Ústí n/L. - Hokejisté Slovanu čeká další cesta na jih Čech. V rámci dvacátého kola bude soupeřem IHC Králové Písek, který v posledním kole na domácím ledě proti Mostu 4:6. Slovan v posledním zápase prohrál doma s Letňany 2:5. Dokáže Slovan po sérii proher bodovat? To se dozvíme v sobotu 2.12.2023 od 17 hodin na zimním stadionu v Písku. Pro fanoušky bude připraven videopřenos na czechicehockey.tv, nebo textový přenos na onlajny.com.

POROVNÁNÍ TÝMŮ:

• Středa 28. února se nesla ve znamení zápasu mezi Děčínem a Ústí nad Labem. A Slovanu se na ledě Děčína vůbec nedařilo. Hokejisté Ústí nad Labem nevstřelili ani jednu branku a David Stahl jich naopak pět inkasoval. Čtyři body si připsal David Tůma.

• Ústecký Slovan čekají poslední dvě utkání nadstavbové části. Obě odehrají na stadionech soupeřů a v obou případech půjde o derby. V tom dnešním polabském nastoupí od 18:00 na ledě Děčína.

• Slovan vstoupil do utkání s Táborem skvěle a ujal se vedení, pak ale převzali otěže utkání hosté a už je nepustili. Stěžejní částí utkání byl začátek druhé třetiny, ve kterém během čtyř minut vstřelili kohouti z Tábora čtyři branky.