Archiv článků

Havířov přivítáme doma již tuto sobotu

Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

Slovan z důvodu karantény odkládá zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

Vladimír Brož: Tabulka je zamotaná, hrajeme o každý bod

Ústí n. L. - Utkání s jednobodovým ziskem proti HC Baník Sokolov nám zhodnotil obránce s dvaadvacítkou na zádech. Ústecký odchovanec Vladimír Brož strávil na ledě necelých šestadvacet minut, což je pořádná porce času.

Do Slovanu přichází Martin Berčík

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý útočník Martin Berčík, který bude hájit ústecké barvy do konce letošní sezóny. V letošní sezóně působil Martin v Kadani a krátce i v jihlavské Dukle.

Slovan ztratil dvoubrankové vedení a proti Sokolovu bere jen bod

Ú s t í n/L. - Slovan se v šestatřicátém kole Chance ligy utkal na svém ledě proti Sokolovu. Ústečtí nezačali vůbec špatně, když na začátku druhé třetiny vedli zásluhou Davida Tůmy a Štěpána Havránka 2:0. Hosté to ale nezabalili a ještě do konce druhé třetiny dokázali utkání srovnat. Ve třetí třetině branka nepadla a utkání šlo tak do prodloužení. V něm se minutu před koncem trefil hostující obránce Klejna, díky kterému získal Sokolov dva body.

Výprodej v Hockey shopu

V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

PREVIEW: Ve středečním utkání přivítá Slovan sokolovský Baník

Ú s t í n/L. – Po dvou venkovních utkáních přivítá Slovan v rámci třicátého šestého kola Chance ligy Baník Sokolov. Oba týmy se utkaly naposledy v listopadu minulého roku, v druhé minutě druhé třetiny sice vyrovnával Vrdlovec na 1:1, zbytek zápasu ale naprosto ovládl Sokolov, který nakonec zvítězil vysoko 8:2. Jak dopadne toto utkání se dozvíme ve středu od 18:00.

Z6: Šesťáci podlehli Děčínu po vyrovnaném boji

Ú s t í n/L. - Šestá třída se v dalším domácím utkání utkala s Děčínem. Zápas se jim povedlo šest minut před koncem vyrovnat skóre na 3:3, ale Děčín se o minutu později trefil a bral všechny body.

Aktuality

 • Slovan v karanténě

  14. 1. 2022

  HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14. 1. do 19. 1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

 • Aukce vánočních dresů

  27. 12. 2021

  Aukci vánočních dresů naleznete ZDE Konec aukce je naplánován na 3.1. ve 12.hod.

 • Fanshop

  9. 12. 2021

  Před utkáním či během přestávek se Vsetínem (19.12.) bude poslední možnost zakoupit dárky pod stromeček v kamenném fanshopu. Těšíme se na Vás.

 • Petr Šidlík do Slovanu

  6. 11. 2021

  Do dnešního utkání se Sokolovem nastoupí za Slovan obránce Petr Šidlík z Mladé Boleslavi.

 • Aktuální marodka

  1. 11. 2021

  Na marodku Slovanu přibyli po utkání se Slavií Praha obránce Petr Přindiš a útočník Tomáš Čermák. Dále jsou stále na marodce útočníci: David Tůma, Vítězslav Bílek, Daniel Jouza a Tomáš Kulhánek.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže