Most - V rámci osmého kola ligy staršího dorostu cestoval Slovan do Mostu. Žlutomodří o svém triumfu rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli 4:0. Po 60 minutách se radovali ze zisku tří bodů za výhru 8:4. Dvěma góly se prezentovali Zdvořáček, Drha i Ozom.
ne 12. 10. 2014
MOSTEČTÍ LVI
4:8 0:4, 2:3, 2:1

Branky a nahrávky: 27. Kabourek (Havlíček), 29. Hornych (Klika), 42. Havlíček (Knobloch), 51. Voříšek (Zvěřina, Fric) - 4. Drha (Ozom), 8. Zdvořáček (Ozom), 9. Zdvořáček (Ozom), 19. Drha (Loukota, Ozom), 28. Brňák (Vico), 29. Ozom (Amirov), 34. Amirov (Drha), 60. Ozom. Rozhodčí: Plachý - Hynčica, Mašek. Vyloučení: 9:5, navíc Bachmaier (MOS) [TS]. Využití: 0:4. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 22:22. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 4:7, 4:8.

MOSTEČTÍ LVI: Uher, od 20. Orct - Bachmaier, Bořík, Freibauer, Fric, Havlíček, Hladík, Hornych, Hošek, Kabourek, Knobloch, Matys, Pinda, Piškule, Rameš, Richter, Voříšek, Zvěřina, Klika

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář - Michajličenko, Loukota, Vytejček, Drha, Moucha, Amirov, Ozom, Zdvořáček, Brňák, Magasanik, Osmani, Tomáš Spálenka