Ústí nad Labem - O víkendu se v Ústí nad Labem odehrál již 12. ročník Janderova memoriálu. Z letošního ročníku si odvezli zlaté medaile mladí Piráti, kteří za sebou nechali domácí Slovan. Třetí místo poté obsadili mladí hokejisté Kolína. Turnaje se dále účastnili Litoměřice a PZ Kladno. Individuální trofej si odnesl z turnaje ústecký Matěj Loukota, jenž byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje. Všem zúčastněným týmům děkujeme za účast a těšíme se již na další ročník.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Vezměte si do ruky diáře a zápisníky. Druholigový ročník 2024/2025 zná již svůj jízdní řád. Slovan zahájí sezonu ve středu 18.9.2024 v rámci derby na ledě Mostu. I druhé kolo bude hrát Slovan na ledě soupeře, tentokrát na ledě nováčka z Kadaně. Domácí premiéru v nové sezoně odehraje Slovan v sobotu 28.9.2024 od 16:00 proti Chebu. Základní část, jak již bylo zmíněno, se bude hrát tříkolovým systémem, každý s každým. Celkem 39. kol, bez následné nadstavby. Základní část končí v sobotu 8.3.2025, kdy na domácím ledě vyzveme Kobru Praha. Stejně jako v minulých sezónách budeme hrát středeční domácí utkání od 18:00. Sobotní domácí klání od 16:00. Kompletní rozpis naleznete na webu v sekci zápasy.

  • Ústí nad Labem - Ve středu 29.5.2024 v 16:00 proběhla v prostorách zimního stadionu první tisková konference nově založeného spolku Slovan Ústečtí Lvi, který převzal před následující sezonou A-tým Slovanu. Tiskové konference se zúčastnili členové spolku Lukáš Vobecký, Pavel Šíma, Miroslav Kanis a šéfredaktor Slovanu Tomáš Suchánek.

  • Ústí nad Labem - Staň se jednou také světovým šampionem jako třeba Roman Červenka, který oblékal dres Slovanu. Je na čase začít. Velmi rádi uvítáme do kolektivu nové tváře, které zatím nemají s hokejem zkušenosti. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry a trenérkami převážně formou her a soutěží. Našim cílem je naučit děti všestranné sportovní přípravě (obratnost, rychlost, koordinace a další pohybové dovednosti). Důležité je také pro nás, aby se děti při tréninku bavily a měli radost z pohybu. Na tréninky, které budou probíhat suchou formou, mohou přijít kluci i holky ročníku 2017 a mladší. Trénuje se vždy ve středu od 17:30 do 18:30 hod na umělé ploše uvnitř zimním stadionu (místo ledu), druhý trénink je vždy ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hod na umělé trávě naproti zimnímu stadionu. Sraz s trenéry je vždy 15 minut před tréninkem na který potřebujete pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte telefonicky hlavního trenéra základny Václava Drahoráda na 725 550 601. Trenéři a trenérky se na všechny sportovce již těší.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže