Rakousko, Spittal an der Drau - Naše Veroniky, které oblékají dres HC Slovan Ústí nad Labem v 9. třídě, Hujová společně s Ortovou získaly na Evropském olympijském festivalu zlaté medaile! Byly součástí týmu reprezentace žen U16, která si ve finále poradila se Slovenskem v poměru 4:1. Na vítězství se navíc Veronika Hujová blýskla přesnou trefou. Holky, moc gratulujeme.

Finále dívčího turnaje EYOF 2023:

SLOVENSKO – ČESKO 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 32. Juríková (Lopušanová, Kostková) – 26. Vocetková (Fromová, Prošková), 45. Fromová (Paroubková, Pietraszová), 53. Gildainová (Šťástková, Fromová), 55. Hujová (Pietraszová, Jílková).
Rozhodčí: Kainbergerová, Orel – Klemmová, Samrock.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 4. třída Slovanu Ústí nad Labem odehrála 5. a 6. kolo celorepublikové soutěže CCM Malá Liga. Tentokrát do Ústí zavítali naši největší konkurenti - hráči HC Škoda Plzeň a HC Slovan Louny. Ústeckým čtvrťákům se podařilo udržet neporazitelnost v této prestižní soutěži, když zdolali Louny 8:5 a Plzeň 7:2. Zatím jsou hráči z Ústí nad Labem na průběžném 1. místě bez ztráty bodu.

  • Marketingový a obchodní manažer Ústeckého Slovanu Ing. Jiří Pelc bude do konce června 2024 spolupracovat na přípravě a průběhu mistrovství světa v ledním hokeji. V rámci přípravného týmu bude mít Ing. Jiří Pelc na starost marketingovou činnost s IIHF. V rámci tohoto projektu přejeme Jirkovi hodně štěstí a jsme rádi, že se náš zástupce Slovanu bude podílet na této velké akci.

  • Přinášíme prohlášení majitele klubu Mikaela Agateljana, který zároveň zve na nejbližší domácí utkání Ústeckého Slovanu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže