WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017
Mladší dorostenci rozdrtili Roudnici
13.10.2012 | Miroslav Janíček

Mladší dorostenci rozdrtili Roudnici

R o u d n i c e n/L - V rámci 7. kola ELIOD ligy mladšího dorostu zajížděli ústečtí hráči na led posledního celku tabulky. Domácí v předešlých zápasech nezískali ještě ani bod, a tak o favoritovi utkání nebylo pochyb. Amirov, Tůma, Rubeš a Zdvořáček vstřelili hattrick, přičemž prvně jmenovaný dokonce dvojtý. Ústecký celek se na prvním místě v tabulce osamostatnil, neboť Děčín prohrál na samostatné nájezdy v Berouně a Most má zápas s Děčínem k dobru.

HC Benešov
7. kolo
sobota 13. 10. 2012, 10:00 h
0:18
(0:3, 0:8, 0:7)
 

Branky a nahrávky: 1. Amirov (Rubeš, Tůma), 4. Amirov, 8. Amirov (Loukota, Rubeš), 25. Drha (Ozom, Loukota), 28. Rubeš (Tůma), 29. Zdvořáček (Ozom, Drha), 30. Tůma (Rubeš, Loukota), 35. Rubeš (Tůma, Loukota), 35. Amirov (Rubeš, Tůma), 37. Bejček (Tomáš, Vico), 39. Zdvořáček, 41. Amirov (Rubeš, Tůma), 48. Tůma (Amirov, Rubeš), 51. Zdvořáček (Drha, Komár), 54. Amirov (Rubeš), 56. Tůma (Rubeš, Amirov), 59. Rubeš (Amirov, Tůma), 60. Mašková (Drha, Zdvořáček). Rozhodčí: Krebs - Hrbek, Vacek. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 50. Střely na branku: 27:73. Průběh utkání: 0:18.

Roudnice: Špirek (35. Moravec) - Obst, Souček, Richtr, Večeřa, Vyštejn, Chalupa, Rittig, Macibora, Kubát, Pěkný, Havelka, Brandejský, Cach, Macoun, Dvořák, Satran, Neissová, Stibůrek, Vít

Ústí nad Labem: Zvědělík - Vytejček, Loukota, Komár, Hruška, Kába, Moucha, Spálenka - Amirov, Tůma, Rubeš - Zdvořáček, Ozom, Drha - Tomáš, Vico, Mašková - Bejček

Komentář

Ústečtí hráči vstoupili do utkání aktivně a během prvních tří střídání první řady vstřelil čistý hattrick střelecky dobře naladěný Amirov. Poté se brankostroj prvního celku tabulky proti poslednímu zadrhl. Počet střel v první třetině však hovořil jasně pro hosty - 10:32.

Ve druhé třetině Ústí produktivitu zlepšilo a téměř každá druhá střela skončila v domácí síti. Na 0:4 zvýšil na začátku třetiny Drha střelou pod víko, dále pak Rubeš dorazil Tůmovu střelu. Na 6:0 z pohledu hostí zvýšil bekhendovou střelou Zdvořáček.

V polovině utkání se do brejku sami na nikoho dostali dokonce dva hostující hráči a skórující Tůma s Rubešem už věděli jak s touto šancí naložit. Brankostroj se nezastavil, Tůma vyslal opět do brejku Rubeše a ten švihem pod víko zvýšil vedení Ústeckých již na 8:0. Další gól přidal Amirov a domácí vystřídali brankáře. V čase 36:16 se prosadila i třetí formace, branku vstřelil Bejček. Účet druhé třetiny uzavřel již 11. gólem hostujícího celku Zdvořáček po objetí branky.

Třetí třetina pokračovala v podobném kvapíku jako třetina druhá. Další svůj gól po 49 vteřinách přidal po důrazu v brankovišti Amirov, poté se prosadil po souhře celého útoku Tůma. V 51. minutě dokončil svůj hattrick dorážkou Zdvořáček a následně vsítil již svůj šestý gól Amirov. Pak i Tůma a brzy po něm Rubeš dovršili své hattricky. Poslední gól po přihrávkách Zdvořáčka a Drhy vstřelila Martina Mašková. Byl to její první gól dorostenecké soutěži.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Uzavření WSM Ligy nebyl dobrý krok, říká Ladislav Gengel

Ú s t í n/L. - Útočník Ladislav Gengel, který před nedávnem odehrál dvousté utkání za Slovan, se... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv