Gól v poslední vteřině! Slovan veze z Chebu výhru

Cheb - Výhra za minutu dvanáct! Ústecký Slovan v Chebu dlouho otáčel skóre, nakonec však odváží domů všechny tři body. Klíčová v tom byla trefa v čase 59:59, díky niž Ústečtí definitivně strhli vedení na svou stranu a berou tak další tříbodové vítězství. Zůstávají tak nadále stoprocentní. Další utkání čeká Slovan v sobotu od 16:00 na domácím ledě proti Klatovům.

PREVIEW: Slovan míří na západ Čech do Chebu

Ústí nad Labem - Slovan má za sebou na úvod druhé ligy dvě domácí vítězství. Nyní čeká svěřence trenérů Jana Čalouna a Martina Štěpánka první výjezd mimo svůj stadion. Slovan se představí na západě Čech v Chebu, kde v přípravě padl. Cheb v minulém kole prohrál doma s Řisuty 2:3 a zatím je na nule v počtu bodů. Utkání začíná v 19:00. Kdo se nechystá přímo do dějiště utkání, z utkání bude připraven stream na czechicehockey.tv

Bude mě to něco stát, směje se po vychytané nule David Stahl

Ústí nad Labem - Po domácí výhře nad Kobrou Praha jsme vyzpovídali maskovaného muže ústeckého týmu, který v zápase nepustil za svá záda ani jednu střelu soupeře. Čtyřiadvacetiletý David Stahl zhodnotil vítězné utkání a vyzdvihl i výkon fanoušků v ochozech zimního stadionu.

Stahl vynuloval Kobru, Slovan bere tři body

Ú s t í n/L. - V druhém mistrovském utkání přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Domácí první dvě třetiny dominovali a vytvořili si stěžejní třígólový náskok. Ve třetí třetině začali kousat i hosté, nedokázali ovšem překonat Davida Stahla v brance, který si tak připsal cennou nulu. Další utkání čeká ústecké ve středu na ledě Chebu.

Atmosféra byla výborná, pochvaloval si Pavel Kordule

Ústí nad Labem - Slovan vstoupil k prvnímu utkání druhé ligy na domácím ledě a hned v severočeském derby proti Děčínu. Zápas byl až do pětatřicáté minuty vyrovnaný, ale poté se k puku dostal navrátilec Pavel Kordule, který zařídil Slovanu tři body. Jak si mladý forvard užil atmosféru a co řekl ke své brance?

PREVIEW: Slovan v dalším domácím utkání narazí na Kobru

Ústí n/L. - Slovan po vítězném severočeském derby s Děčínem čeká další domácí střetnutí. Tentokrát narazí na pražskou Kobru, která v úvodním utkání podlehla Táboru a bude si tak chtít spravit chuť. Úvodní buly padne 24.9 v 16:00, tak dorazte podpořit ústecký celek v boji o další bodový zisk.

Slovan vyhrál první severočeské derby

Ústí nad Labem - V úvodním kole druholigové sezony jsme měli možnost vidět hned první severočeské derby mezi Slovanem a Děčínem. Nebyly to žádné brankové hody, nakonec uspěl domácí Slovan nejtěsnějším možným rozdílem, a to v poměru 2:1. Rozhodující branku vstřelil bývalý hráč Děčína Pavel Kordule. Další utkání hraje Slovan opět doma, a to v sobotu 24.9.2022 od 16:00 proti pražské Kobře.

Řež o postup či nová derby aneb Proč sledovat letošní 2. ligu

Jeden manažer druholigového klubu na jaře prohlásil: „Čeká nás nejkvalitnější ročník 2. ligy za dvacet let." S tímhle tvrzením se rozhodně dá souhlasit. I proto vám hokej.cz v následujícím článku předkládá důvody, proč letos soutěž sledovat.