Mládež - 7. třída

Mládežníci Slovanu obsadili 3.místo na Memoriálu J.Volkeho

Ústí nad Labem - Dne 30.12. 2022 se uskutečnil novoroční memoriál Jaroslava Volkeho v Ústí nad Labem, kterého se účastnili mládežníci 7. tříd. HC Slovan Ústí nad Labem změřil síly s týmy HC Verva Litvínov (2:0, 1:3); HC Letci Letňany (1:2, 0:4); HC Slovan Louny (3:0, 3:1); HC Rytíři Kladno (2:1, 0:2). V konečném pořadí obsadili mládežnici ústeckého Slovanu 3. místo se ziskem 12 bodů. Vítězem turnaje se stal tým HC Rytíři Kladno. "Jsem rád, že se mi společně s rodiči podařilo zorganizovat bezproblémový chod dalšího memoriálu Jaroslava Volkeho, který kladně hodnotili zástupci zúčastněných týmů. Po boji jsme obsadili třetí místo, ale jako jediní jsme porazili v jedné bodované části pozdějšího vítěze tým Kladna, za což bych chtěl poděkovat svým svěřencům", uvedl trenér Radek Ptáček.

7.třída dominovala na turnaji v Turnově

Hráči 7. třídy pod vedením Lukáše Zahradníka a Michala Kváše se o víkendu zúčastnili třídenního turnaje v Turnově a bez jakéhokoliv zaváhání si došli pro vítězství. Postupně si poradili s Děčínem (5:3), Turnovem (13:1), Znojmem (10:5), Vimperkem (7:2) a Vrchlabím (4:3). Po pěti vítězstvích z pěti zápasů si zaslouženě pověsili na krk zlaté medaile.

Z7: Utkání v Edenu rozhodla první třetina

Praha - V rámci skupiny o postup zajížděli ústečtí sedmáci v oslabené sestavě do pražského Edenu, souboj se Slavií rozhodla první třetina, kterou vyhráli domácí 5:0. Zbytek zápasu byl již vyrovnanější, ale Pražané si nakonec pohlídali výhru 8:2. Za Slovan se prosadili Kapusta a Svoboda.

Z7: Slovan několikrát vedl, nakonec rozhodla 56. minuta pro Energii

Karlovy Vary - Ve skupině o postup narazili ústečtí sedmáci na své vrstevníky z Karlových Varů. Většinu utkání byl Slovan ve vedení, ještě pět minut před koncem byl blíže třem bodům. Soupeř dokázal ale skórovat dvakrát v padesáté šesté minutě, skóre otočil a v závěru navýšil na konečných 12:7. Za Ústí se dvakrát trefil Jirota, po jedné brance přidali Kapusta, Šedý, Huja, Růžička a Zikmund

Z7: Slovan se prosadil až v závěrečné třetině, na Plzeň nestačil

Ú s t í n/L. - V prvním utkání tohoto roku přivítali ústečtí sedmáci na svém ledě soupeře z Plzně. Plzeňští šli v první třetině do vedení, v té druhé náskok navýšili a v průběhu třetí třetiny vedli chvíli o pět branek. Slovan snížil díky trefám Růžičky a Jiroty, na body to ovšem nestačilo.

Z7: Víkend s pražskými S vyšel bodově naprázdno

Praha - Po souboji s pražskou Slavií nevyšel ústeckým sedmákům ani souboj proti Spartě Praha. Slovan sice držel krok delší dobu, do sedmnácté minuty platil stav 1:1 díky brance Zikmunda. Poté již ale soupeř odskočil a nakonec si na domácím ledě připsal výhru 9:1. Další zápasy čekají sedmáky až po novém roce.

Z7: V prvním utkání nadstavbové části nestačili sedmáci na pražskou Slavii

Ú s t í n/L. - Po odehrání základní části byly sedmákům naplánovány zápasy o postup do další fáze soutěže. V tom prvním přivítali na svém ledě mladíky pražské Slavie, která utkání rozhodla hned v první třetině, kterou vyhrála o pět branek. Nakonec si Pražané odvezli tři body za výhru 9:2, za Slovan snížili postupně Loukota a Kapusta.

Z7: Tři body vezou mladíci z Kadaně

Kadaň - K druhému utkání ve dvou dnech cestovali sedmáci do Kadaně, kde sehráli se soupeřem napínavou bitvu, která nepřinesla moc branek. Ústečtí byli vždy o branku napřed, díky dvěma zásahům Jiroty. Pět minut před koncem se o vítězný gól postaral Loukota.