WSM Liga HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí n/L 4:6 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Litvínov 21.10. od 16:00 hod. Výjezd: Tramvají na zápas se Slavií

Liga starších žáků "A"

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 7:1
(2:0, 3:1, 2:0)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 9:2
(0:0, 3:2, 6:0)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 6:6
(3:1, 2:4, 1:1)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 3:4
(0:3, 1:0, 2:1)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 6:3
(2:2, 2:1, 2:0)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 11:4
(4:1, 6:1, 1:2)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 10:2
(2:0, 3:0, 5:2)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 1:11
(0:7, 1:3, 0:1)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem   h
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 13:15 h
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 14:30 h
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 15:00 h
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 15:45 h
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 13:30 h
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 13:15 h
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
17. neděle 10.12.2017 Litvínov Ústí nad Labem   h
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 11:30 h
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem Kladno 13:15 h
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem   h
23. sobota 27.1.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 13:15 h
25. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Litvínov 13:15 h
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
27. sobota 17.2.2018 Ústí nad Labem Děčín 13:15 h
28. neděle 25.2.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice   h
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno   h
32. neděle 25.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Starší dorost v severočeském derby obstál, z Litoměřic přivezl tři body

Litoměřice - Severočeské derby bylo na programu jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu.... Celý článek

Mladší dorost podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - V dalším kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu nastoupil Slovan v domácím prostředí... Celý článek

Z Benátek veze Slovan plný počet bodů

Benátky nad Jizerou - Slovan přijel v rámci 16. kola na led Benátek nad Jizerou, kde rozhodně... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv