Ústí nad Labem - Dalším mladým útočníkem, který posílil Slovan před novou sezonou je jedenadvacetiletý Dan Bartoš. Odchovanec litvínovského hokeje zná ústecký zimní stadion velmi dobře, jelikož v loňském roce působil v dresu HC North Wings. Zároveň nastupoval ve druhé lize za bílinské Draky.

Dane v příští sezoně budete působit v dresu Slovanu ve druhé lize, jak vnímáte tuto šanci?

Pro mě je to znovuzrození (smích), jelikož jsem hrál v minulé sezoně univerzitní ligu, která je hodně spojená se studiem. Hokej mi začal chybět. Jsem rád, že jsem dostal tuto příležitost.

Kdo Vás oslovil, jak probíhal Váš přesun do Slovanu?

Kontaktovali mě současní trenéři, zda bych měl o angažmá zájem. Měl jsem chuť do hokeje, tudíž nebylo o čem přemýšlet a nabídku jsem přijal.


Slovan potvrdil již několik zkušených hráčů, jaké to bude působit vedle ikon, jako je například Jarda Roubík?

Může mi to jenom pomoci. Jarda je velká ústecká legenda a vzor pro hokejisty. Těším se i na další spoluhráče.

V loňské sezoně jste působil v dresu North Wings i v dresu Bíliny, navíc studujete, jaké máte plány do příští sezony, jak vše skloubit?

Jsem si vědom, že to bude určitě náročné, ale chci odvádět maximum ve všech směrech. Věřím, že to zvládnu skloubit.

Co očekáváte od působení ve Slovanu, jaký by měla být Vaše pozice v týmu?

Budu patřit mezi mladé hráče v kabině a snažit se plnit pokyny od trenérů.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 2. liga zná již svůj jízdní řád pro ročník 2022/2023. Slovan bude zahajovat tento ročník hned pikantním derby na ledě Děčína, a to ve středu 21.09.2022. První domácí utkání poté odehraje o tři dny později proti Příbrami. Ve 4. kole, první říjnový den pak čeká Slovan očekávaný souboj na ledě Pirátů z Chomutova. Stejně jako v loňské sezoně bude hrát Slovan svá domácí utkání ve všední den od 18. hod. Sobotní domácí střetnutí budou začínat od 16. hod. Níže naleznete kompletní rozpis utkání Slovanu pro první část sezony.

  • Ústí nad Labem - I v příští sezoně bude podporovat ústecký Slovan podnikatel a 20% vlastník klubu Miroslav Zadák. Majitel firmy ATT Investments podporuje Slovan již sedmým rokem. V otevřeném rozhovoru zhodnotil minulou sezonu, nastínil svoje plány do dalších let a vyzval i další místní firmy k podpoře sportu v regionu.

  • Zástupci druholigových klubů se dnes dohodli na podobě soutěže pro další sezonu. Třetí nejvyšší liga bude rozdělena na Západ a Východ, celkový vítěz přímo postoupí do Chance ligy.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže