Ústí n. L. - Utkání s jednobodovým ziskem proti HC Baník Sokolov nám zhodnotil obránce s dvaadvacítkou na zádech. Ústecký odchovanec Vladimír Brož strávil na ledě necelých šestadvacet minut, což je pořádná porce času.

V utkání se Sokolovem berete jeden bod.

Opět těžký a urputný zápas, škoda první třetiny, kde jsme mohli dát více branek a třeba zápas vyhrát, ale to je jen kdyby.

Na konci první třetiny jste měli možnost hrát v šesti hráčích při signalizované výhodě, v ní jste nastřelil břevno, mrzelo Vás to?

Strašně mě to štvalo, mohlo se nám lépe dýchat, ale to je hokej.

Utkání bylo slibně rozehráno, když jste na začátku druhé třetiny vedli o dvě branky, ale pak přišel výpadek. V této třetině jste se pak už nedokázali dostat do tempa, čím to bylo?

Nám ty druhé třetiny moc nesvědčí. Nedokážu si vysvětlit, proč jsme vypadli z tempa. Občas si komplikujeme život zbytečnými ztrátami kotouče.

Utkání jste odehráli pouze na pět defenzivních hráčů, jelikož Erik Mareš je nemocný.

Bohužel k nemocným Kottkovi, Zárubovi a Přindišovi onemocněl Máry (Erik Mareš pozn. redakce) a museli jsme to zvládnout na pět beků. Člověk je v tempu, ale stojí nás to hodně sil. Blíží se pomalu konec základní části a každé utkání je důležité. Věřím, že máme všichni dostatek energie.


Tabulka je okolo sestupového místa pořádně našlapaná a během chvilky můžete být v baráži anebo v předkole, jak moc to vnímáte?

Tabulka je zamotaná. Bude to boj do poslední kola. Hrajeme opravdu o každý bod. Musíme jít zápas od zápasu.

Ve druhém zápase po sobě jste dokázali bodovat, když jste obrali dva celky z horní části tabulky.

Hrajeme stále svoji hru, soustředíme se jen na sebe, jelikož nikdo jiný nám nepomůže.

Později Vás čekají velice důležité domácí zápasy se soupeři, kteří jsou v umístění okolo žlutomodrého celku. Bohužel se Vám letos v ústeckém prostředí moc nedaří.

Domácí zápasy musíme vyhrávat před svými fanoušky, ale v této sezóně se nám to moc nedaří, alespoň děláme body venku. Věřím, že se nám nadcházející domácí zápasy podaří a získáme body. Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit na velmi důležité zápasy, která nás teď čekají.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže