Rozpis je potřeba každopádně brát jako orientační, protože kdykoliv mohou nastat jakékoliv změny. Ať už s ohledem na náš stadion nebo k potřebám soupeře.
30. 7. 2004 Liberec - Ústí nad Labem
4. 8. 2004 Písek - Ústí nad Labem
6. 8. 2004 Mladá Boleslav - Ústí nad Labem
10. 8. 2004 Hradec Králové - Ústí nad Labem
12. 8. 2004 Ústí nad Labem - Beroun
17. 8. 2004 Kladno - Ústí nad Labem
20. 8. 2004 Ústí nad Labem - Mladá Boleslav
24. 8. 2004 Ústí nad Labem - CSKA Moskva
27. 8. 2004 Ústí nad Labem - Hradec Králové
1. 9. 2004 Beroun - Ústí nad Labem
3. 9. 2004 Sparta - Ústí nad Labem
Současně je už také znám i rozpis nového ročníku 1. ligy.
Bude se hrát čtyřkolově každý s každým a nejlepší osmička týmů postoupí do play off, které se bude hrát na tři vítězná utkání. Celky z 13. a 14. místa čeká baráž o udržení s týmy z druhé ligy. Pro kluby z 9. až 12. místa sezona skončí 14. února po 52. kole.
Program:
Středa 8. září - 1. kolo:
Chomutov - Havířov, Olomouc - Kadaň, Beroun - České Budějovice, Opava - Ústí nad Labem, Hradec Králové - Třebíč, Sareza Ostrava - Kometa Brno, Písek - Mladá Boleslav.
Sobota 11. září - 2. kolo:
Havířov - Mladá Boleslav, Kometa Brno - Písek, Třebíč - Sareza Ostrava, Ústí nad Labem - Hradec Králové, České Budějovice - Opava, Kadaň - Beroun, Chomutov - Olomouc.
Středa 15. září - 3. kolo:
Olomouc - Havířov, Beroun - Chomutov, Opava - Kadaň, Hradec Králové - České Budějovice, Sareza Ostrava - Ústí nad Labem, Písek - Třebíč, Mladá Boleslav - Kometa Brno.
Sobota 18. září - 4. kolo:
Havířov - Kometa Brno, Třebíč - Mladá Boleslav, Ústí nad Labem - Písek, České Budějovice - Sareza Ostrava, Kadaň - Hradec Králové, Chomutov - Opava, Olomouc - Beroun.
Pondělí 20. září - 5. kolo:
Beroun - Havířov, Opava - Olomouc, Hradec Králové - Chomutov, Sareza Ostrava - Kadaň, Písek - České Budějovice, Mladá Boleslav - Ústí nad Labem, Kometa Brno - Třebíč.
Středa 22. září - 6. kolo:
Havířov - Třebíč, Ústí nad Labem - Kometa Brno, České Budějovice - Mladá Boleslav, Kadaň - Písek, Chomutov - Sareza Ostrava, Olomouc - Hradec Králové, Beroun - Opava.
Sobota 25. září - 7. kolo:
Opava - Havířov, Hradec Králové - Beroun, Sareza Ostrava - Olomouc, Písek - Chomutov, Mladá Boleslav - Kadaň, Kometa Brno - České Budějovice, Třebíč - Ústí nad Labem.
Středa 29. září - 8. kolo:
Havířov - Ústí nad Labem, České Budějovice - Třebíč, Kadaň - Kometa Brno, Chomutov - Mladá Boleslav, Olomouc - Písek, Beroun - Sareza Ostrava, Opava - Hradec Králové.
Sobota 2. října - 9. kolo:
Hradec Králové - Havířov, Sareza Ostrava - Opava, Písek - Beroun, Mladá Boleslav - Olomouc, Kometa Brno - Chomutov, Třebíč - Kadaň, Ústí nad Labem - České Budějovice.
Pondělí 4. října - 10. kolo:
Havířov - České Budějovice, Kadaň - Ústí nad Labem, Chomutov - Třebíč, Olomouc - Kometa Brno, Beroun - Mladá Boleslav, Opava - Písek, Hradec Králové - Sareza Ostrava.
Středa 6. října - 11. kolo:
Sareza Ostrava - Havířov, Písek - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Opava, Kometa Brno - Beroun, Třebíč - Olomouc, Ústí nad Labem - Chomutov, České Budějovice - Kadaň.
Sobota 9. října - 12. kolo:
Havířov - Kadaň, Chomutov - České Budějovice, Olomouc - Ústí nad Labem, Beroun - Třebíč, Opava - Kometa Brno, Hradec Králové - Mladá Boleslav, Sareza Ostrava - Písek.
Středa 13. října - 13. kolo:
Písek - Havířov, Mladá Boleslav - Sareza Ostrava, Kometa Brno - Hradec Králové, Třebíč - Opava, Ústí nad Labem - Beroun, České Budějovice - Olomouc, Kadaň - Chomutov.
Středa 20. října - 14. kolo:
Havířov - Chomutov, Kadaň - Olomouc, České Budějovice - Beroun, Ústí nad Labem - Opava, Třebíč - Hradec Králové, Kometa Brno - Sareza Ostrava, Mladá Boleslav - Písek.
Sobota 23. října - 15. kolo:
Mladá Boleslav - Havířov, Písek - Kometa Brno, Sareza Ostrava - Třebíč, Hradec Králové - Ústí nad Labem, Opava - České Budějovice, Beroun - Kadaň, Olomouc - Chomutov.
Středa 27. října - 16. kolo:
Havířov - Olomouc, Chomutov - Beroun, Kadaň - Opava, České Budějovice - Hradec Králové, Ústí nad Labem - Sareza Ostrava, Třebíč - Písek, Kometa Brno - Mladá Boleslav.
Sobota 30. října - 17. kolo:
Kometa Brno - Havířov, Mladá Boleslav - Třebíč, Písek - Ústí nad Labem, Sareza Ostrava - České Budějovice, Hradec Králové - Kadaň, Opava - Chomutov, Beroun - Olomouc.
Pondělí 1. listopadu - 18. kolo:
Havířov - Beroun, Olomouc - Opava, Chomutov - Hradec Králové, Kadaň - Sareza Ostrava, České Budějovice - Písek, Ústí nad Labem - Mladá Boleslav, Třebíč - Kometa Brno.
Středa 3. listopadu - 19. kolo:
Třebíč - Havířov, Kometa Brno - Ústí nad Labem, Mladá Boleslav - České Budějovice, Písek - Kadaň, Sareza Ostrava - Chomutov, Hradec Králové - Olomouc, Opava - Beroun.
Sobota 6. listopadu - 20. kolo:
Havířov - Opava, Beroun - Hradec Králové, Olomouc - Sareza Ostrava, Chomutov - Písek, Kadaň - Mladá Boleslav, České Budějovice - Kometa Brno, Ústí nad Labem - Třebíč.
Středa 10. listopadu - 21. kolo:
Ústí nad Labem - Havířov, Třebíč - České Budějovice, Kometa Brno - Kadaň, Mladá Boleslav - Chomutov, Písek - Olomouc, Sareza Ostrava - Beroun, Hradec Králové - Opava.
Sobota 13. listopadu - 22. kolo:
Havířov - Hradec Králové, Opava - Sareza Ostrava, Beroun - Písek, Olomouc - Mladá Boleslav, Chomutov - Kometa Brno, Kadaň - Třebíč, České Budějovice - Ústí nad Labem.
Pondělí 15. listopadu - 23. kolo:
České Budějovice - Havířov, Ústí nad Labem - Kadaň, Třebíč - Chomutov, Kometa Brno - Olomouc, Mladá Boleslav - Beroun, Písek - Opava, Sareza Ostrava - Hradec Králové.
Středa 17. listopadu - 24. kolo:
Havířov - Sareza Ostrava, Hradec Králové - Písek, Opava - Mladá Boleslav, Beroun - Kometa Brno, Olomouc - Třebíč, Chomutov - Ústí nad Labem, Kadaň - České Budějovice.
Sobota 20. listopadu - 25. kolo:
Kadaň - Havířov, České Budějovice - Chomutov, Ústí nad Labem - Olomouc, Třebíč - Beroun, Kometa Brno - Opava, Mladá Boleslav - Hradec Králové, Písek - Sareza Ostrava.
Středa 24. listopadu - 26. kolo:
Havířov - Písek, Sareza Ostrava - Mladá Boleslav, Hradec Králové - Kometa Brno, Opava - Třebíč, Beroun - Ústí nad Labem, Olomouc - České Budějovice, Chomutov - Kadaň.
Středa 1. prosince - 27. kolo:
Chomutov - Havířov, Olomouc - Kadaň, Beroun - České Budějovice, Opava - Ústí nad Labem, Hradec Králové - Třebíč, Sareza Ostrava - Kometa Brno, Písek - Mladá Boleslav.
Sobota 4. prosince - 28. kolo:
Havířov - Mladá Boleslav, Kometa Brno - Písek, Třebíč - Sareza Ostrava, Ústí nad Labem - Hradec Králové, České Budějovice - Opava, Kadaň - Beroun, Chomutov - Olomouc.
Středa 8. prosince - 29. kolo:
Olomouc - Havířov, Beroun - Chomutov, Opava - Kadaň, Hradec Králové - České Budějovice, Sareza Ostrava - Ústí nad Labem, Písek - Třebíč, Mladá Boleslav - Kometa Brno.
Sobota 11. prosince - 30. kolo:
Havířov - Kometa Brno, Třebíč - Mladá Boleslav, Ústí nad Labem - Písek, České Budějovice - Sareza Ostrava, Kadaň - Hradec Králové, Chomutov - Opava, Olomouc - Beroun.
Pondělí 13. prosince - 31. kolo:
Beroun - Havířov, Opava - Olomouc, Hradec Králové - Chomutov, Sareza Ostrava - Kadaň, Písek - České Budějovice, Mladá Boleslav - Ústí nad Labem, Kometa Brno - Třebíč.
Středa 15. prosince - 32. kolo:
Havířov - Třebíč, Ústí nad Labem - Kometa Brno, České Budějovice - Mladá Boleslav, Kadaň - Písek, Chomutov - Sareza Ostrava, Olomouc - Hradec Králové, Beroun - Opava.
Sobota 18. prosince - 33. kolo:
Opava - Havířov, Hradec Králové - Beroun, Sareza Ostrava - Olomouc, Písek - Chomutov, Mladá Boleslav - Kadaň, Kometa Brno - České Budějovice, Třebíč - Ústí nad Labem.
Pondělí 20. prosince - 34. kolo:
Havířov - Ústí nad Labem, České Budějovice - Třebíč, Kadaň - Kometa Brno, Chomutov - Mladá Boleslav, Olomouc - Písek, Beroun - Sareza Ostrava, Opava - Hradec Králové.
Středa 22. prosince - 35. kolo:
Hradec Králové - Havířov, Sareza Ostrava - Opava, Písek - Beroun, Mladá Boleslav - Olomouc, Kometa Brno - Chomutov, Třebíč - Kadaň, Ústí nad Labem - České Budějovice.
Pondělí 3. ledna 2005 - 36. kolo:
Havířov - České Budějovice, Kadaň - Ústí nad Labem, Chomutov - Třebíč, Olomouc - Kometa Brno, Beroun - Mladá Boleslav, Opava - Písek, Hradec Králové - Sareza Ostrava.
Středa 5. ledna - 37. kolo:
Sareza Ostrava - Havířov, Písek - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Opava, Kometa Brno - Beroun, Třebíč - Olomouc, Ústí nad Labem - Chomutov, České Budějovice - Kadaň.
Sobota 8. ledna - 38. kolo:
Havířov - Kadaň, Chomutov - České Budějovice, Olomouc - Ústí nad Labem, Beroun - Třebíč, Opava - Kometa Brno, Hradec Králové - Mladá Boleslav, Sareza Ostrava - Písek.
Středa 12. ledna - 39. kolo:
Písek - Havířov, Mladá Boleslav - Sareza Ostrava, Kometa Brno - Hradec Králové, Třebíč - Opava, Ústí nad Labem - Beroun, České Budějovice - Olomouc, Kadaň - Chomutov.
Sobota 15. ledna - 40. kolo:
Havířov - Chomutov, Kadaň - Olomouc, České Budějovice - Beroun, Ústí nad Labem - Opava, Třebíč - Hradec Králové, Kometa Brno - Sareza Ostrava, Mladá Boleslav - Písek.
Pondělí 17. ledna - 41. kolo:
Mladá Boleslav - Havířov, Písek - Kometa Brno, Sareza Ostrava - Třebíč, Hradec Králové - Ústí nad Labem, Opava - České Budějovice, Beroun - Kadaň, Olomouc - Chomutov.
Středa 19. ledna - 42. kolo:
Havířov - Olomouc, Chomutov - Beroun, Kadaň - Opava, České Budějovice - Hradec Králové, Ústí nad Labem - Sareza Ostrava, Třebíč - Písek, Kometa Brno - Mladá Boleslav.
Sobota 22. ledna - 43. kolo:
Kometa Brno - Havířov, Mladá Boleslav - Třebíč, Písek - Ústí nad Labem, Sareza Ostrava - České Budějovice, Hradec Králové - Kadaň, Opava - Chomutov, Beroun - Olomouc.
Středa 26. ledna - 44. kolo:
Havířov - Beroun, Olomouc - Opava, Chomutov - Hradec Králové, Kadaň - Sareza Ostrava, České Budějovice - Písek, Ústí nad Labem - Mladá Boleslav, Třebíč - Kometa Brno.
Sobota 29. ledna - 45. kolo:
Třebíč - Havířov, Kometa Brno - Ústí nad Labem, Mladá Boleslav - České Budějovice, Písek - Kadaň, Sareza Ostrava - Chomutov, Hradec Králové - Olomouc, Opava - Beroun.
Pondělí 31. ledna - 46. kolo:
Havířov - Opava, Beroun - Hradec Králové, Olomouc - Sareza Ostrava, Chomutov - Písek, Kadaň - Mladá Boleslav, České Budějovice - Kometa Brno, Ústí nad Labem - Třebíč.
Středa 2. února - 47. kolo:
Ústí nad Labem - Havířov, Třebíč - České Budějovice, Kometa Brno - Kadaň, Mladá Boleslav - Chomutov, Písek - Olomouc, Sareza Ostrava - Beroun, Hradec Králové - Opava.
Sobota 5. února - 48. kolo:
Havířov - Hradec Králové, Opava - Sareza Ostrava, Beroun - Písek, Olomouc - Mladá Boleslav, Chomutov - Kometa Brno, Kadaň - Třebíč, České Budějovice - Ústí nad Labem.
Pondělí 7. února - 49. kolo:
České Budějovice - Havířov, Ústí nad Labem - Kadaň, Třebíč - Chomutov, Kometa Brno - Olomouc, Mladá Boleslav - Beroun, Písek - Opava, Sareza Ostrava - Hradec Králové.
Středa 9. února - 50. kolo:
Havířov - Sareza Ostrava, Hradec Králové - Písek, Opava - Mladá Boleslav, Beroun - Kometa Brno, Olomouc - Třebíč, Chomutov - Ústí nad Labem, Kadaň - České Budějovice.
Sobota 12. února - 51. kolo:
Kadaň - Havířov, České Budějovice - Chomutov, Ústí nad Labem - Olomouc, Třebíč - Beroun, Kometa Brno - Opava, Mladá Boleslav - Hradec Králové, Písek - Sareza Ostrava.
Pondělí 14. února - 52. kolo:
Havířov - Písek, Sareza Ostrava - Mladá Boleslav, Hradec Králové - Kometa Brno, Opava - Třebíč, Beroun - Ústí nad Labem, Olomouc - České Budějovice, Chomutov - Kadaň.
Obránkyně Slovanu Veronika Hujová a brankářka Veronika Ortová obdržely nominaci na reprezentační akci žen U16 - Turnaj čtyř zemí, který se uskuteční ve dnech 17. – 22. dubna 2024 ve Švédsku. Kromě naší reprezentace se Turnaje čtyř zemí zúčastní také Švédky, Finky a Švýcarky. Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.
4. třída Slovanu o víkendu získala na turnaji vítězů CCM Malé ligy v Plzni 3. místo. Celorepubliková soutěž CCM Malá liga, která se hrála od září 2023 do března 2024 pořádala o víkendu finálový turnaj, kterého se zúčastnily vítězové skupin. HC Slovan Ústí nad Labem postoupil ze své skupiny jako vítěz a postupně se utkal s HC Bílí Tygři Liberec, Wolves Plzeň a BK Havlíčkův Brod. Ve velice vyrovnaných zápasech nakonec ústeckým mladíkům uteklo stříbro o jediný gól. Součástí turnaje vítězů byly i dovednostní soutěže, kde naši čtvrťáci získali ze šesti disciplín, hned čtyři 1. místa. Dětem a realizačnímu týmu děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a města.
Ú s t í n/L. - V letošním roce proběhne opět Hokejové soustředění mládeže 2024. Pevný termín soustředění je stanoven na 11. 08. - 16. 08. 2024.