Čtyři dny, čtyři zápasy, čtyři vítězství. České hokejistky do šestnácti let po finálovém triumfu 4:0 nad domácím Maďarskem vyhrály Evropský pohár v Budapešti. Mezi reprezentantkami nechyběla ani naše Veronika Hujová, které patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu.

• Ústí nad Labem - Už jste si pořídili permici na novou sezonu, nebo její nákup plánujete? Neváhejte. Poslední srpnový den mají možnost držitelé permic vyrazit zdarma na bowling. A nebude se jednat o obyčejný bowling, jelikož se jej s vámi zúčastní i hráči Slovanu. Akce začíná v Replay Bowling 31.8.2022 od 17:00 hod. Pokud máte permici a chcete se zúčastnit, posílejte prosím své přihlášky na e-mail: jiri.pelc@slovanusti.cz nejpozději do 25.8. 2022. Kapacita pro tuto akci je omezena. Těšíme se na Vás.

• Jablonec n/N - Slovan cestoval k dalšímu přípravnému utkání do Jablonce nad Nisou a připsal si druhé vítězství v přípravě. Po skvělé první třetině, kterou vyhrál rozdílem třídy si již pohlídal zbytek utkání a vyhrál 4:1. Poprvé se v letošní sezoně představil v dresu Slovanu Kale Costa. Další přípravné utkání odehraje Slovan na domácím ledě, a to 23.8.2022 s Mostem.

• Ústí nad Labem - První domácí přípravné utkání vyšlo Slovanu parádně. Utkání, které se odehrálo ve skvělé atmosféře dotáhl nakonec Slovan v prodloužení do vítězného konce. Rozhodující branku připravil svou přihrávkou hráč s číslem 13 na zádech, Martin Berčík. Čerstvá posila Slovanu strávila přípravu právě v týmu dnešního soupeře, a tak bylo pro něj utkání o to pikantnější. Martin si nejvíce pochvaloval atmosféru, v rozhovoru si můžete přečíst i další jeho dojmy.