Archiv článků

LVÍ PATRIOTI: KOMPLETNÍ INFORMACE

Ústí nad Labem - Do nové sezóny přichází klub HC Slovan Ústečtí Lvi s novým projektem, který nese název Lví Patrioti. Ten má za cíl propojit hokejový klub se širokou komunitou a vytvořit vztah založený na transparentní komunikaci a spolupráci. Kompletní principy a konkrétní sektory, které bychom chtěli s hokejovým klubem propojit naleznete níže v grafice.

Offline rozhovor: Jan Rudovský

Ústí nad Labem - Sedmatřicetiletý útočník Jan Rudovský načne v dresu Ústeckých Lvů již třetí sezonu v řadě. Jak je Ruďák oblíbený u ústeckých fanoušků dokazuje fakt, že právě jeho si vybrali fanoušci do offline rozhovoru. Odpovědi na vaše otázky a plno zajímavostí se dočtete v článku.

Veronika Hujová a Veronika Ortová v nominaci na reprezentační kemp

Ústí nad Labem - Odchovankyně Slovanu Veronika Hujová a Veronika Ortová nechybí v nominaci hráček reprezentace ČR 18 ženy a ČR 16 ženy na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 24. – 27. července v Praze. Veronika Ortová odjíždí na sraz jako hráčka Slovanu, Veronika Hujová už bude zastupovat rakouským tým KSV Highlanders, ve kterém bude v této sezoně nově působit.

Staňte se partnery Ústeckých Lvů

Chcete podpořit HC Slovan Ústečtí Lvi a zároveň spojit vaší značku s klubem? Vaše značka může být vidět na hráčích, na ledové ploše, multimediální TV kostce a na dalších mnoha místech spojených s naším klubem. Mrkněte na web do sekce Klub - reklama, kde naleznete kompletní nabídku možného partnerství s naším klubem. Pro více informací kontaktujte jednatele spolku Slovan Ústečtí Lvi Lukáše Vobeckého.

Lukáš Vobecký: 2. liga se v Ústí nad Labem s jistotou v sezoně 2024/2025 hrát bude

Ústí nad Labem - První sezona pod nově složeným spolkem se pomalu, ale jistě blíží ke svému začátku. Mezi veřejností stále však panují obavy, zda se opravdu bude hrát v Ústí nad Labem v sezoně 2024/2025 druhá liga. Jeden z členů spolku HC Slovan Ústečtí Lvi Lukáš Vobecký popsal jak vypadá aktuální situace ohledně A-týmu, zároveň nastínil nejbližší plány a novinky.

Dorost Slovanu a jeho příprava na ligovou sezonu

Ústí nad Labem - Dorost Slovanu čeká v příští sezoně Liga dorostu. Na novou sezónu se dorostenci Slovanu poctivě připravovali už od začátku května a náročná příprava přinesla dobré výsledky v závěrečných výstupních testech. „S letní přípravou jsem spokojený, hráči přistoupili k tréninkům na suchu velmi zodpovědně, což se promítlo v závěrečných fyzických testech, kde se drtivá většina hráčů výrazně zlepšila oproti vstupním testům. Hráči pochopili důležitost fyzické přípravy na sezónu a zároveň vnímají velkou konkurenci mezi sebou. V průběhu srpna musíme vybrat 22 nejlepších hráčů a 3 brankáře, kteří budou letos hrát ligu dorostu,“ zhodnotil přípravu a nastínil další plány trenér dorostu Lukáš Místecký.

Naše mládež vyrazila společně na vodu, aneb hokej není jen dřina

Ústí nad Labem - Jak se již stalo v mládeži Slovanu zvykem, tak mládežnici vyrazili na splouvání řeky Vltavy. Tentokrát vyrazily tři ročníky. Sedmá, osmá a devátá třída. „Počasí nám letos přálo. Kluci a jedna dívka si vodu opravdu užili. Tato tradiční akce utuží mimo hokejové vztahy mezi jednotlivými ročníky a děti se tak lépe poznají i mimo tréninkový proces. Děkujeme některým tatínkům a nováčkovi Martinu Volkemu za komfort, který hráčům na vodě zajistili,“ sdělil naší redakci hlavní organizátor Radek Ptáček.

Zlato a bronz vezou mladí hráči Slovanu ze Světových her mládeže

Rakouský Klagenfurt am Wörthersee letos přivítal 7000 sportovců z více jak 30 zemí celého světa. Světové hry mládeže, které se každoročně konají v rakouském Klagenfurtu trvaly 4 dny, kde sportovci z celého světa měřili síly v 10 disciplínách. United World Games letos navštívili sportovci z USA, Kanady, Brazílie, Austrálie, Evropy a samozřejmě České republiky. Absolutního triumfu dosáhli malí hokejisté z našeho města Ústí nad Labem, kteří opanovali hokejový turnaj v kategorii U10 a v silné konkurenci 12 týmů z Francie, Itálie, Slovinska, Rakouska a České republiky získali zlato, když ve finále zdolali tým HC Annecy z Francie 4:3 po samostatných nájezdech. Rovněž velkého úspěchu dosáhli naši dorostenci, kteří v turnaji v kategorii U16 nestačili pouze na týmy z kanadského Quebecku a vezou z Klagenfurtu bronzovou medaili. Dorostenci v boji o bronz přetlačili italský tým HC Aosta Gladiators 8:4. Hráčům, rodičům a realizační týmům blahopřejeme.

Aktuality

 • Změna pořadatelství

  19. 1. 2024

  Dochází k prohození pořadatelství utkání mezi týmy Ústecký Slovan a HC Děčín. 31.1.2024 od 18.00 bude 5. kolo nadstavby UNL-Děčín, 28.2.2024 od 18.00 se odehraje 13. kolo nadstavby Děčín - UNL.

 • Fanshop - Chomutov

  27. 12. 2023

  Fanshop Slovanu bude během utkání s Chomutovem 29. 12. 2023 uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 • Daniel Jouza - Chomutov

  17. 12. 2023

  Útočník Daniel Jouza se přesouvá z Ústeckého Slovanu zpět do Chomutova. Děkujeme za odvedené služby pro Slovan

 • Fanshop - Hronov

  13. 12. 2023

  Fanshop Slovanu bude otevřen při utkání s Hronovem až v jeho průběhu. Děkujeme za pochopení

 • Omluva fanouškům

  30. 11. 2023

  Michael Agateljan: Mrzí nás naše poslední sportovní výsledky. Chtěli bychom se fanouškům omluvit formou volných vstupů na dva domácí zápasy. S Řisuty a Hronovem. V rámci těchto utkaní se bude vybírat dobrovolné vstupné, které poputuje fanclubu jako příspěvek na choreo, výjezdy apod. Prispět bude možné u hlavního vstupu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže