WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Sýkora se po zranění vrátil na led: S dalšími zápasy se dostanu do tempa, říká
15.11.2012 | Martin Pešout

Sýkora se po zranění vrátil na led: S dalšími zápasy se dostanu do tempa, říká

Ú s t í n/L. - Po delší absenci způsobenou zraněním se v sestavě Ústeckých Lvů proti Berounu objevil útočník Tomáš Sýkora. I zásluhou zkušeného forwarda přetlačili žlutomodří Středočechy 4:2 a znovu snížili bodovou ztrátu na vedoucí Mladou Boleslav. „Jsme rádi za výhru, výkon mohl být ale lepší,“ říká Sýkora.

Ústečtí Lvi nepřipustili v utkání 22. kola první ligy překvapení, když zdolali bojovný Beroun. Přestože hosté přijeli do Ústí především s defenzivní taktikou, téměř až do samého konce živili naději na vyrovnání. Definitivní pojistku tří bodů zařídil až při power-play Miloslav Čermák.

„Jsme samozřejmě rádi za výhru a další body do tabulky. Byl to ale celkově hodně ospalý a ubojovaný zápas. Soupeřem jsme byli spíše sami sobě. Nemohli jsme se dostat do tempa. Nehráli jsme svoji hru a Beroun, přestože šance měl, nás nedokázal potrestat a spoustu toho chytil také brankář Petrásek. Se štěstím jsme tedy vyhráli,“ hodnotí středeční klání ústecký hokejista.

Lvi dokázali dvakrát odskočit na rozdíl dvou branek, nejprve na 2:0, posléze na 3:1. Pokaždé ale Medvědi během několika sekund dokázali výsledek zkorigovat. Důvod? „Byla to shoda okolností. Není to tím, že bychom polevili. Holt nám to tam dvakrát spadlo takovým způsobem. Naštěstí soupeř nedokázal vyrovnat,“ říká Sýkora.

Předsezónní posila Lvů ze Zlína vynechala poslední měsíc, kdy absentovala v sestavě žlutomodrých. „Měl jsem natržený sval, se kterým jsem dlouho laboroval. V pondělí po zápase s Pískem jsem šel poprvé na led a nyní poprvé po zranění nastoupil do zápasu. Nebylo to ideální, ale věřím, že se s přibývajícími zápasy vrátím zpět do tempa,“ uzavírá Sýkora.

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Ústí se utká se Vsetínem, který je na osmém místě

Ú s t í n/L. - Ústecký hokejový tým čeká další domácí zápas. Podle slov Vladimíra Evana, který... Celý článek

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv