Daří se nám a je to vidět, hodnotí Jakub Trefný

Ústí nad Labem - Ústečtí na svém ledě přivítali pražskou Kobru a z tohoto střetu si odnesli další tři body. Slovan se nyní může pyšnit desátou výhrou v řadě a již dvanáctou domácí výhrou v řadě. Dvě branky Kobře věnoval Jakub Trefný, který nám po utkání prozradil, jak zápas viděl a jak se těší na derby s Chomutovem.

Ústečtí fakíři zakleli pražskou Kobru

Ú s t í n/L. - V rámci pátého kola nadstavby se střetly dosud neporažené týmy. Slovan byl celý zápas o krok napřed a nakonec dokráčel k vítězství, po dvou gólech zapsali Trefný s Bláhou, jednu branku přidal Roubík. Další utkání čeká na Slovan ve středu, kdy přivítá v derby chomutovské Piráty.

Hráčky Slovanu úspěšně reprezentovaly a vezou domů zlaté medaile

Rakousko, Spittal an der Drau - Naše Veroniky, které oblékají dres HC Slovan Ústí nad Labem v 9. třídě, Hujová společně s Ortovou získaly na Evropském olympijském festivalu zlaté medaile! Byly součástí týmu reprezentace žen U16, která si ve finále poradila se Slovenskem v poměru 4:1. Na vítězství se navíc Veronika Hujová blýskla přesnou trefou. Holky, moc gratulujeme.

PREVIEW: Do Ústí zavítá tým z hlavního města, Kobra Praha

Ústí n/L. - Domácí Slovan v novém roce ještě neprohrál, navíc drží skvělou domácí formu, na svém ledě neprohrál 11 zápasů! Poslední prohru na domácím kluzišti zaznamenal v říjnu 2022! Kobře Praha se v nadstavbové části daří, zatím neprohrála. V posledním zápase si vyšlápla na silný Tábor a na domácím ledě ho porazila 3:2 po samostatných nájezdech. Domácí Slovan se také v posledním zápase radoval z výhry, kdy v severočeském derby vyhrál na ledě Mostu 2:5. Prodlouží Slovan sérii domácích výher? To zjistíte na ústeckém zimním stadionu v sobotu 28.1.2023 od 16:00. Pro fanoušky, kteří nemohou na stadion dorazit je připraven textový přenos na onlajny.com a videopřenos na czechicehockey.tv

Máme štěstí, že máme podporu tolika fanoušků, raduje se Martin Bláha

Most - Ústečtí v Mostě nepřetrhli svou vítěznou šňůru a do sbírky si ukládají další tři body. První dvě třetiny nenabídly mnoho gólů. Úvodní branku si v první třetině připsal Kale Costa, Mostu se ale podařilo v druhé třetině odpovědět a stav byl srovnán. I přes tlak ústeckých a dostatek střel na bránu, zůstalo mnoho šancí neproměněných. Richard Záruba díky své teči uzavřel druhou třetinu gólem do kabiny. Třetí třetinu pak gólem otevřel Martin Bláha a své vítězství si Slovan utvrdil dalšími dvěma góly. Jak utkání viděl Martin Bláha a jak se mu líbila podpora fanoušků?

Vítězné tažení pokračuje! Slovan si vyšlápl na Most

Most - Vítězná série Slovanu pokračuje! Ústecký tým si připisuje už devátou výhru v řadě. Tentokrát se mu podařilo přemoct nedaleký Most, který sice v polovině utkání dokázal vyrovnat. Pak se ale probudil gólostroj Slovanu a Ústečtí dokráčeli k celkem pohodlné výhře 5:2.

PREVIEW: Další severočeské derby je tady! Slovan se představí v Mostě

Ústí n/L. - Po vítězném domácím střetnutí s Příbramí vyráží Slovan na venkovní kluziště. Tentokrát ho čeká severočeské derby s Mostem, kterému v tabulce náleží 8. příčka se ztrátou 11 bodů na poslední místo zaručující přímou účast ve vyřazovacích bojích. V minulém kole Most na domácí půdě přivítal Kobru a toto utkání se mu nepovedlo, když i díky první třetině ve které inkasoval tři branky podlehl svému soupeři poměrem 2:5 a dá se čekat, že si bude chtít spravit chuť proti Slovanu. Svěřenci Jana Čalouna a Martina Štěpánka s Mostem odehráli dvě střetnutí a obě vyzněla ve prospěch ústeckých hokejistů. Bude se Slovan radovat potřetí i za vydatné podpory svých fanoušků? Severočeské derby startuje ve středu 25.1.2023 v 18:00. Dorazte tak podpořit žlutomodrý celek v tomto střetnutí.

Brankářka Slovanu Veronika Ortová obléká dres národního týmu

Rakousko, Spittal an der Drau - Brankářka Veronika Ortová chytá ve Slovanu za 9. třídu. Nyní si tato mladá brankářka vysloužila nominaci do reprezentace a má možnost obléct dres nejcennější, tedy dres národního týmu. Veronika Ortová obdržela pozvánku na Evropský olympijský festival mládeže v Rakousku, kde působí ženský národní tým U16. Jaké jsou dojmy Veroniky z právě probíhající akce a jak moc si váží šance reprezentovat Českou republiku? To se dočtete v našem rozhovoru.