B e r o u n - Ke druhému přípravnému zápasu zavítali Ústečtí Lvi na led Berounských medvědů. V gólově bohatém souboji dvou šelem se nakonec radoval Slovan, který o svém vítězství rozhodl čtyřmi brankami v závěrečné třetině. Ústečtí hokejisté tak i ve svém druhém přípravném zápase soupeře přehráli.

pá 5. 8. 2005
Medvědi Beroun 1933
3:7 2:2, 1:1, 0:4

Branky a nahrávky: 19. Šinágl, 20. Novotný, 25. Filip - 3. Antoš (Kloz, Fink), 18. Antoš (Kloz, Fink), 31. Slížek (Mazanec), 47. Lopuski (Buďa, Kuchler), 47. Antoš (Fink, Kudrna Jan), 51. Pavlas, 59. Lopuski (Zápotočný). Rozhodčí: Zubzanda. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:2. Diváci: 150. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zikmund - Vála, Drábek, Mazanec, Pavlas, Zápotočný (32), Grof (17), Klobouček, Kudrna Jan - Kudrna Jiří, Sýkora, Jankových - Bašta (11), Slížek (13), Kysela (14) - Lopuski (36), Kuchler (19), Buďa - Antoš (18), Kloz (33), Fink

Utkání začalo ve velmi svižném tempu. Již po třech minutách hry po závaru před Kamešem poslal Ústecké Lvy do vedení Antoš. Druhý přesný zásah přidal opět Milan Antoš v 18. minutě do poloprázdné branky, když zužitkoval ideální přihrávku. Z dvoubrankového vedení se ale Ústí neradovalo příliš dlouho. Od Antošova gólu neplynulo ani půl minuty, Hlávka našel krásným pasem Šinágla, který zadovkou pokořil Zikmunda. Závěr úvodní třetiny patřil Novotnému, jenž si vybruslil zpoza branky a šest vteřin před první sirénou vyrovnal na 2:2.

Ve 25. minutě utkání už nebylo po vedení Ústeckých ani památky. Novotný přihrál Filipovi, který se nemýlil, a dokonal tak obrat skóre. V polovině střetnutí ale bylo opět vyrovnávno. Exmedvěd Slížek dělovkou vymetl růžek berounské branky.

Do závěrečné třetiny nastoupil do berounské branky Handl. Ve 47. minutě ale z branky lovil po zásazích Lopuského a do třetice Antoše dvakrát. V 51. minutě předvedl Handl dvojici skvělých zákroků, na druhou dorážku Pavlase již ale nedosáhl. Minutu před koncem stanovil stav přesnou tečí na konečných 3:7 opět Lopuski.