Ústí n/L. - Slovan po vítězném severočeském derby s Děčínem čeká další domácí střetnutí. Tentokrát narazí na pražskou Kobru, která v úvodním utkání podlehla Táboru a bude si tak chtít spravit chuť. Úvodní buly padne 24.9 v 16:00, tak dorazte podpořit ústecký celek v boji o další bodový zisk.

POROVNÁNÍ TÝMŮ:

• Ústí nad Labem - Ústečtí si v sobotním utkání s Táborem vybojovali cenné tři body. Ačkoli se Tábor poměrně dlouho držel ve vedení, ústeckým se v druhé třetině podařil parádní obrat, kdy do sítě Tábora vstřelili hned tři góly. Byl to Jan Smola, kdo za stavu 1:1, s pomocí Ondřeje Damaška, poslal Ústí do vedení. Jan nám po zápase prozradil, co bylo podle něj v utkání rozhodující.

• Ústí nad Labem - Tahle výhra je enormně důležitá! Slovan sice po první třetině musel otáčet skóre, pak se ale dostal díky třem rychlým gólům do vedení a proti týmu z vyšší pozice v tabulce dokázal doma udržet tři body. Díky tomu se ještě více přiblížil na čelo tabulky a poskočil na čtvrtou příčku!

• Dne 22.11. 2022 se konal turnaj čtyř krajských výběrů VTM U15 v Mariánských Lázních. Ústecký kraj si v zápasech vedl velice dobře. V semifinále nejdříve přehrál Karlovarský kraj v poměru 3:1, ve finále si pak poradil s krajem Libereckým se stejným výsledkem. HC Slovan Ústí nad Labem reprezentovala v barvách Ústeckého kraje brankářka Veronika Ortová a útočník Michal Kváš, který se ve finálovém zápase prosadil i gólově. Hráčům děkujeme za reprezentaci klubu.