Ústí nad Labem - Mladí hráči Slovanu 3. třídy odehráli o víkendu 28.5.2023 turnaj v pražských Letňanech. Toho se kromě dvou domácích výběrů účastnila pražská Sparta a Slavia nebo německý Norimberk. Hráči Slovanu skončili po základní skupině na 2. místě, a tak měli právo startovat ve velkém finále s pražskou Spartou. Finále skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3. O vítězi turnaje nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých slavila výhru 2:1 pražská Sparta.

Základní skupina:

Slovan Ústí n.L. - Norimberk 7:4
Slovan Ústí n.L. - Letňany bílá 11:4
Slovan Ústí n.L. - Sparta Praha 4:11
Slovan Ústí n.L. - Slavia Praha 8:2
Slovan Ústí n.L. - Letňany červená 12:8

Finále:
Slovan Ústí n.L. - Sparta Praha 3:3 (nájezdy 1:2)

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústecký Slovan čekají poslední dvě utkání nadstavbové části. Obě odehrají na stadionech soupeřů a v obou případech půjde o derby. V tom dnešním polabském nastoupí od 18:00 na ledě Děčína.

  • Slovan vstoupil do utkání s Táborem skvěle a ujal se vedení, pak ale převzali otěže utkání hosté a už je nepustili. Stěžejní částí utkání byl začátek druhé třetiny, ve kterém během čtyř minut vstřelili kohouti z Tábora čtyři branky.

  • Do konce nadstavbové části zbývají tři kola. Dnes nastoupí hokejisté Slovanu k poslednímu domácímu utkání před vyřazovacími boji. Do Ústí nad Labem přicestuje ambiciózní Tábor, který se nachází na druhém místě druholigové tabulky.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže