Povrly - Mládežníci Slovanu ročníků 2015 a 2013 odehráli turnaj po širým nebem. Ústecký Slovan ve spolupráci s oddělením sportovní medicíny Krajské zdravotní a.s. Masarykovy nemocnice o.z. a obcí Povrly zorganizoval ve dnech 27.2. a 28.2. turnaj pro 2. a 4. třídy.

V pondělí 27.2.vyjely na led v Povrlech týmy 2. tříd. Turnaje se zúčastnil domácí tým HC Slovan Ústí nad Labem, Bílí Tygři Liberec, HC Huskies Teplice a HC Slovan Louny. Na prvním místě se umístil tým Bílých Tygrů Liberec, na druhém místě byl domácí tým HC Slovan Ústí nad Labem, 3.místo obsadil tým HC Louny a 4. místo patřilo HC Huskies Teplice.

V úterý 28.2. se poté hrál turnaj 4.tříd. Tento turnaj skončil v tomto pořadí: 1. HC Slovan Louny, 2. HC Varnsdorf, 3. HC Huskies Teplice, 4. HC Slovan Ústí nad Labem.

Velké poděkování patří obci Povrly za velmi vstřícné jednání a umožnění uspořádání tohoto turnaje na jejich nově zrekonstruovaném zimním stadionu, dále bychom chtěli poděkovat oddělení sportovní medicíny Krajské zdravotní a.s. Masarykovy nemocnice o.z. v zastoupení MUDr. Jakuba Malého, které turnaj podpořilo finančně.

„Bylo velice důležité, že nám vyšlo počasí a myslím, že si všichni zúčastnění turnaj užili a budou mít nezapomenutelnou vzpomínku,“ uvedl trenér Michal Kváš

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ústí nad Labem - Obránce s řadou zkušeností ze Slovenska, Polska, Německa nebo Chance ligy podepsal smlouvu s Ústeckým Slovanem. Lukáš Popela zhodnotil své působení v zahraničí, přípravu ve Slovanu, nebo vyhlídky do startu 2. ligy.

  • Ústí n/L. - Ústecký rodák a majitel extraligového titulu Karel Kubát měl ve čtvrtek na pilno. Ráno podepisoval novou smlouvu s ústeckým klubem, odpoledne stál jako člen první formace u výhry nad Řisuty. V zápase si připsal i trefu. O všem jsme si popovídali v pozápasovém rozhovoru, který vám níže přinášíme.

  • Ústí nad Labem - Prodej permanentních vstupenek odstartuje 22. srpna! Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2022/2023 potrvá do 5. září. Po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete pořídit na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Pořiďte si permanentní vstupenku, která Vám přináší řadu výhod. Užijte si tak hokejovou atmosféru z pohodlí svého sedadla.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže