Do sobotního tréninku nejmenších hokejistů se zapojily malé děti z dětského domova z ulice Špálova. "Děti trénink zaujal a rádi dorazí i na další možný dostupný trénink. Velmi děkujeme všem trenérům, kteří se dětem věnovali", sdělila redakci vychovatelka paní Uldrichová.

• Jablonec n/N - Slovan cestoval k dalšímu přípravnému utkání do Jablonce nad Nisou a připsal si druhé vítězství v přípravě. Po skvělé první třetině, kterou vyhrál rozdílem třídy si již pohlídal zbytek utkání a vyhrál 4:1. Poprvé se v letošní sezoně představil v dresu Slovanu Kale Costa. Další přípravné utkání odehraje Slovan na domácím ledě, a to 23.8.2022 s Mostem.

• Ústí nad Labem - První domácí přípravné utkání vyšlo Slovanu parádně. Utkání, které se odehrálo ve skvělé atmosféře dotáhl nakonec Slovan v prodloužení do vítězného konce. Rozhodující branku připravil svou přihrávkou hráč s číslem 13 na zádech, Martin Berčík. Čerstvá posila Slovanu strávila přípravu právě v týmu dnešního soupeře, a tak bylo pro něj utkání o to pikantnější. Martin si nejvíce pochvaloval atmosféru, v rozhovoru si můžete přečíst i další jeho dojmy.

• Ústí nad Labem - Tomu se říká úspěšné derby! Slovan nastoupil k prvnímu domácímu přípravnému klání, a to hned proti chomutovským Pirátům. Proti nim sice musel otáčet skóre, navíc utkání dospělo do prodloužení. To ovšem svou přesnou ranou rozhodl Jakub Trefný a Ústečtí tak berou vítězství.