26. 12. 2022 se na zimním stadiónu v Ústí nad Labem uskutečnil vánoční turnaj CENTROPOL CUP 2022. Turnaje se zúčastnily týmy zvučných jmen. HC Sparta Praha, HC Bílí Tygři Liberec, HC Motor České Budějovice, HC Wolves Pilsen, HC Letci Letňany, HC Huskies Teplice, HC Slovan Louny a domácí HC Slovan Ústí nad Labem. Zápasy byly velmi vyrovnané a až do posledního zápasu se neznalo konečné pořadí. Prvenství si nakonec zajistili mládežníci z HC Wolves Pilsen, kteří v posledním zápase přetlačili domácí HC Slovan Ústí nad Labem, který po součtu bodů skončil na konečném 4. místě. Druhá Sparta Praha a třetí Bílí Tygři čekali, jak právě tento duel dopadne.

Velké poděkování patří hlavnímu partnerovi turnaje společnosti Centropol, že umožnila společně s naším klubem tuto akci uspořádat a zároveň věnovala atraktivní ceny pro vítěze a nejlepší hráče turnaje.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Jan Rudovský naskočil do série po nemoci až od třetího utkání, zapsal si ve třech zápasech dvě branky. V zápase číslo pět poslal naposledy v sezoně Slovan do vedení a zároveň vstřelil poslední branku Slovanu v sezoně. Jak hodnotil bezprostředně po utkání hořký konec série a zároveň brzký konec sezony?

  • Dne 22.3. 2023 proběhne na zimním stadiónu otevřený trénink (15:00 hod - 16:00 hod) a modelové utkání (17:45 hod -19:00 hod) hráčů dorostu ročníků 2008 a 2007. Cílem akce je nalézt nové hráče, kteří by doplnili budoucí kádr dorostu pro sezónu 2023/2024 v soutěži 1. liga dorostu (2. nejvyšší soutěž v ČR). Rádi přivítáme hráče na této akci, kteří se mohou ucházet o místo v sestavě v této velmi kvalitní soutěži. V případě zájmu prosím kontaktujte hlavní trenéra dorostu pana Mertu na telefonním čísle 602 133 281.

  • Valná hromada spolku HC Slovan Ústí nad Labem rozhodla nabídnout svůj majoritní podíl 56% ve společnosti HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. bez ohledu na případný postup do 1. ligy či setrvání ve 2. lize. Případní zájemci kontaktujte klub prostřednictvím emailové adresy hokejustinadlabemsro@slovanusti.cz nebo formou datové schránky HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. (2immgtq) a to nejpozději do 20. dubna 2023, aby případný zájemce mohl začít s ostatními společníky připravovat sezonu 2023/2024.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže