WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Liga staršího dorostu

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
2. pátek 15.9.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 5:3
(1:2, 2:1, 2:0)
3. neděle 17.9.2017 Most Ústí nad Labem 3:8
(0:2, 2:4, 1:2)
5. čtvrtek 28.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:9
(1:3, 0:3, 1:3)
4. úterý 3.10.2017 Ústí nad Labem Kadaň 6:5
(4:3, 1:2, 1:0)
7. pátek 6.10.2017 PZ Kladno Ústí nad Labem 5:7
(1:2, 2:3, 2:2)
8. neděle 8.10.2017 Ústí nad Labem Chomutov B 5:1
(1:1, 3:0, 1:0)
6. čtvrtek 12.10.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny 23:2
(7:1, 10:0, 6:1)
9. neděle 15.10.2017 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 4:5sn
(2:1, 0:2, 2:1)
11. neděle 22.10.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
12. neděle 29.10.2017 Ústí nad Labem Most 11:2
(3:0, 4:2, 4:0)
13. neděle 5.11.2017 Kadaň Ústí nad Labem 2:6
(1:1, 0:2, 1:3)
14. pátek 10.11.2017 Ústí nad Labem Děčín 11:2
(4:0, 2:1, 5:1)
15. neděle 12.11.2017 Slovan Louny Ústí nad Labem 4:17
(1:8, 3:5, 0:4)
16. pátek 17.11.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 10:6
(1:1, 2:1, 7:4)
17. neděle 19.11.2017 Chomutov B Ústí nad Labem 2:6
(0:2, 0:0, 2:4)
18. neděle 26.11.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary B 11:3
(4:0, 3:2, 4:1)
nadstavba pátek 1.12.2017 Ústí nad Labem Tábor 8:3
(1:1, 1:2, 6:0)
nadstavba neděle 10.12.2017 Ústí nad Labem Kadaň 5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
nadstavba pátek 15.12.2017 Karlovy Vary B Ústí nad Labem 19:15 h
nadstavba neděle 17.12.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 13:15 h
nadstavba pátek 22.12.2017 Příbram Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 7.1.2018 Ústí nad Labem Hvězda Praha   h
nadstavba pátek 12.1.2018 Zbraslav Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 14.1.2018 Ústí nad Labem Kobra   h
nadstavba neděle 21.1.2018 Třemošná Ústí nad Labem   h
nadstavba pátek 26.1.2018 Ústí nad Labem Písek   h
nadstavba neděle 28.1.2018 Strakonice Ústí nad Labem   h
nadstavba pátek 2.2.2018 Tábor Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 4.2.2018 Kadaň Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 11.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary B   h
nadstavba pátek 16.2.2018 PZ Kladno Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 18.2.2018 Ústí nad Labem Příbram   h
nadstavba neděle 25.2.2018 Hvězda Praha Ústí nad Labem   h
nadstavba pátek 2.3.2018 Ústí nad Labem Zbraslav   h
nadstavba neděle 4.3.2018 Kobra Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 11.3.2018 Ústí nad Labem Třemošná   h
nadstavba pátek 16.3.2018 Písek Ústí nad Labem   h
nadstavba neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Strakonice   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

Za šanci v Ústí jsem rád, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv