Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.7.Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel VrdlovecJan ProšekÚ s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, ve které chce se Slovanem po roční odmlce znovu postoupit do play-off.
10.7.Blokování střel patří k práci obránce, říká Martin VágnerJan ProšekÚ s t í n/L. - Rozšířené statistiky se evidují ve dvou nejvyšších hokejových soutěžích v České republice. Ústecký Martin Vágner patří se 103 zblokovanými střelami na druhé místo v této statistice.
7.7.Na soustředění se těším, říká Antonín MelkaJan ProšekÚ s t í n/L. - Se 36 kanadskými body patřil mezi nejproduktivnější hráče mužstva. Antonín Melka po měsíčním volnu začal s přípravou na nadcházející sezónu. V té chce pomoci Slovanu v cestě do play-off. I on ale ví, že dostat se mezi osm nejlepších družstev nebude vůbec snadné.
3.7.Rád jsem se vrátil do Ústí, říká Jan LátalJan ProšekPo letech strávených v Polsku a na Slovensku se vrací domů. Obránce Jan Látal naváže na své angažmá ze sezóny 2015-2016 a pomůže ústeckému Slovanu. Ve dvojici s Antonínem Melkou se poctivě připravuje na další ligový ročník a věří v týmový úspěch.
2.7.Chtěl bych prožít ještě lepší sezónu, říká Jiří SeveraJan ProšekÚ s t í n/L. - Sezóna 2017-2018 pro něho nebyla snadná. Poprvé ve své kariéře zažil Jiří Severa prvoligovou štaci. V Ústí nad Labem patřil mezi produktivní hráče, navíc jako jediný odehrál všechna utkání dlouhodobé části. Nyní už vyhlíží nástup na ledovou plochu a mistrovské zápasy.
29.6.Slovan se účastnil Sportovního dne firmy Glencore Tisková zprávaSpolečnost Glencore Agriculture Czech, která podporuje ústecké sporty, uspořádala Sportovní den na kterém nemohli chybět ani zástupci hokejového klubu HC Slovan.
24.6.Potřebuji se uklidnit na puku, ví Matěj HesJan ProšekÚ s t í n/L. - Vinou zranění musel předčasně ukončit sezónu 2017-2018. O to více se Matěj Hes těší na zápasovou zátěž v nadcházejícím ligovém ročníku. Rád by svou sbírku kanadských bodů v dresu Slovanu rozšířil. Během letní přestávky se chce zaměřit na styl bruslení.
23.6.Hokej mi chybí, říká Jaroslav RoubíkJan ProšekÚ s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do hokeje, ale liga pro Slovan po základní části skončila. Jaroslav Roubík se nemůže dočkat zápasů, na nadcházející sezónu se velmi těší. Znovu chce patřit mezi nejproduktivnější hráče mužstva.
21.6.Začíná předprodej permanentek!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2017/2018 trvá do pátku 13. srpna 2018, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje.
18.6.Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman NavarraJan ProšekRoman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit počet kanadských bodů ve Slovanu. Po velmi dlouhé době vyrazí na týmové soustředění, na které se těší.
12.6.V předzávodním období odehraje Slovan dvě přípravná utkání v RakouskuRedakceÚ s t í n/L. - Předzávodní období zahájí Slovan na ledě 22.7. V tomto období odehraje Slovan deset přípravných utkání včetně utkání v Litvínově 4.9. od 17:30 hod. Zpestřením určitě budou dvě přípravná utkání v rakouském Zell Am See, v rámci krátkého soustředění. Slovan tyto utkání sehraje 27. a 28.8. s celkem EK Zeller Eisbären od 19:30 hod.
12.6.Slovan zahájí sezónu doma s TřebíčíTisková zprávaJako v minulé sezóně do play-off první ligy postoupí prvních osm týmů, což znamená, že ani v ročníku 2018-2019 nebude předkolo play-off.
8.6.Třetí charitativní turnaj pro Marušku přinesl rekordní částkuJan ProšekV sobotu hostilo fotbalové hřiště ve Valtířově turnaj, kterého se účastnilo osm hokejových týmů ze sedmi klubů.
5.6.Nadcházející sezónu chceme do play-off, říká Ladislav GengelJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejová sezónu skončila Ladislavu Gengelovi poměrně brzy. Ta hokejbalová pokračuje dál. Momentálně pomáhá českému týmu na MS Masters, následně letí coby člen seniorského týmu do Dmitrova. Zkušený hráč věří v lepší umístění v prvoligové tabulce v nadcházející sezóně.
1.6.AKTUALIZOVÁNO: Mistrovství světa hráčů nad 35 let v hokejbaleTisková zprávaÚ s t í n/L. - Na zimním stadioně v Ústí nad Labem se v termínu 3.6. - 9.6. 2018 uskuteční Mistrovství světa hráčů nad 35 let v hokejbale. Tuto akci zasťiťuje organizace WBHF. Pořadatelem turnaje je společnost ATT Investments CZ SE, hlavní partner HC Slovan Ústí nad Labem.
30.5.Podpořte charitativní turnaj pro MaruškuKlubOrganizátorem celé akce je trenér mládeže Aleš Pavlas, který pořádá již třetí ročník charitativního turnaje ve fotbale.
28.5.Vím, na čem musím zapracovat, říká Martin ZdvořáčekJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec Martin Zdvořáček odehrál v uplynulé sezóně nejvíce zápasů z obránců. Chyběl jen ve dvanácti mačích. Z dlouhodobé části WSM Ligy si odnesl zranění, které vyléčil, a tak se nyní může připravovat na další sezónu.
21.5.Chci být platným hráčem a pomoci týmu do play-off, říká David MertaJan ProšekÚ s t í n/L. - David Merta se pilně připravuje na nadcházející sezónu, ve které chce zlepšit své statistiky a po roční pauze pomoci Slovanu probojovat se mezi osm nejlepších týmů v soutěži.
21.5.Seznam přípravných zápasů před nadcházející sezónouJiří CíchaÚ s t í n/L. - Jako všechny ostatní týmy, tak i Slovan bude hrát před nadcházející sezónou přípravné zápasy. První utkání ho čeká 31. 7. 2018 na ledě HC Baník Sokolov. Na domácí utkání, ve kterém se utká s Rytíři z Kladna, se můžete přijít podívat 14. 8. 2018.
19.5.SKYNER reality Brunova tipovačka 2017/2018 zná své vítězeRedakceÚ s t í n/L. - Znovuobnovená Brunova tipovačka má za sebou již devátý ročník. Fanoušci, kteří se zapojili do hry, se utkali o hlavní tři ceny. Mobilní telefon, tablet a USB flash disk.
18.5.Přátelské utkání před hokejbalovým Mistrovstvím světaRedakceÚ s t í n/L. - V neděli 27. 5. 2018 od 11:00 hod. se uskuteční přátelské utkání před Mistrovstvím světa nad 35 let v hokejbale, které je na programu od 3. - 9. 6. 2018, na obě akce jste všichni srdečně zváni. V nedělním utkání proti sobě nastoupí Česká republika Masters vs. Česká republika. V zápase se můžete těšit na známá jména jako jsou například Jan Čaloun, Ladislav Gengel a mnoho dalších. Na toto přátelské utkání je vstup pro všechny ZDARMA.
2.5.Kteří hráči se představí i v následující sezóně?Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Tým HC Slovan Ústí nad Labem neustále jedná s hráči a tvoří kádr pro nadcházející sezónu. Kdo vše byl zatím osloven a bude nadále působit ve žlutomodrém celku?
26.4.Ústí nad Labem bude mít k dispozici druhou ledovou plochuKlubÚ s t í n/L. - Tolik potřebná a léta žádaná druhá ledová plocha v Ústí se pomalu stává skutečností! Do dvou a půl roku by měla vedle stávajícího zimního stadionu vyrůst nová ledová plocha. O její vybudování se postará společnost PADOK Investments, která do výstavby vloží 80 až 100 milionů korun. Finální stanovisko o poskytnutí práva stavby na městském pozemku padlo na středečním jednání ústeckého zastupitelstva, když pro návrh byla absolutní většina 30 zastupitelů. Pouze tři politici se zdrželi a nikdo nebyl proti. Jedná se tak o výbornou zprávu pro všechny milovníky bruslení i hokeje. Stávající zimní stadion je v současnosti přetížený nejen sportovními kluby, ale i kulturními akcemi, které se zde konají. Nová hala je tak více než potřeba.
13.4.Martinka ukončila zdárně léčbu!Anna KuželováÚ s t í n/L. - Dres Jana Čalouna z utkání hvězd pomohl dobré věci. Částka, která se vydražila, putovala na pomoc desetileté Martince, která onemocněla v roce 2016 akutní lymfoblastickou leukémií, další částkou přispěli i účastníci Hokejového soustředění mládeže. A nyní dorazily od rodiny dobré zprávy. „Moc Vás s Martinkou zdravíme, jen jsme se chtěly pochlubit, že jsme konečně ukončily léčbu! Pomalu začneme shánět toho vysněného koně. Mějte se hezky sportovně,“ napsala maminka malé bojovnice. My za dobré zprávy velmi děkujeme a přejeme Martince v životě už jen samé šťastné chvíle.
1.4.Jiří Merta: Sezónu hodnotíme úspěšně, baráž nebude snadnáJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí starší dorostenci se probojovali mezi nejlepší tři týmy Regionální ligy staršího dorostu, díky čemuž se dostali do baráže o extraligu juniorů. O sezóně staršího dorostu hovoří trenér Jiří Merta.
1.4.Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostuUNL - JNN 6:5, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Do posledního zápasu nastupovaly oba týmy bez nadějí na postup do extraligy. Zápas se nesl v poklidném tempu, který ovládl domácí Slovan nad Vlky z Jablonce nad Nisou 6:5. V čase 15:03 jsme mohli sledovat gesto fair play od domácího útočníka Jana Tůmy, který odvolal domácí branku a přiznal, že jeho tým hrál v šesti. Následnou přesilovou hru hosté využili.
31.3.Staršímu dorostu utekla extraliga o jednu branku PRE - UNL 5:2, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Extraliga v Ústí příští rok nebude, rozhodla o tom branka v 58. minutě, kterou poslal Zubry do extraligy kapitán Tomáš Gorás. Přerov musel vyhrát o tři a více branek, aby postoupil, což se mu povedlo.
25.3.Starší dorost převálcoval jablonecké Vlky a přibližuje se tak vysněné extralizeJNN - UNL 4:7, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci si připisují do tabulky další tři cenné body. V dnešním utkání si vyšlápli na tým Jablonce, na jehož ledě zvítězili 4:7. První lajna ústeckého týmů opravdu zářila, když figurovala u šesti branek. Další venkovní utkání čeká ústecké mladíky 30. 3. 2018 s HC ZUBR Přerov od 17:00 hodin.
23.3.Díky dobrému výkonu vstoupil starší dorost do baráže úspěšněUNL - PRE 2:0, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Úvodní barážový zápas Slovanu vyšel. V domácím prostředí hostil Přerov, který porazil 2:0 a získává první body. Za Ústí se trefili Matěj Harkabus a Tomáš Čermák. Spolehlivý výkon předvedl gólman Jakub Khůn.
22.3.2.místo ročníku 2008 na turnaji v DrážďanechJan ProšekVe dnech 17.3. - 18.3.2018 proběhl v Drážďanech turnaj v minihokeji (4 na 4). Na turnaji startovaly týmy, které patří mezi nejlepší v Německu. Na tomto velmi kvalitně obsazeném turnaji, obsadili naši hráči Slovanu ročníku 2008 skvělé druhé místo.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě... Celý článek

Blokování střel patří k práci obránce, říká Martin Vágner

Ú s t í n/L. - Rozšířené statistiky se evidují ve dvou nejvyšších hokejových soutěžích v České... Celý článek

Na soustředění se těším, říká Antonín Melka

Ú s t í n/L. - Se 36 kanadskými body patřil mezi nejproduktivnější hráče mužstva. Antonín Melka po... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv