Ústí nad Labem - Před startem 2. ligy 2023/2024 si před utkáním Slovanu s Chebem připravili fanoušci Ústeckého Slovanu uvítací pochod, který vedl od Lidického náměstí až na zimní stadion.

Dne 23.9.2023 před zahájením druhé ligy fanoušci ústeckého Slovanu přivítali sezonu pochodem, který začínal ve 14 hodin na Lidickém náměstí a vedl až k zimnímu stadionu.

Po cestě nechybělo fandění, vlajky v klubových barvách. Cestou na stadion přihlíželo mnoho zvědavých lidí z oken a také projíždějící auta dávala najevo své sympatie s pochodem hlasitým troubením!

Pochod zhodnotil také jeden z hlavních organizátorů Roman Daniš: „Tímto bychom všem, kteří se pochodu účastnili chtěli moc poděkovat. Ukázalo se že hashtag spolu za Slovan (#spoluzaslovan) je víc, než jen nějaký symbol. Lidé tím opravdu žijí a řídí se tím! Není to jen o mě, ale o lidech kolem mě, za které jsem rád. Nejvíce mi pomáhala s přípravou akce moje přítelkyně a Kýbl (Lukáš Kimmel), se kterými se na všem domlouvám a řeším.“

Pochodu se účastnilo okolo stovky příznivců Ústeckého Slovanu, kteří tak chtěli ukázat svou věrnost svému klubu a ukázat lidem v tomto městě, že tu stále hokej žije!


Určitě tuto tradici chceme zachovat i do dalších let a přitáhnout na zimní stadion co nejvíce lidí,“ dodal na závěr Roman Daniš.

Za Ústecký Slovan chceme poděkovat všem, kteří se uvítacího pochodu účastnili a uděláme vše pro to, abychom fanouškům vrátili jejich podporu. Věříme, že svými výkony na ledě potěšíme každého fanouška Ústeckého Slovanu.


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí n/L - Sto zápasů v Chance lize, nyní bude 21letý obránce Jakub Naar hájit barvy žlutomodrého Slovanu ve druhé lize. Jakub se nebojí shodit rukavice a miluje vyhrocené situace. Co dále prozradil v rozhovoru se dočtete níže. Vítejte ve Slovanu Jakube!

  • Ústí nad Labem - Ve středu 29.5.2024 v 16:00 proběhla v prostorách zimního stadionu první tisková konference nově založeného spolku Slovan Ústečtí Lvi, který převzal před následující sezonou A-tým Slovanu. Tiskové konference se zúčastnili členové spolku Lukáš Vobecký, Pavel Šíma, Miroslav Kanis a šéfredaktor Slovanu Tomáš Suchánek.

  • Ústí nad Labem - Staň se jednou také světovým šampionem jako třeba Roman Červenka, který oblékal dres Slovanu. Je na čase začít. Velmi rádi uvítáme do kolektivu nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry a trenérkami převážně formou her a soutěží. Našim cílem je naučit děti všestranné sportovní přípravě (obratnost, rychlost, koordinace a další pohybové dovednosti). Důležité je také pro nás, aby se děti při tréninku bavily a měli radost z pohybu. Na tréninky, které budou probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ročníku 2017 a mladší. Trénuje se vždy ve středu od 17:30 do 18:30 hod na umělé ploše uvnitř zimním stadionu (místo ledu), druhý trénink je vždy ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hod na umělé trávě naproti zimnímu stadionu. Sraz s trenéry je vždy 15 minut před tréninkem na který potřebujete pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725 550 601. Trenéři a trenérky se na všechny sportovce již těší.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže