Přípravné utkání: HC Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 6:4

Vypisuji posledních 30 článků.

21.8.Slovan poprvé v přípravě padl, nestačil na KladnoKLA - UNL 6:4, 0.kolo | Jan ProšekKladno - Ústečtí hokejisté odehráli další přípravný zápas. Odveta proti Kladnu přinesla výhru Rytířů. Prosadily se ikony obou klubů - Jaroslav Roubík a Jaromír Jágr. Slovan padl 4:6, podobně jako v Ústí rozhodla znovu třetí třetina.
20.8.Slovan nastoupí v přípravě opět proti KladnuKLA - UNL 6:4, 0.kolo | Marek VachtaV pořadí k pátému přípravnému utkání nastoupí ústečtí hokejisté 21.8. 2018 od 17:30 na kladenském ledě. Tentokrát opět proti tradičnímu soupeři z Kladna, kterého už dokázali jednou v přípravě porazit. Slovan v přípravě ještě ani jednou nezaváhal, podaří se mu vítěznou šňůru prodloužit? Můžete sledovat na onlajnech.
20.8.Ročník 2008 a mladší vyhráli turnaj v OlomouciTisková zpráva

O víkendu 18. a 19. srpna 2018 se v Olomouci uskutečnil skvěle připravený a obsazený turnaj pro hráče ročníku 2008 a mladší. Dívky mohly být ročníku 2007. Turnaje se účastnilo šest týmů a každý hrál s každým 3x15 minut čistého času. Hráče Slovanu čekalo pět zápasů.

20.8.Kropáčkův MemoriálTisková zprávaO víkendu 25. a 26. srpna 2018 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem bude konat 43. ročník turnaje s názvem Kropáčkův memoriál. Je určen pro hráče ročníku 2007 a mladší. Akce se účastní vedle pořádajícího Ústí také Hvězda Praha, Sparta Praha, Piráti Chomutov, Drážďany a Mladá Boleslav. Přijďte se podívat a podpořit tak ústecké hráče.
19.8.Ústecký dorost nestačil v domácím prostředí na HvězduUNL - HVP 5:8, 0.kolo | Jan ProšekCelkem třináct branek viděli diváci v přípravném zápase dorostu mezi Ústím a Hvězdou Praha. Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 3:3. Třetí část hry vyšla výrazně lépe hostům, vstřelili pět branek a dokázali vyhrát 8:5. Slovanu tento domácí zápas nevyšel podle představ.
19.8.Dorost prohrál v DrážďanechDRD - UNL 4:1, 0.kolo | Jan ProšekDrážďany - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Za Drážďany hráli hráči ročníků 2002 a 2003. Slovan vyslal na branku soupeře 17 střel a dokázal se prosadit jednou. Domácí tým vstřelil čtyři branky a vyhrál 4:1.
18.8.Tento týden byl velmi náročný, říká střelec rozhodující trefy Antonín MelkaUNL - LFW 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Stále stoprocentní. Ústečtí hokejisté vyhráli i zápas nad Lužickými liškami. Rozhodující trefu zaznamenal Antonín Melka, který po zápase ocenil práci spoluhráčů.
17.8.Slovan v přípravě porazil i německého soupeřeUNL - LFW 3:1, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po dvou letech došlo znovu na měření sil Slovanu a druholigového německého celku EHC Lausitzer Füchse. Po dvou letech však znovu zvítězil domácí Slovan, tentokrát 3:1. Branku ve druhém po sobě jdoucím zápasu vstřelil Milan Davídek a Roman Chlouba.
16.8.Vstupu nového partnera do klubu se nebráníme, naopak…Petr Bílek, MF DNESÚstecký hokej, zdravý, leč skromný, hledá nejlépe nového majitele.
16.8.Lužické lišky míří do ÚstíUNL - LFW 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Tři zápasy a tři výhry. Ústečtí hokejisté jsou v přípravných zápasech na vítězné vlně, navíc v každém zápase vstřelili minimálně pět branek. Dalším soupeřem je tým Lausitzer Füchse, který hraje druhou nejvyšší německou ligu. Úvodní buly bude vhozeno v pátek 17.8. v 17:30 a zápas můžete sledovat i na onajnech.
15.8.Vyhrocené utkaní v Kralupech vyhrál SlovanKNV - UNL 3:4, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Čtvrté přátelské utkání se neslo v poklidném tempu až do závěrečné periody. Ve třetí třetině padalo hodně trestů, celkově rozhodčí rozdali 96 trestných minut.
15.8.V závěrečné části jsme do toho šli naplno a vyplatilo se, řekl dvougólový ChloubaAnna KuželováÚ s t í n/L. - Jako extraligová posila přišel z Chomutova do Ústí Roman Chlouba, který v případě, že nebude mít u Pirátů stálé místo, bude oblékat žlutomodrý dres. V utkání proti Kladnu se předvedl ve výborném světle. Připsal si hned dvě branky, z nichž ta druhá byla pro Slovan vítězná. Na hřišti byl hodně vidět a pomohl týmu k vítězství 6:4. Rytíři v čele s Jaromírem Jágrem tak museli sklonit hlavy. Druhá třetina sice patřila Kladnu, které vstřelilo tři branky, Ústí ale zabojovalo a v závěrečné dvacetiminutovce otočilo skóre opět na svoji stranu.
14.8.Slovan porazil Jágrovo KladnoUNL - KLA 6:4, 0.kolo | Filip Vlček (UNL), Jana Drbalová Ú s t í n/L. - Třetí formace Chrpa - Chlouba - Havel se uvedla hned v prvním utkání za Slovan velmi dobře. Roman Chlouba s Jakub Chrpou se trefili dvakrát a řekli si o šanci zabojovat o základní sestavu pro nadcházející sezónu. Přátelské utkání s Kladnem mělo skvělé nasazení, ke kterému přihlíželo 1 451 diváků.
14.8.Odveta se povedla, dorost porazil LetňanyLET - UNL 1:7, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí dorostenci odehráli odvetný zápas proti Letňanům. Úvodní duel vyhráli Letci v samostatných nájezdech. Tentokrát Slovan kontroloval hru a dokázal své šance proměnit. Ústí vyhrálo 7:1 a Průša zaznamenal hattrick.
13.8.Memoriál Jana JanderyTisková zprávaO víkendu 18. a 19. srpna 2018 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem bude konat 9. ročník turnaje s názvem Memoriál Jana Jandery. Je určen pro hráče ročníku 2005 a mladší. Akce se účastní vedle pořádajícího Ústí také Děčín, Hvězda Praha, Sparta Praha a Olomouc. Přijďte se podívat a podpořit tak ústecké hráče.
13.8.Z vyřazení čísla 23 v Coloradu jsem nadšený, říká legenda Milan HejdukJan ProšekJen třem českým hokejistům se v National Hockey League dostalo velké pocty. Číslo, se kterým v klubu hráli, bylo navždy vyřazeno ze série dresů. Vedle Dominika Haška a Patrika Eliáše byl takto oceněný také Milan Hejduk. I o tomto hovořil v exkluzivním rozhovoru pro webové stránky Slovanu.
13.8.Poprvé v přípravě doma, tentokrát proti Rytířům z KladnaUNL - KLA 6:4, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan během své přípravy zatím odehrál dvě utkání s druholigovými týmy. Oba přípravné zápasy zvládl s brankovými hody, ale nyní ho čeká známý soupeř, se kterým bude svádět boje v Chance Lize. Přijďte 14. 8. 2018 od 18:00 hodin podpořit ústecké hokejisty proti Kladnu!
12.8.Dorost v předposlední minutě vyrovnal, prohrál v nájezdechUNL - LET 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci odehráli druhý přípravných zápas. Na 1:1 srovnával ve 38. minutě Ficaj, dvě minuty před koncem na 2:2 po Ficajově přihrávce upravil Nedoma. Následovaly samostatné nájezdy, které vyhrály hokejisté Letňan. Rozhodl Kudrna.
10.8.Po vysoké výhře nad Mostem, přišlo jednobrankové vítězství proti HvězděUNL - HVP 4:3, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Juniory Slovanu čekalo po středečním vysokém vítězstvím nad Mostem další přípravné utkání. Tentokrát na sever Čech dorazila Hvězda Praha. Do utkání nezasáhli například Sebastian Dörner, nebo Matěj Harkabus. Domácí to nemuselo mrzet, Hvězdu porazili 4:3. Vítěznou branku si připsal v 51. minutě Tomáš Čermák.
9.8.Chci si vybojovat místo v sestavě, říká Jakub PlanýJan ProšekÚ s t í n/L. - V minulé sezóně poprvé okusil seniorský hokej. S přechodem z juniorského do dospělého hokeje se popasoval, nyní má před sebou další výzvu. Jakub Planý se chce svými výkony dostat do sestavy Slovanu pro nadcházející sezónu.
8.8.Junioři doma zničili Most 9:0UNL - MOS 9:0, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Ústečtí junioři odehráli první přípravné na domácím ledě proti Mostu. Utkání jasně vyhráli domácí 9:0. Dvě branky v utkání si připsali Sebastian Dörner a Jan Tůma.
7.8.Po prvním zápase za Ústí jsem spokojený, říká Dominik GrohJan ProšekÚ s t í n/L. - Z Mladé Boleslavi přišel Dominik Groh do Ústí nad Labem, aby pomohl Slovanu v cestě do play-off.
4.8.Chci naplno projevit svůj potenciál, říká Václav KrlišJan ProšekÚ s t í n/L. - Získat stabilní místo v sestavě Slovanu a hrát přesilové hry. Zároveň také být maximálně nápomocný týmu v cestě do play-off. To jsou cíle Václava Krliše pro nadcházející sezónu.
3.8.Lukáš Volf si připsal proti Děčínu dvě brankyDEC - UNL 1:7, 0.kolo | Ladislava KrálováSlovan dosud odehrál dvě přípravná utkání. V Sokolově žlutomodří zvítězili 5:1, ve čvtrtek 2.8. si odjeli pro vysokou výhru 7:1 do Děčína. Na obou vítězstvích se podílel i útočník Lukáš Volf, v Děčíně byl dokonce dvougólovým střelcem.
2.8.Slovan ovládl i druhé přípravné utkání DEC - UNL 1:7, 0.kolo | Jana DrbalováDěčín - Po úspěšném vstupu do přípravy, kdy hokejisté Slovanu zvítězili na ledě Sokolova vysoko 5:1 se tentokrát střetli s druholigovým Děčínem. Ani ve druhém přípravném utkání nebyla nouze o branky. Od úvodu zápasu Ústečtí kontrolovali hru a Děčínu nedali šanci. Slovan sedmi góly rozhodl o svém vítězství a nyní se může těšit na další dva zápasy před domácím publikem.
1.8.Letos budu hrát lépe, věří Martin WeinholdJan ProšekÚ s t í n/L. - V minulé sezóně přišel do Ústí na hostování z Karlových Varů. Martin Weinhold si musel zvykat na nové prostředí. Dres Slovanu bude oblékat i v nadcházející sezóně, prodloužilo se mu totiž hostování. Mladý obránce věří, že na severu Čech přispěje k týmovému úspěchu.
1.8.Slovan znovu v akci, tentokrát proti DěčínuDEC - UNL 1:7, 0.kolo | Jan ProšekPrvní přípravný zápas odehráli, dalších osm zbývá. Ústečtí hokejisté si na úvod přípravných zápasů dokázali poradit se Sokolovem. Na svěřence Jana Čalouna a Vladimíra Machuldy čeká nyní další soupeř. Zápas s druholigovým Děčínem, který startuje ve čtvrtek v 18:00 hod., můžete sledovat na onlajnech.
1.8.Dorost v úvodním přípravném zápase prohrálGHP - UNL 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký dorost odehrál první přípravný zápas. Jeho soupeřem byl francouzský celek Generation Hockey Pro Academy. Všechny góly padly v první třetině. GH Pro Academy se dostala do vedení, Slovan rychle vyrovnal. Pak inkasoval další dva góly.
31.7.Hokejové soustředění mládeže Slovanu pomohlo nemocnému Matějovi ŠifaldoviTisková zprávaÚ s t í n/L. - Třetí ročník HSM 2018 proběhl po sportovní stránce ve velkém stylu za účasti 165 dětí a 20 juniorů.
31.7.Slovan v prvním přípravém utkání zvítězilSOK - UNL 1:5, 0.kolo | Jiří CíchaS o k o l o v - Slovan vyrazil ke svému prvnímu přípravnému utkání do druholigového Sokolova. Po dvou třetinách byl výsledek velice vyrovnaný, ale svěřenci Čalouna a Machuldy v závěrečné periodě zabrali a odváží si ze západních Čech výhru 5:1.