WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 8:2
(4:0, 2:2, 2:0 )
2. čtvrtek 14.9.2017 Ústí nad Labem Slavia 1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
3. sobota 16.9.2017 Kladno Ústí nad Labem 7:6sn
(0:2, 3:0, 3:4 - 0:0)
5. čtvrtek 28.9.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:3
(3:0, 2:1, 1:2)
6. sobota 30.9.2017 Třemošná Ústí nad Labem 4:2
(0:2, 2:0, 2:0)
4. čtvrtek 5.10.2017 Ústí nad Labem Chomutov 1:7
(1:2, 0:2, 0:3)
7. sobota 7.10.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 3:2P
(0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
8. čtvrtek 12.10.2017 Sparta Ústí nad Labem 6:3
(4:0, 1:3, 1:0)
9. sobota 14.10.2017 Ústí nad Labem Plzeň 1:7
(0:2, 0:4, 1:1)
10. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 1:11
(1:2, 0:5, 0:4)
11. čtvrtek 26.10.2017 Slavia Ústí nad Labem 6:2
(1:1, 3:1, 2:0)
12. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Kladno 2:8
(0:2, 0:5, 2:1)
13. čtvrtek 2.11.2017 Chomutov Ústí nad Labem 4:3P
(0:1, 3:2, 0:0 - 1:0)
14. sobota 4.11.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
15. pátek 17.11.2017 Ústí nad Labem Třemošná 7:2
(2:0, 1:2, 4:0)
16. sobota 18.11.2017 PZ Kladno Ústí nad Labem 5:1
(2:0, 0:0, 3:1)
17. neděle 26.11.2017 Ústí nad Labem Sparta 2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
18. sobota 2.12.2017 Plzeň Ústí nad Labem 13:0
(5:0, 1:0, 7:0)
19. čtvrtek 7.12.2017 Kladno Ústí nad Labem 5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
20. neděle 10.12.2017 Ústí nad Labem Třemošná 0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
21. úterý 19.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 15:25 h
22. čtvrtek 21.12.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 17:00 h
23. neděle 7.1.2018 Slavia Ústí nad Labem 12:00 h
24. čtvrtek 11.1.2018 Ústí nad Labem Kladno 17:15 h
25. sobota 13.1.2018 Třemošná Ústí nad Labem   h
26. čtvrtek 18.1.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 17:00 h
27. sobota 20.1.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem   h
28. čtvrtek 25.1.2018 Ústí nad Labem Slavia 17:00 h
29. sobota 27.1.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
30. čtvrtek 8.2.2018 Ústí nad Labem Třemošná 17:00 h
31. sobota 10.2.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
32. čtvrtek 22.2.2018 Ústí nad Labem PZ Kladno 17:00 h
33. sobota 24.2.2018 Slavia Ústí nad Labem   h
34. čtvrtek 1.3.2018 Ústí nad Labem Kladno   h
35. sobota 3.3.2018 Třemošná Ústí nad Labem   h
36. čtvrtek 8.3.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary   h
37. sobota 10.3.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem   h
38. čtvrtek 15.3.2018 Ústí nad Labem Slavia   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

Za šanci v Ústí jsem rád, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv