WSM Liga Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí n/L 2:1pp. MDO: HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústí n/L 28.9. od 15:15 hod.

Ceny vstupného na základní část WSM ligy pro sezonu 2017/18

Mít permanentku na Slovan přináší řadu výhod!

Informace o výhodách naleznete zde.

DRUH CENA
Základní vstupné 80,-Kč
Student 40,-Kč

Ceny jsou uvedené včetně 15% DPH.

Pokladny jsou otevřené vždy 60 minut před začátkem přípravného nebo mistrovského domácího utkání.

Nákup permanentek v den konání domácího utkání

• 17:00 otevření pokladen na Zimním stadionu – máte možnost zakoupit si permanentní vstupenku i přímo na pokladně, a to do konce 1. přestávky.
  • Informace pro hostující fanoušky

Pro fanoušky hostujícího mužstva je vymezen sektor C1, v rohu Zimního stadionu. Tento sektor má svůj samostatný vstup.