V obranných řadách Slovanu bude pokračovat v příští sezoně i dvacetiletý Dominik Vacík. Obránce, jenž má mládežnické reprezentační zkušenosti si vyzkoušel extraligu v Mladé Boleslavi, druhou ligu si zahrál v Havlíčkově Brodě.

Dominiku, v příští sezoně budete opět působit v dresu Slovanu. Co bylo pro Vás klíčové u rozhodování?

Rozhodlo především místní prostředí a dojezdová vzdálenost. Bydlím v Mladé Boleslavi, což není tak daleko. Minulou sezónu jsem zde působil a poznal kluky v kabině, kde byla pohodová parta.

V Ústí jste dvě sezony, jak jste ve Slovanu cítil?

Cítil jsem se tady velmi dobře. Byl to pro mě přechod z mládežnické kategorie do seniorského hokeje. V obranných řadách jsem nastupoval se zkušenými obránci jako Jakub Trefný a Jiří Drtina se kterými je radost hrát. V minulé sezóně jsme měli velkou podporu fanoušků a věřím, že nás budou podporovat i nadále.

Co očekáváte od druhé ligy, kterou jste si vyzkoušel v dresu Havlíčkova Brodu?

Kvalita 2. ligy se nesmírně zvedla a to připojením Znojma. Velice ambiciózní týmy budou určitě Chomutov a Tábor, ale nesmíme zapomenout ani Letňany a další týmy. Určitě budeme chtít bojovat o nejvyšší příčky.

Plánujete individuální přípravu nebo se budete připravovat s Mladou Boleslaví?

Trénuji individuálně. Chodím běhat, navštěvuji posilovnu a občas vyrazím na kolečkové brusle. Budu se snažit připravit na sezónu, jak nejlépe to půjde.

Máte svůj hokejový vzor?

Hokejový vzor nemám. Soustředím se především na své výkony.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 2. liga zná již svůj jízdní řád pro ročník 2022/2023. Slovan bude zahajovat tento ročník hned pikantním derby na ledě Děčína, a to ve středu 21.09.2022. První domácí utkání poté odehraje o tři dny později proti Příbrami. Ve 4. kole, první říjnový den pak čeká Slovan očekávaný souboj na ledě Pirátů z Chomutova. Stejně jako v loňské sezoně bude hrát Slovan svá domácí utkání ve všední den od 18. hod. Sobotní domácí střetnutí budou začínat od 16. hod. Níže naleznete kompletní rozpis utkání Slovanu pro první část sezony.

  • Ústí nad Labem - I v příští sezoně bude podporovat ústecký Slovan podnikatel a 20% vlastník klubu Miroslav Zadák. Majitel firmy ATT Investments podporuje Slovan již sedmým rokem. V otevřeném rozhovoru zhodnotil minulou sezonu, nastínil svoje plány do dalších let a vyzval i další místní firmy k podpoře sportu v regionu.

  • Zástupci druholigových klubů se dnes dohodli na podobě soutěže pro další sezonu. Třetí nejvyšší liga bude rozdělena na Západ a Východ, celkový vítěz přímo postoupí do Chance ligy.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže