HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Sýkora se po zranění vrátil na led: S dalšími zápasy se dostanu do tempa, říká
15.11.2012 | Martin Pešout

Sýkora se po zranění vrátil na led: S dalšími zápasy se dostanu do tempa, říká

Ú s t í n/L. - Po delší absenci způsobenou zraněním se v sestavě Ústeckých Lvů proti Berounu objevil útočník Tomáš Sýkora. I zásluhou zkušeného forwarda přetlačili žlutomodří Středočechy 4:2 a znovu snížili bodovou ztrátu na vedoucí Mladou Boleslav. „Jsme rádi za výhru, výkon mohl být ale lepší,“ říká Sýkora.

Ústečtí Lvi nepřipustili v utkání 22. kola první ligy překvapení, když zdolali bojovný Beroun. Přestože hosté přijeli do Ústí především s defenzivní taktikou, téměř až do samého konce živili naději na vyrovnání. Definitivní pojistku tří bodů zařídil až při power-play Miloslav Čermák.

„Jsme samozřejmě rádi za výhru a další body do tabulky. Byl to ale celkově hodně ospalý a ubojovaný zápas. Soupeřem jsme byli spíše sami sobě. Nemohli jsme se dostat do tempa. Nehráli jsme svoji hru a Beroun, přestože šance měl, nás nedokázal potrestat a spoustu toho chytil také brankář Petrásek. Se štěstím jsme tedy vyhráli,“ hodnotí středeční klání ústecký hokejista.

Lvi dokázali dvakrát odskočit na rozdíl dvou branek, nejprve na 2:0, posléze na 3:1. Pokaždé ale Medvědi během několika sekund dokázali výsledek zkorigovat. Důvod? „Byla to shoda okolností. Není to tím, že bychom polevili. Holt nám to tam dvakrát spadlo takovým způsobem. Naštěstí soupeř nedokázal vyrovnat,“ říká Sýkora.

Předsezónní posila Lvů ze Zlína vynechala poslední měsíc, kdy absentovala v sestavě žlutomodrých. „Měl jsem natržený sval, se kterým jsem dlouho laboroval. V pondělí po zápase s Pískem jsem šel poprvé na led a nyní poprvé po zranění nastoupil do zápasu. Nebylo to ideální, ale věřím, že se s přibývajícími zápasy vrátím zpět do tempa,“ uzavírá Sýkora.

 
 
Aktuálně na webu

Mladší dorost zakončil sezónu prohrou

Ú s t í n/L. - Poslední nadstavbový zápas nevyšel Slovanu podle představ. Na domácím ledě podlehl... Celý článek

V okleštěné sestavě porazil mladší dorost PZ Kladno

V rámci předposledního kola ELMD skupiny "C" zajížděli hokejisté Slovanu na led Kladna. Ústecký tým... Celý článek

Costa třemi body pomohl mladšímu dorostu porazil Vary

Ú s t í n/L. - Dva góly a jednu přihrávku zaznamenal ústecký Costa, který tak výrazně pomohl... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv