Mládež

Výprodej v Hockey shopu

V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Z6: Šesťáci podlehli Děčínu po vyrovnaném boji

Ú s t í n/L. - Šestá třída se v dalším domácím utkání utkala s Děčínem. Zápas se jim povedlo šest minut před koncem vyrovnat skóre na 3:3, ale Děčín se o minutu později trefil a bral všechny body.

Z6: Slovan v přestřelce nestačil na Teplice

Ú s t í n/L. - Ústecká šestá třída se v dalším utkání utkala s týmem Teplic. V zápase vedli už dokonce o tři branky, ale ani to na výhru nestačilo a hosté si odvezli tři body za výhru 9:10.

Dorost: Slovan porazil Pilsen Wolves

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali v domácím prostředí porazit tým Pilsen Wolves 6:0. Dva góly vstřelil za Ústí Matyáš Čaloun, brankář Lukáš Balík pochytal všechny střely soupeře a v zápase neinkasoval.

Z9: Slovan v domácím prostředí podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - Severočeské derby vyhrál hostující Litvínov. Ústí nad Labem na svém ledě podlehlo svému soupeři 1:4. Jedinou ústeckou branku dokázal vstřelit v čase 51:07 Michal Kváš po přihrávkách Jana Šafařovského a Patrika Hendrycha.

Z7: Slovan několikrát vedl, nakonec rozhodla 56. minuta pro Energii

Karlovy Vary - Ve skupině o postup narazili ústečtí sedmáci na své vrstevníky z Karlových Varů. Většinu utkání byl Slovan ve vedení, ještě pět minut před koncem byl blíže třem bodům. Soupeř dokázal ale skórovat dvakrát v padesáté šesté minutě, skóre otočil a v závěru navýšil na konečných 12:7. Za Ústí se dvakrát trefil Jirota, po jedné brance přidali Kapusta, Šedý, Huja, Růžička a Zikmund

Dorost: Slovan vyhrál na nájezdy v Rokycanech

Rokycany - Dorostenci Slovanu odehráli první zápas v novém roce na půdě soupeře. V Rokycanech si během první třetiny vypracovali dvoubrankové vedení, o které během jedné minuty přišly. Utkáno dospělo do nájezdů. Ústecký brankář kryl tři pokusy soupeře, za Slovan se trefli Matyáš Kincl a Matěj Pengl.

Z9: Slovan nestačil na Vary, rozhodla druhá třetina

Karlovy Vary - Na tréninkové ploše karlovarské KV Areny nastoupili žáci ústecké deváté třídy proti Energii. I když se Slovan dostal do vedení, tak svému soupeři podlehl vysoko 2:9. O vývoji zápasu rozhodla druhá třetina, kterou žlutomodří prohráli 0:6.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže