Ústí nad Labem - O víkendu se v Ústí nad Labem odehrál již 12. ročník Janderova memoriálu. Z letošního ročníku si odvezli zlaté medaile mladí Piráti, kteří za sebou nechali domácí Slovan. Třetí místo poté obsadili mladí hokejisté Kolína. Turnaje se dále účastnili Litoměřice a PZ Kladno. Individuální trofej si odnesl z turnaje ústecký Matěj Loukota, jenž byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje. Všem zúčastněným týmům děkujeme za účast a těšíme se již na další ročník.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí n/L. – Kolotoč Západní konference druhé ligy se pomalu rozjíždí. Na Slovan ve druhém kole čeká severočeské derby se sousedním Děčínem, který do letošního ročníku druhé ligy vstoupil porážkou s Táborem 0:4. To ústečtí měli daleko hezčí starosti, když na domácí půdě zvládli náročný souboj s Chebem. Nad ním Slovan vedl již 3:1, ovšem hosté nedali svou kůži zadarmo a utkání zdramatizovali, avšak utkání už na svou stranu neotočili a svěřenci Vladimíra Růžičky tak na úvod zvítězili poměrem 4:3. Jestli navážou na tento zápas zjistíte ve středu v 18:00 na ústeckém zimním stadionu nebo u videopřenosu na czechicehockey.tv. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny v 17:00. Pro hosty bude vyhrazen zvlášť sektor společně s občerstvením. Během utkání budou probíhat soutěže s partnery utkání. Se společností Strabag o 1. komerční přestávce 2. třetiny, kdy budete mít možnost vyhrát hodnotné ceny. O 2. přestávce poté budete mít možnost díky společnosti Autobek získat auto s plnou nádrží na víkend.

  • Ústí nad Labem - Před startem 2. ligy 2023/2024 si před utkáním Slovanu s Chebem připravili fanoušci Ústeckého Slovanu uvítací pochod, který vedl od Lidického náměstí až na zimní stadion.

  • Beseda s fanoušky

    22. 9. 2023

    Ústí nad Labem - V sobotu 7.10.2023 proběhne tradiční beseda Ústeckého Slovanu s fanoušky. Besedy se za stranu Ústeckého Slovanu zúčastní jednatel klubu Miroslav Kanis, hlavní trenér Vladimír Růžička, marketingový a obchodní manažer Ing. Jiří Pelc a hráčskou kabinu bude zastupovat Jaroslav Roubík. Beseda proběhne od 13:30 na zimním stadionu v Bufetu u Mikyho. Svou případnou účast potvrďte prosím formou emailu na jiri.pelc@slovanusti.cz z důvodu omezené kapacity.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže