Povrly - Mládežníci Slovanu ročníků 2015 a 2013 odehráli turnaj po širým nebem. Ústecký Slovan ve spolupráci s oddělením sportovní medicíny Krajské zdravotní a.s. Masarykovy nemocnice o.z. a obcí Povrly zorganizoval ve dnech 27.2. a 28.2. turnaj pro 2. a 4. třídy.

V pondělí 27.2.vyjely na led v Povrlech týmy 2. tříd. Turnaje se zúčastnil domácí tým HC Slovan Ústí nad Labem, Bílí Tygři Liberec, HC Huskies Teplice a HC Slovan Louny. Na prvním místě se umístil tým Bílých Tygrů Liberec, na druhém místě byl domácí tým HC Slovan Ústí nad Labem, 3.místo obsadil tým HC Louny a 4. místo patřilo HC Huskies Teplice.

V úterý 28.2. se poté hrál turnaj 4.tříd. Tento turnaj skončil v tomto pořadí: 1. HC Slovan Louny, 2. HC Varnsdorf, 3. HC Huskies Teplice, 4. HC Slovan Ústí nad Labem.

Velké poděkování patří obci Povrly za velmi vstřícné jednání a umožnění uspořádání tohoto turnaje na jejich nově zrekonstruovaném zimním stadionu, dále bychom chtěli poděkovat oddělení sportovní medicíny Krajské zdravotní a.s. Masarykovy nemocnice o.z. v zastoupení MUDr. Jakuba Malého, které turnaj podpořilo finančně.

„Bylo velice důležité, že nám vyšlo počasí a myslím, že si všichni zúčastnění turnaj užili a budou mít nezapomenutelnou vzpomínku,“ uvedl trenér Michal Kváš

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - 2. liga 2023/2024 již zná svůj jízdní řád první fáze základní části. V té se odehraje celkem 30. kol. Slovan začíná sezonu dvěma domácími zápasy. Zaškrtnout si můžete v kalendáři sobotu 23.9.2023, kdy Slovan zahájí sezónu domácím utkáním s Chebem. Hned poté ve středu 27.9.2023 nás čeká domácí derby s Děčínem. Ve druhé fázi základní části se tabulka rozdělí na vítěze (1. - 8.) a poražené (9. - 15.) a odehraje se dalších 14. kol. Podrobný rozpis naleznete níže.

  • První červnový den proběhl v Praze aktiv druholigových klubů, na kterém se rozhodlo o podobě příštího ročníku třetí nejvyšší soutěže. Systém zůstává stejný jako v loňské sezoně, hrát se bude znovu ve dvou skupinách. Slovan bude samozřejmě opět působit ve skupině Západ, kde bude celkem 15 účastníků. Nováčkem budou v naší skupině Kralupy nad Vltavou, které si vybojovaly postup z KP. Sestoupit pak měl Hronov, ale poté, co mu Jablonec nad Nisou přenechal licenci, bude v soutěži působit i v následující sezoně 2023/24. Mezi účastníky naopak nefigurují Klatovy, které přihlášku do nového ročníku nepodaly.

  • Ústí nad Labem - Mladí hráči Slovanu 3. třídy odehráli o víkendu 28.5.2023 turnaj v pražských Letňanech. Toho se kromě dvou domácích výběrů účastnila pražská Sparta a Slavia nebo německý Norimberk. Hráči Slovanu skončili po základní skupině na 2. místě, a tak měli právo startovat ve velkém finále s pražskou Spartou. Finále skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3. O vítězi turnaje nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých slavila výhru 2:1 pražská Sparta.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže