WSM Liga HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí n/L 4:6 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Litvínov 21.10. od 16:00 hod. Výjezd: Tramvají na zápas se Slavií
Mladší dorostenci rozdrtili Roudnici
13.10.2012 | Miroslav Janíček

Mladší dorostenci rozdrtili Roudnici

R o u d n i c e n/L - V rámci 7. kola ELIOD ligy mladšího dorostu zajížděli ústečtí hráči na led posledního celku tabulky. Domácí v předešlých zápasech nezískali ještě ani bod, a tak o favoritovi utkání nebylo pochyb. Amirov, Tůma, Rubeš a Zdvořáček vstřelili hattrick, přičemž prvně jmenovaný dokonce dvojtý. Ústecký celek se na prvním místě v tabulce osamostatnil, neboť Děčín prohrál na samostatné nájezdy v Berouně a Most má zápas s Děčínem k dobru.

HC Benešov
7. kolo
sobota 13. 10. 2012, 10:00 h
0:18
(0:3, 0:8, 0:7)
 

Branky a nahrávky: 1. Amirov (Rubeš, Tůma), 4. Amirov, 8. Amirov (Loukota, Rubeš), 25. Drha (Ozom, Loukota), 28. Rubeš (Tůma), 29. Zdvořáček (Ozom, Drha), 30. Tůma (Rubeš, Loukota), 35. Rubeš (Tůma, Loukota), 35. Amirov (Rubeš, Tůma), 37. Bejček (Tomáš, Vico), 39. Zdvořáček, 41. Amirov (Rubeš, Tůma), 48. Tůma (Amirov, Rubeš), 51. Zdvořáček (Drha, Komár), 54. Amirov (Rubeš), 56. Tůma (Rubeš, Amirov), 59. Rubeš (Amirov, Tůma), 60. Mašková (Drha, Zdvořáček). Rozhodčí: Krebs - Hrbek, Vacek. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 50. Střely na branku: 27:73. Průběh utkání: 0:18.

Roudnice: Špirek (35. Moravec) - Obst, Souček, Richtr, Večeřa, Vyštejn, Chalupa, Rittig, Macibora, Kubát, Pěkný, Havelka, Brandejský, Cach, Macoun, Dvořák, Satran, Neissová, Stibůrek, Vít

Ústí nad Labem: Zvědělík - Vytejček, Loukota, Komár, Hruška, Kába, Moucha, Spálenka - Amirov, Tůma, Rubeš - Zdvořáček, Ozom, Drha - Tomáš, Vico, Mašková - Bejček

Komentář

Ústečtí hráči vstoupili do utkání aktivně a během prvních tří střídání první řady vstřelil čistý hattrick střelecky dobře naladěný Amirov. Poté se brankostroj prvního celku tabulky proti poslednímu zadrhl. Počet střel v první třetině však hovořil jasně pro hosty - 10:32.

Ve druhé třetině Ústí produktivitu zlepšilo a téměř každá druhá střela skončila v domácí síti. Na 0:4 zvýšil na začátku třetiny Drha střelou pod víko, dále pak Rubeš dorazil Tůmovu střelu. Na 6:0 z pohledu hostí zvýšil bekhendovou střelou Zdvořáček.

V polovině utkání se do brejku sami na nikoho dostali dokonce dva hostující hráči a skórující Tůma s Rubešem už věděli jak s touto šancí naložit. Brankostroj se nezastavil, Tůma vyslal opět do brejku Rubeše a ten švihem pod víko zvýšil vedení Ústeckých již na 8:0. Další gól přidal Amirov a domácí vystřídali brankáře. V čase 36:16 se prosadila i třetí formace, branku vstřelil Bejček. Účet druhé třetiny uzavřel již 11. gólem hostujícího celku Zdvořáček po objetí branky.

Třetí třetina pokračovala v podobném kvapíku jako třetina druhá. Další svůj gól po 49 vteřinách přidal po důrazu v brankovišti Amirov, poté se prosadil po souhře celého útoku Tůma. V 51. minutě dokončil svůj hattrick dorážkou Zdvořáček a následně vsítil již svůj šestý gól Amirov. Pak i Tůma a brzy po něm Rubeš dovršili své hattricky. Poslední gól po přihrávkách Zdvořáčka a Drhy vstřelila Martina Mašková. Byl to její první gól dorostenecké soutěži.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Starší dorost v severočeském derby obstál, z Litoměřic přivezl tři body

Litoměřice - Severočeské derby bylo na programu jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu.... Celý článek

Mladší dorost podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - V dalším kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu nastoupil Slovan v domácím prostředí... Celý článek

Z Benátek veze Slovan plný počet bodů

Benátky nad Jizerou - Slovan přijel v rámci 16. kola na led Benátek nad Jizerou, kde rozhodně... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv