WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Václav Meidl: Budou to asi naražená záda, uvidí se na rentgenu
13.10.2013 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Václav Meidl: Budou to asi naražená záda, uvidí se na rentgenu

Bez bodu a navíc se zraněným útočníkem Václavem Meidlem se z havlíčkobrodské Kotliny vraceli hokejisté Ústí nad Labem. V rámci 11. kola prohráli na Vysočině s tamními Rebely 2:4. Exbrodský Václav Meidl se navíc zranil a utkání nedohrál. "Spadl jsem na záda, asi je budu mít naražená. Uvidím na rentgenu," uvedl nyní již ústecký forvard po závěrečné siréně.

Ústečtí přijeli do Kotliny s cílem získat body a navázat tak na úspěšné středeční domácí utkání proti Motoru České Budějovie. „Odehrál jsem dnes bohužel jen půlku zápasu. Nehráli jsme vůbec dobře,“ hledal těžko slova Meidl.

A co bylo hlavní příčinou toho, že se výběr Jaromíra Šindela vrací na sever Čech bez bodového zisku? „Asi všechno. Nebruslili jsme, nehráli jsme do těla, nehráli jsme moc dobře dozadu a to byla asi hlavní příčina toho, že jsme dneska neudělali nic,“ má jasno ústecký útočník.

Právě pro něj mělo sobotní utkání v Kotlině ještě jedno negativum. Z hrací plochy totiž odjel kvůli zranění předčasně. „Přesně nevím, co mi je. Jenom vím, že mě jeden hráč domácích podkopl, byl za to i vyloučený. Spadl jsem na záda, asi je budu mít naražená. Uvidíme na rentgenu,“ specifikoval důvod, proč byl donucen předčasně odejít do kabiny.

Pro Meidla měl duel na Vysočině zvláštní příchuť. V dresu Havlíčkova Brodu totiž ještě nedávno slavil jejich největší úspěch v novodobé historii klubu a ještě loni v dresu Rebelů brázdil prvoligová kolbiště. „Z těch kluků, co jsou v Brodu teď, už v podstatě nikoho neznám. Spoluhráči, kteří zde se mnou hráli, už většinou také odešli jinam.“

Napravit reputaci si budou moci Ústečtí už ve středu, kdy hostí na svém ledě Horáckou Slavii Třebíč. „Musíme zlepšit úplně všechno. Od bránění až po bruslení a útok. Dnes to byl z naší strany hodně špatný zápas. Příště musíme uspět,“ burcuje Meidl. Duel proti Třebíči startuje ve Zlatopramen Areně v tradičních 18:00.

Foto: Miroslav Rosendorf

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Uzavření WSM Ligy nebyl dobrý krok, říká Ladislav Gengel

Ú s t í n/L. - Útočník Ladislav Gengel, který před nedávnem odehrál dvousté utkání za Slovan, se... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv