Hráči 7. třídy pod vedením Lukáše Zahradníka a Michala Kváše se o víkendu zúčastnili třídenního turnaje v Turnově a bez jakéhokoliv zaváhání si došli pro vítězství. Postupně si poradili s Děčínem (5:3), Turnovem (13:1), Znojmem (10:5), Vimperkem (7:2) a Vrchlabím (4:3). Po pěti vítězstvích z pěti zápasů si zaslouženě pověsili na krk zlaté medaile.

Ocenění nejlepšího hráče týmu si odnesl kapitán Matyáš Zikmund. Ten se kromě výborných výkonů prosadil i individuálně se statistikou 9+5. Z našeho týmu bychom, ale určitě mohli pochválit i další hráče jako Matěje Loukotu, Jakuba Jirotu, Matěje Kapustu, Adama Svobodu nebo Matěje Šedého.

Ročník 2009 je dlouhodobě doplněný o šikovné hráče ročníku 2010 a Jakubu Jirotu ročníku 2011. Podobně jako několikrát v sezoně, i na tomto turnaji pomohla týmu Veronika Ortová z ročníku 2008. Celý tým se prezentoval kvalitními výkony již v průběhu sezony a nyní je potvrdil i na posezonním turnaji.

"Jsem velmi rád, že jsme udělali tento úspěch a celý turnaj vyhráli. Byl to týmový výkon, kdy celý tým vystupoval sebevědomým dojmem. V každém zápase jsme byli lepší než soupeř. Sice jsme uhráli dva těsné výsledky, ale i v těchto zápasech si dovolím tvrdit, že jsme byli lepší a pokud bychom lépe proměňovali šance, mohli jsme vyhrát i větším rozdílem. Myslím, že je to odraz dlouhodobé práce a jak kluci fungují a pracují v tréninku i zápase. Děkuji klukům za turnaj i za celou sezonu." okomentoval turnaj hlavní trenér Lukáš Zahradník.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Už jste si pořídili permici na novou sezonu, nebo její nákup plánujete? Neváhejte. Poslední srpnový den mají možnost držitelé permic vyrazit zdarma na bowling. A nebude se jednat o obyčejný bowling, jelikož se jej s vámi zúčastní i hráči Slovanu. Akce začíná v Replay Bowling 31.8.2022 od 17:00 hod. Pokud máte permici a chcete se zúčastnit, posílejte prosím své přihlášky na e-mail: jiri.pelc@slovanusti.cz nejpozději do 25.8. 2022. Kapacita pro tuto akci je omezena. Těšíme se na Vás.

  • Jablonec n/N - Slovan cestoval k dalšímu přípravnému utkání do Jablonce nad Nisou a připsal si druhé vítězství v přípravě. Po skvělé první třetině, kterou vyhrál rozdílem třídy si již pohlídal zbytek utkání a vyhrál 4:1. Poprvé se v letošní sezoně představil v dresu Slovanu Kale Costa. Další přípravné utkání odehraje Slovan na domácím ledě, a to 23.8.2022 s Mostem.

  • Ústí nad Labem - První domácí přípravné utkání vyšlo Slovanu parádně. Utkání, které se odehrálo ve skvělé atmosféře dotáhl nakonec Slovan v prodloužení do vítězného konce. Rozhodující branku připravil svou přihrávkou hráč s číslem 13 na zádech, Martin Berčík. Čerstvá posila Slovanu strávila přípravu právě v týmu dnešního soupeře, a tak bylo pro něj utkání o to pikantnější. Martin si nejvíce pochvaloval atmosféru, v rozhovoru si můžete přečíst i další jeho dojmy.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže