Ústí nad Labem - Mladí hráči Slovanu 3. třídy odehráli o víkendu 28.5.2023 turnaj v pražských Letňanech. Toho se kromě dvou domácích výběrů účastnila pražská Sparta a Slavia nebo německý Norimberk. Hráči Slovanu skončili po základní skupině na 2. místě, a tak měli právo startovat ve velkém finále s pražskou Spartou. Finále skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3. O vítězi turnaje nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých slavila výhru 2:1 pražská Sparta.

Základní skupina:

Slovan Ústí n.L. - Norimberk 7:4
Slovan Ústí n.L. - Letňany bílá 11:4
Slovan Ústí n.L. - Sparta Praha 4:11
Slovan Ústí n.L. - Slavia Praha 8:2
Slovan Ústí n.L. - Letňany červená 12:8

Finále:
Slovan Ústí n.L. - Sparta Praha 3:3 (nájezdy 1:2)

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Náročné první utkání má Slovan za sebou. Doslova vydřené tři body zapsal Ústecký Slovan v souboji s Chebem. Utkání, ve kterém domácí neproměnili hned dvě trestná střílení rozhodl osm minut před koncem Zdeněk Petráš. Další utkání odehraje Slovan opět doma. Ve středu 27.9.2023 od 18:00 hostíme v derby Děčín.

  • Ústí nad Labem - Obránce s řadou zkušeností ze Slovenska, Polska, Německa nebo Chance ligy podepsal smlouvu s Ústeckým Slovanem. Lukáš Popela zhodnotil své působení v zahraničí, přípravu ve Slovanu, nebo vyhlídky do startu 2. ligy.

  • Ústí nad Labem - Prodej permanentních vstupenek odstartuje 22. srpna! Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2022/2023 potrvá do 5. září. Po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete pořídit na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Pořiďte si permanentní vstupenku, která Vám přináší řadu výhod. Užijte si tak hokejovou atmosféru z pohodlí svého sedadla.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže