Dne 17.11. 2022 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem konal trénink krajského výběru talentovaných hráčů do 15-ti let. Tréninkové jednotky se zúčastnili hráči Ústeckého kraje, kteří usilují o nominaci do týmu krajského výběru, který bude reprezentovat Ústecký kraj na zimní olympiádě dětí a mládeže. Olympiádu dětí a mládeže bude v letošním roce hostit Královéhradecký kraj v termínu 22.1.2023 - 27.1.2023. Výběrového tréninku v Ústí nad Labem se účastnili i tři hráči mládeže HC Slovan Ústí nad Labem a to Veronika Ortová, Michal Kváš a Martin Smetana. Všem našim ústeckým hráčům přejeme mnoho úspěchů v boji o nominaci na zimní olympiádu dětí a mládeže.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Utkání s Řisuty zvládl Slovan za dva body. Kolem utkání se na sociálních sítích diskutovalo poměrně obsáhle. Majitel Slovanu Michael Agateljan otevřeně promluvil o dění právě kolem posledního utkání.

  • Ústí nad Labem - Slovan v utkání s Řisuty získal dva body za vítězství po samostatných nájezdech. Velkou měrou se na vítězství podílel Michal Simon, který nejprve vstřelil úvodní branku utkání a v samostatných nájezdech svou bekhendovou kličkou přisoudil bonusový bod právě Slovanu. Jak hodnotil utkání jedenadvacetiletý útočník?

  • Ú s t í n/L. - Slovan po celý zápas tlačil svého soupeře a domácí se dostali do vedení 2:0. Ale hosté zbraně nesložili a před koncem třetí třetiny srovnali. V prodloužení se o výhře nerozhodlo a na řadu, tak přišly nájezdy, ve kterých byl Slovan úspěšnějším a bere dva body. Další utkání sehraje Slovan ve středu 13.12.2023 od 18:00 proti Hronovu. Vstupné bude na toto utkání zdarma.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže