26. 12. 2022 se na zimním stadiónu v Ústí nad Labem uskutečnil vánoční turnaj CENTROPOL CUP 2022. Turnaje se zúčastnily týmy zvučných jmen. HC Sparta Praha, HC Bílí Tygři Liberec, HC Motor České Budějovice, HC Wolves Pilsen, HC Letci Letňany, HC Huskies Teplice, HC Slovan Louny a domácí HC Slovan Ústí nad Labem. Zápasy byly velmi vyrovnané a až do posledního zápasu se neznalo konečné pořadí. Prvenství si nakonec zajistili mládežníci z HC Wolves Pilsen, kteří v posledním zápase přetlačili domácí HC Slovan Ústí nad Labem, který po součtu bodů skončil na konečném 4. místě. Druhá Sparta Praha a třetí Bílí Tygři čekali, jak právě tento duel dopadne.

Velké poděkování patří hlavnímu partnerovi turnaje společnosti Centropol, že umožnila společně s naším klubem tuto akci uspořádat a zároveň věnovala atraktivní ceny pro vítěze a nejlepší hráče turnaje.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

  • Armén Mikael Agateljan své sliby nenaplnil, ale ústecký hokej snad bude žít dál. Z bryndy se zadlužený klub pokusí vyvést nově založený spolek Slovan Ústečtí Lvi. „V této chvíli jsme jediný zájemce, kdo tady chce provozovat hokej na druholigové úrovni. Obrovským problémem jsou hokejové závazky ve výši zhruba 2,8 milionu korun. Ty musíme okamžitě uhradit a od toho se budou odvíjet další věci,“ říká předseda spolku Lukáš Vobecký.

  • V sezoně 2024 – 2025 bude pokračovat 2. liga pod názvem „Slovan Ústečtí Lvi“, jehož zástupci představili svoje plány na Valné hromadě držiteli licence.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže