, s.r.o., který zajistil finanční prostředky na nákup sportovního vybavení,
Pan Lán z firmy ZOOM, který nám zdarma polepil dveře a vylepšil interiér brankářského centra plakáty a logem Slovanu,
Nemalý dík patří též brankáři Slovanu Martinovi Volkemu, který všechny mé nápady zrealizoval po manuální stránce (položení koberce, instalace zrcadla, truhlářská oprava ribstolí, zavedení elektroinstalace), bez něj by brankářské centrum opravdu nebylo. Jsme rádi, že takový člověk a kamarád rozšíří naše řady, jako trenér brankářů v HC Slovan Ústí nad Labem.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

2.místo ročníku 2008 na turnaji v Drážďanech

Ve dnech 17.3. - 18.3.2018 proběhl v Drážďanech turnaj v minihokeji (4 na 4). Na turnaji startovaly... Celý článek

Slovan povede Čaloun s Machuldou

Ústí n. L. - Jedna z důležitých otázek ústeckého hokeje je vyřešená. Hokejový Slovan zná od pondělí... Celý článek

Starší dorost v baráži o extraligu!

Ú s t í n/L. - Starší dorostenci HC Slovan Ústí nad Labem pod vedením trenérů Jiřího Merty a... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv