WSM Liga HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 20.10.2017 17:00 hod MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Litvínov 21.10. od 16:00 hod. Výjezd: Tramvají na zápas se Slavií
Vyhraj auto na letní víkend od Autocentrum Háša!
13.8.2007 | Promotion

Ú s t í n/L. - Chcete si užít víkend s novým vozem od Autocentra Háša? Vyrazit na výlet s celou rodinou můžete díky soutěži během zítřejšího utkání HC Slovan Ústečtí Lvi – HC Moeller Pardubice. Stačí, když přijdete na zítřejší zápas Tipsport Hockey Cupu! Lvíček Viktor vhodí během první přestávky 3 míčky mezi diváky, kteří se zúčastní soutěže o druhé přestávce.

Vítěz získává automobil Hyundai Accent na víkend zdarma!
Partnerem soutěže je Autocentrum Háša, oficiální prodejce vozů Hyundai.