Archiv článků

Mikulášská nadílka pro mladé brankáře

Ústí nad Labem - HC Slovan Ústí nad Labem se opět rozhodl pomoci našim mládežníkům a zakoupil jim výstroj. Jednalo se převážně o brankářské rukavice, betony, vesty, helmy a masky. „Všichni mládežníci Slovanu si nové věci za jejich píli zaslouží a myslím si, že jim udělaly obrovskou radost,“ uvedl trenér brankářů Radek Ptáček.

Čertovská návštěva na tréninku mládeže

Ústí nad Labem - Trénink druhé a třetí třídy byl v tomto případě pekelný. Přímo na trénink dorazili čert, Mikuláš a anděl. Společně s nimi se po ledě proháněl i maskot Slovanu Viktor. Mládežníci Slovanu obdrželi dárkové balíčky a užili si společně s touto návštěvou speciální trénink. Čertovská návštěva se chystá i dnes na trénink základny.

4. třída Slovanu je v prestižní CCM Malé Lize stále stoprocentní

Ústí nad Labem - 4. třída Slovanu Ústí nad Labem odehrála 5. a 6. kolo celorepublikové soutěže CCM Malá Liga. Tentokrát do Ústí zavítali naši největší konkurenti - hráči HC Škoda Plzeň a HC Slovan Louny. Ústeckým čtvrťákům se podařilo udržet neporazitelnost v této prestižní soutěži, když zdolali Louny 8:5 a Plzeň 7:2. Zatím jsou hráči z Ústí nad Labem na průběžném 1. místě bez ztráty bodu.

Prohlášení M.Agateljana

Přinášíme prohlášení majitele klubu Mikaela Agateljana, který zároveň zve na nejbližší domácí utkání Ústeckého Slovanu.

SESTŘIH 20. kola: IHC Králové Písek - Ústecký Slovan

Sestřih utkání 20. kola IHC Králové Písek - Ústecký Slovan 2:7.

J.Pelc bude v rámci MS v Praze spolupracovat na přípravě a jeho průběhu

Marketingový a obchodní manažer Ústeckého Slovanu Ing. Jiří Pelc bude do konce června 2024 spolupracovat na přípravě a průběhu mistrovství světa v ledním hokeji. V rámci přípravného týmu bude mít Ing. Jiří Pelc na starost marketingovou činnost s IIHF. V rámci tohoto projektu přejeme Jirkovi hodně štěstí a jsme rádi, že se náš zástupce Slovanu bude podílet na této velké akci.

Nové složení trenérského týmu

Ústí nad Labem - Do utkání s Pískem půjde Slovan s novým trenérským týmem. Jako hlavní trenér povede Slovan Miroslav Kanis, asistenty poté budou Jaroslav Roubík a Jiří Merta. Trenérem brankářů bude Martin Volke.

Z jihu Čech s plným počtem bodů

Ú s t í n/L. - Slovan po sérii proher sáhl do trenérského složení a vyplatilo se. Písek se sice ujal vedení, ale to bylo na dlouhou dobu vše, Slovan postupně navyšoval své vedení a z jihu Čech si, tak odváží plný počet důležitých bodů do tabulky. Další zápas čeká na hokejisty Slovanu v sobotu 9.12.2023 od 16:00 s Řisuty na zimní stadionu v Ústí nad Labem, na toto utkání je vstup zdarma.

Aktuality

 • Omluva fanouškům

  30. 11. 2023

  Michael Agateljan: Mrzí nás naše poslední sportovní výsledky. Chtěli bychom se fanouškům omluvit formou volných vstupů na dva domácí zápasy. S Řisuty a Hronovem. V rámci těchto utkaní se bude vybírat dobrovolné vstupné, které poputuje fanclubu jako příspěvek na choreo, výjezdy apod. Prispět bude možné u hlavního vstupu.

 • M.Simon posílí Slovan

  30. 10. 2023

  Útočník Michal Simon z pražské Slavie posílí útočné řady Ústeckého Slovanu.

 • Z.Petráš končí ve Slovanu

  30. 10. 2023

  Na vlastní žádost ukončil své působení v Ústeckém Slovanu útočník Zdeněk Petráš. Děkujeme za odvedené služby v ústeckém dresu.

 • Domácí utkání Chomutov

  12. 10. 2023

  Domácí utkání s Chomutovem se odehraje 23.12.2023 od 16:00. Původní termín byl 27.12.2023.

 • Zrušeno přípravné utkání

  31. 8. 2023

  Domácí přípravné utkání s Děčínem, které se mělo odehrát 7.9.2023 bylo zrušeno.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže