V obranných řadách Slovanu bude pokračovat v příští sezoně i dvacetiletý Dominik Vacík. Obránce, jenž má mládežnické reprezentační zkušenosti si vyzkoušel extraligu v Mladé Boleslavi, druhou ligu si zahrál v Havlíčkově Brodě.

Dominiku, v příští sezoně budete opět působit v dresu Slovanu. Co bylo pro Vás klíčové u rozhodování?

Rozhodlo především místní prostředí a dojezdová vzdálenost. Bydlím v Mladé Boleslavi, což není tak daleko. Minulou sezónu jsem zde působil a poznal kluky v kabině, kde byla pohodová parta.

V Ústí jste dvě sezony, jak jste ve Slovanu cítil?

Cítil jsem se tady velmi dobře. Byl to pro mě přechod z mládežnické kategorie do seniorského hokeje. V obranných řadách jsem nastupoval se zkušenými obránci jako Jakub Trefný a Jiří Drtina se kterými je radost hrát. V minulé sezóně jsme měli velkou podporu fanoušků a věřím, že nás budou podporovat i nadále.

Co očekáváte od druhé ligy, kterou jste si vyzkoušel v dresu Havlíčkova Brodu?

Kvalita 2. ligy se nesmírně zvedla a to připojením Znojma. Velice ambiciózní týmy budou určitě Chomutov a Tábor, ale nesmíme zapomenout ani Letňany a další týmy. Určitě budeme chtít bojovat o nejvyšší příčky.

Plánujete individuální přípravu nebo se budete připravovat s Mladou Boleslaví?

Trénuji individuálně. Chodím běhat, navštěvuji posilovnu a občas vyrazím na kolečkové brusle. Budu se snažit připravit na sezónu, jak nejlépe to půjde.

Máte svůj hokejový vzor?

Hokejový vzor nemám. Soustředím se především na své výkony.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Mladí hráči Slovanu 3. třídy odehráli o víkendu 28.5.2023 turnaj v pražských Letňanech. Toho se kromě dvou domácích výběrů účastnila pražská Sparta a Slavia nebo německý Norimberk. Hráči Slovanu skončili po základní skupině na 2. místě, a tak měli právo startovat ve velkém finále s pražskou Spartou. Finále skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3. O vítězi turnaje nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých slavila výhru 2:1 pražská Sparta.

  • Ústí nad Labem - Mládežnické kategorie Slovanu se dále poctivě připravují na novou sezonu. Ve čtvrtek 18.5.2023 si zpestřila 9. třída (ročník 2009 a mladší) část přípravy hokejbalovým zápasem na stadionu DDM proti ústeckému týmu Elba.

  • HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM spolek, jako majoritní vlastník, za přítomnosti jednatelů HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. na dnešní valné hromadě rozhodl, že v řádném termínu podá přihlášku do 2. ligy pro sezónu 2023/2024. Nadále oslovujeme partnery a sponzory a věříme, že zvládneme i tuto nelehkou situaci. Stále platí, že jsme otevřeni jednání pro vstup strategického partnera do našeho klubu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže