HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Předprodeje vstupenek na 3. domácí bitvu ve válce o extraligu!
22.02.2011 | Jan Feudall

Předprodeje vstupenek na 3. domácí bitvu ve válce o extraligu!

Ú s t í n/L. - Od úterý 22. února si můžete zakoupit vstupenky na 3. domácí bitvu o extraligu. Připravili jsme pro vás opět několik předprodejních míst. Vstupenky jsou k dispozici v hypermarketu Globus a kavárně Cafe in v obchodním centru Fórum. Od čtvrtka můžete navíc využít předprodeje na pokladnách Zlatopramen Areny.

Válka začala

Ústečtí Lvi v pátek 18. února vstoupili do války. Po prvních dvou zápasech je stav bitev vyrovnaný 1:1. Teď jsou před Lvy dva souboje na území soupeře a poté opět utkání na domácím bitevním poli. Je na nás, abychom pro svou armádu připravili perfektní zázemí a atmosféru k boji.

Cena vstupenek

Vstupenky do modré sekce stojí 90,- Kč, do žluté sekce 70,- Kč a lze uplatnit rodinné vstupné.

Nákup vstupenek mimo Zlatopramen Arenu

Své vstupenky do prostor bojiště Lvů si můžete zakoupit již od úterý 22. února. Kromě klasických předprodejů na pokladnách Zlatopramen Areny máte možnost využít předprodejní místa. První je v trmickém Hypermarketu Globus. Na informacích budou k dispozici vstupenky do žlutých sekcí za 70,- Kč. Druhým je kavárna Cafe In v Obchodním centru Fórum. Zde budou k prodeji také vstupenky do žlutých sekcí. „I když nebyl o první předprodej mimo Zlatopramen Arenu velký zájem, chceme našim fanouškům dát opět možnost nákupu vstupenek i jinde než na jejích pokladnách,“ řekl Marek Cimoracký z marketingového oddělení klubu.

Nákup vstupenek ve Zlatopramen Areně

Dále jsou připraveny klasické předprodeje na pokladnách Zlatopramen Areny. Termíny jsou čtvrtek 24. a pátek 25. února. Otevřena bude jedna pokladna a to v čase od 15 do 18 hodin.

V sobotu budou před třetím domácím soubojem pokladny otevřeny od 15 hodin. Na pokladně číslo 2 si můžete zakoupit pouze vstupenky ke stání. Na ostatních pokladnách budete mít k dispozici vstupenky do všech sektorů. V rámci urychlení prodeje bude opět několik set vstupenek předtištěno. „Tento krok hodnotíme po prvních dvou bitvách jako pozitivní. Před pokladnami se netvořily dlouhé fronty a všichni stihli začátek utkání včas,“ doplnil Cimoracký.

 
 
Aktuálně na webu

Hokej mi chybí, říká Jaroslav Roubík

Ú s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do... Celý článek

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv