Ústí nad Labem - Před startem 2. ligy 2023/2024 si před utkáním Slovanu s Chebem připravili fanoušci Ústeckého Slovanu uvítací pochod, který vedl od Lidického náměstí až na zimní stadion.

Dne 23.9.2023 před zahájením druhé ligy fanoušci ústeckého Slovanu přivítali sezonu pochodem, který začínal ve 14 hodin na Lidickém náměstí a vedl až k zimnímu stadionu.

Po cestě nechybělo fandění, vlajky v klubových barvách. Cestou na stadion přihlíželo mnoho zvědavých lidí z oken a také projíždějící auta dávala najevo své sympatie s pochodem hlasitým troubením!

Pochod zhodnotil také jeden z hlavních organizátorů Roman Daniš: „Tímto bychom všem, kteří se pochodu účastnili chtěli moc poděkovat. Ukázalo se že hashtag spolu za Slovan (#spoluzaslovan) je víc, než jen nějaký symbol. Lidé tím opravdu žijí a řídí se tím! Není to jen o mě, ale o lidech kolem mě, za které jsem rád. Nejvíce mi pomáhala s přípravou akce moje přítelkyně a Kýbl (Lukáš Kimmel), se kterými se na všem domlouvám a řeším.“

Pochodu se účastnilo okolo stovky příznivců Ústeckého Slovanu, kteří tak chtěli ukázat svou věrnost svému klubu a ukázat lidem v tomto městě, že tu stále hokej žije!


Určitě tuto tradici chceme zachovat i do dalších let a přitáhnout na zimní stadion co nejvíce lidí,“ dodal na závěr Roman Daniš.

Za Ústecký Slovan chceme poděkovat všem, kteří se uvítacího pochodu účastnili a uděláme vše pro to, abychom fanouškům vrátili jejich podporu. Věříme, že svými výkony na ledě potěšíme každého fanouška Ústeckého Slovanu.


Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ú s t í n/L. - Slovan po sérii proher sáhl do trenérského složení a vyplatilo se. Písek se sice ujal vedení, ale to bylo na dlouhou dobu vše, Slovan postupně navyšoval své vedení a z jihu Čech si, tak odváží plný počet důležitých bodů do tabulky. Další zápas čeká na hokejisty Slovanu v sobotu 9.12.2023 od 16:00 s Řisuty na zimní stadionu v Ústí nad Labem, na toto utkání je vstup zdarma.

  • Ústí nad Labem - Do utkání s Pískem půjde Slovan s novým trenérským týmem. Jako hlavní trenér povede Slovan Miroslav Kanis, asistenty poté budou Jaroslav Roubík a Jiří Merta. Trenérem brankářů bude Martin Volke.

  • Ústí nad Labem - Sestřih utkání 19. kola 2. ligy - Ústecký Slovan - HC Letci Letňany 2:5.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže