Ústí n/L. - Slovan po vítězném severočeském derby s Děčínem čeká další domácí střetnutí. Tentokrát narazí na pražskou Kobru, která v úvodním utkání podlehla Táboru a bude si tak chtít spravit chuť. Úvodní buly padne 24.9 v 16:00, tak dorazte podpořit ústecký celek v boji o další bodový zisk.

POROVNÁNÍ TÝMŮ:

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 4. třída Slovanu Ústí nad Labem odehrála 5. a 6. kolo celorepublikové soutěže CCM Malá Liga. Tentokrát do Ústí zavítali naši největší konkurenti - hráči HC Škoda Plzeň a HC Slovan Louny. Ústeckým čtvrťákům se podařilo udržet neporazitelnost v této prestižní soutěži, když zdolali Louny 8:5 a Plzeň 7:2. Zatím jsou hráči z Ústí nad Labem na průběžném 1. místě bez ztráty bodu.

  • Marketingový a obchodní manažer Ústeckého Slovanu Ing. Jiří Pelc bude do konce června 2024 spolupracovat na přípravě a průběhu mistrovství světa v ledním hokeji. V rámci přípravného týmu bude mít Ing. Jiří Pelc na starost marketingovou činnost s IIHF. V rámci tohoto projektu přejeme Jirkovi hodně štěstí a jsme rádi, že se náš zástupce Slovanu bude podílet na této velké akci.

  • Přinášíme prohlášení majitele klubu Mikaela Agateljana, který zároveň zve na nejbližší domácí utkání Ústeckého Slovanu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže