HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Mladší dorost finišuje
14.3.2010 | Miroslav Janíček

Mladší dorost finišuje

Ú s t í n/L. - Také extraliga mladšího dorostu spěje pomalu, ale jistě do svého závěru. Nejmaldší ústecké extraligové naděje přivítaly v posledním domácím zápase na svém ledě předposlední celek tabulky Letňany. I v tomto zápase se, bohužel, ukázalo, že proti slabším celkům nedokáží zabrat a získat body. O to větší škoda, že páté Karlovy Vary, na které Ústečtí Lvi ztrácejí jediný bod, prohrály v Plzni.

35. kolo
neděle 14. 3. 2010, 15:00 h
2:4
(0:1, 2:1, 0:2)
 

Branky a nahrávky: 28. Andres (Řídel), 40. Vrba (Zdvořáček, Sýkora) - 18. Krátoška (Janoušek, Chvátal), 34. Šír, 55. Kaplan (Homolka), 60. Homolka (Chvátal, Kaplan). Rozhodčí: Baláček - Kordina, Kalaš. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 25:18. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Ústí nad Labem: Burkovec - Vaněk, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Řídel, Jindřich, Vykouk, Vrba, Ordoš, Patzelt, Sýkora, Kopta, Andres.

Letňany: Škeřík - Šír, Hes, Uhlíř, Morávek, Kraus, Vencovský - Novák, Krátoška, Nebeský, Litera, Kaplan, Chvátal, Homolka, Tajovský, Janoušek.

Komentář

Do první třetiny vstoupili domácí hokejisté dost vlažně a soupeř toho dokázal patřičně využít. V samotném závěru se trefil Krátoška. Od druhé třetiny se ústečtí hokejisté zlepšili, zatlačili soupeře do jeho obranného pásma, ale proměnit dokázali pouze dvě šance. Nejprve po rychlé výměně střílel do prázdně branky Andres a vteřinu před sirénou využil přesilovku Vrba.

Využitou přesilovkou ale domácí hokejisté pouze odpovídali na branku Šíra. Hosté tak dali domácím lekci z produktivity, neboť ve druhé třetině vystřelili na Burkovce celkem pouze třikrát. Ve třetí třetině tlak domácích, ale i marnost při obléhání branky Letňan, gradoval. Necelých 5 minut před třetí sirénou dokázal Kaplan, ve hře čtyř proti čtyřem, vstřelit vítěznou branku a výhru Letňan pečetil do prázdné branky Homolka - 2:4.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan povede Čaloun s Machuldou

Ústí n. L. - Jedna z důležitých otázek ústeckého hokeje je vyřešená. Hokejový Slovan zná od pondělí... Celý článek

Novými trenéry A týmu jsou J.Čaloun a V.Machulda

Ú s t í n/L. - Na dnešním zasedání vedení klubu byli jmenováni novými trenéry A mužstva HC Slovan... Celý článek

Starší dorost v baráži o extraligu!

Ú s t í n/L. - Starší dorostenci HC Slovan Ústí nad Labem pod vedením trenérů Jiřího Merty a... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv