Ú s t í n/L. - V šestém kole tuzemské nejvyšší soutěže padlo nebývalé množství branek. 58 gólů v 8 zápasech, což je 7,25 gólů na zápas. Toto vysoké číslo dokládá, že i NOEN extraliga juniorů má svou kvalitu. Ústí padlo v Pardubicích, Chomutov i Sparta vstřelily po sedmi brankách, Dukla neskórovala.
  • Pardubice – Ústí nad Labem 5:1
  • Bez zraněného beka Ságera odcestovali žlutomodří do Pardubic. Po brankách Březiny a Vachoutky vedlo město perníku o dva góly. Z kraje druhé třetiny si druhou branku v zápase připsal Březina. Tři minuty před koncem této třetiny snížil Janák. Ve třetí třetině přidaly Pardubice další dvě branky. Ústí prohrálo 1:5 a dál se propadá tabulkou.

• Chomutov – Olomouc 7:3
  • Zápas začal ve velkém tempu, domácí skórovali v čase 1:20. Do vedení o dvě branky se dostal Chomutov o dvacet sekund později. Na kostce svítil čas 1:55 a gól vstřelila i Olomouc. V 15. minutě zvýšil Devery na 3:1. I ve zbytku utkání byli Piráti aktivnější, hráli lépe a dávali góly. Výsledkem je debakl „Mory“ 3:7.

• Jihlava – Plzeň 0:5
  • V první třetině se kromě tří vyloučení nic zajímavého neodehrálo. V prostřední části skórovali hosté. Po brankách Tulačky a Schleisse vedli 2:0. Do poslední třetiny vstoupila Jihlava s vědomím, že musí něco vymyslet, aby mohla pomýšlet na body. To se ovšem nepodařilo a Indiáni díky dalším třem brankám vyhráli 5:0. Plzeňský gólman Příhoda zlikvidoval všech osmadvacet střel Dukly.

• Brno – Kladno 1:2
  • Stejně jako v Jihlavě ani v Rondu branka v první třetině nepadla. V čase 29:21 poslal domácí do vedení Boček. Tento stav netrval dlouho, protože o jednaosmdesát vteřin později vyrovnal Novák. Plichta trvala i po padesáti minutách zápasu. Čekalo se na to, kdo vstřelí branku. Chybu brněnské obrany využil Habrdla a rozhodl o exportu tří bodů z Moravy do středu Čech.

• Vítkovice – Třinec 1:5
  • Slezské derby začali lépe hosté z Třince, po úvodní dvacetiminutovce vedli 2:0. Vítkovičtí nemohli přijít na recept, jak překonat Šimbocha. Třinec hrál velmi dobře, a tak přidal další branku. Jmenovitě se prosadil Rufer. Poslední dějství přineslo tři branky. Vítkovice díky gólu Řeháka snížily na 1:4. Poslední branku vstřelil Rufer.

• Zlín – Litvínov 4:5
  • Hrál se rychlý hokej, který přinesl mnoho zajímavých momentů. Nebyla nouze o branky ani o vyloučení. Po třetinách 2:1 a 2:1 vedli domácí po dvou periodách 4:2, přesto to na výhru nestačilo. Verva třemi brankami strhla zápas na svou stranu. Byla to stíhací jízda, která stála hodně sil, ale to už nikoho zajímat nebude. Zlín prohrál dobře rozehrané utkání.

• Slavia – Liberec 6:3
  • Pavel Malý se stal velkým mužem první třetiny, protože to byl právě on, kdo vstřelil první gól zápasu a poslal domácí do vedení. Prostřední třetina přinesla vyrovnaný hokej, i průběžné skóre druhé třetiny bylo 2:2, celkem vedli domácí 3:2. Ve třetí periodě si Slavia vedení pohlídala a ještě navýšila, vyhrála zcela po zásluze.

• Sparta – Boleslav 3:7
  • Pražanům první třetina vůbec nevyšla, prohrávali 3:0. Ve druhém dějství pokračovala Boleslav v zesměšňování Sparty. V polovině zápasu vedla 5:0. V 31. minutě se poprvé dočkali domácí. Ve zbytku zápasu hosté kontrolovali stav a svůj náskok uhájili.