Mládež - Junioři

Junioři zakončili základní část. Čeká je skupina o umístění

Juniorský tým Slovanu má za sebou první část soutěže. V dlouhodobé základní části nakonec uzmul v tabulce třetí místo a o tři body mu tak utekl postup do nadstavbové fáze, který vybojovaly konkurenční celky z Mostu a Litoměřic. Na Ústecké tedy nyní čeká skupina o umístění.

Junioři Slovanu postoupili do nadstavby a porvou se o postup do ligy juniorů

Ústí nad Labem - Junioři Slovanu vyhráli svou skupinu Krajské ligy juniorů s 54 body. Závěr skupiny se jim vydařil, když vyhráli všech posledních osm utkání. Mají tak právo startovat v nadstavbové skupině, kde se utkají s Kláštercem nad Ohří, Letňany, Kralupy n.V., Hvězdou Praha a Ostrovem o jedno postupové místo do závěrečného play-off o postup do Ligy juniorů. Nadstavbová část se hraje dvoukolovým systémem doma/venku. Slovan odstartuje nadstavbu tuto neděli 22.01.2023 domácím soubojem s Kralupy n.V.

Trenér juniorů Milan Buďa: Cíle musí být vždy ty nejvyšší

Ústí nad Labem - Ústecká juniorka působí letos v regionální lize, kde zatím vévodí svoji skupině. Mladíky Slovanu vede jako trenér bývalý hráč Slovanu Milan Buďa. Jak je zatím spokojený s dosavadními výkony svých svěřenců a jaké jsou cíle nejstarší mládežnické kategorie Slovanu?

Junioři: Dvě branky na přerovské Zubry nestačily

Ú s t í n/L. - V rámci třicátého sedmého kola Ligy juniorů přivítali ústečtí junioři na svém ledě soupeře z Přerova. Ten se dvakrát trefil ve čtrnácté minutě a ovládl první třetinu. Druhá perioda branku nepřinesla, v té třetí Macek snížil, hosté ovšem zase odskočili a na konečných 2:5 už pouze korigoval Gašpar.

Junioři: Nájezdy zvládl lépe Písek, hattrick Gašpara nestačil

Ú s t í n/L. - V rámci třicátého čtvrtého kola přivítali ústečtí junioři na svém ledě soupeře z Písku. Vyrovnané utkání bohaté na góly nakonec dospělo do samostatných nájezdů, ve kterém získali bonusový bod hosté. Za Slovan si hattrick připsal Gašpar, jeden gól přidal Svoboda.

Junioři: Podlehli Chrudimi na nájezdy

Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři přivítali na svém ledě Chrudim. V zápase třikrát vedli a dokonce i dvě minuty před koncem. Zápas šel ale nakonec až do prodloužení, kde byli úspěšnější hosté.

Junioři: Dramatickou bitvu nakonec zvládli lépe havlíčkobrodští

Havlíčkův Brod - K dalšímu utkání Ligy juniorů zajížděli ústečtí junioři na led Havlíčkova Brodu. Domácí byli vždy o krok napřed, Ústí ovšem pokaždé srovnalo stav utkání. Na poslední branku Pártla už ale žlutomodří nenašli odpověď a odjíždí tak bez bodů.

Junioři: Nevstřelili gól a z vítězství se raduje Šumperk

Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři na svém ledě přivítali Šumperk. Slovan se chtěl dostat na vítěznou vlnu po minulé domácí prohře s Brnem, ale to se jim nepovedlo. Stejně jako v minulém zápase je ale trápila koncovka a Šumperk si odváží tři body za výhru 0:2.