WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 17.1.2018 od 18 hodin HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Prosinec 2017

Liga mladších žáků "C"

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 1:12
(0:3, 0:5, 1:4)
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 0:10
(0:2, 0:4, 0:4)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 2:9
(0:2, 1:3, 1:4)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 4:8
(1:2, 1:3, 2:3)
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 1:8
(0:1, 0:3, 1:4)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:7
(0:3, 1:2, 2:2)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:6
(1:2, 0:4, 1:0)
17. středa 8.11.2017 Litvínov Ústí nad Labem 1:6
(0:0, 0:3, 1:3)
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 1:6
(0:1, 1:1, 0:4)
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 11:5
(3:1, 4:2, 4:2)
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 4:5
(1:2, 0:2, 3:1)
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 7:4
(3:1, 3:1, 1:2)
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:3
(0:3, 0:3, 3:0)
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 3:3
(1:1, 0:2, 2:0)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 9:2
(4:1, 2:1, 3:0)
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 9:2
(2:0, 2:1, 5:1)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 19:1
(5:0, 8:0, 6:1)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 12:1
(1:0, 3:1, 8:0)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem   h
23. sobota 27.1.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 11:15 h
25. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Litvínov 11:15 h
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
27. sobota 17.2.2018 Ústí nad Labem Děčín 11:15 h
28. neděle 25.2.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice   h
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno   h
32. neděle 25.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Mladší dorost se vrací z Třemošné bez bodů

Třemošná - V dalším zápase ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestoval tým Slovanu do Třemošné. Ústí... Celý článek

Uzavření WSM Ligy nebyl dobrý krok, říká Ladislav Gengel

Ú s t í n/L. - Útočník Ladislav Gengel, který před nedávnem odehrál dvousté utkání za Slovan, se... Celý článek

Slovan Ústí nad Labem má nové trenéry

Ú s t í n/L. - Vedení klubu HC Slovan Ústí nad Labem rozhodlo o nové trenérské trojici a to ve... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv