Ú s t í n/L. - Domácí vlétli do soupeře stejně, jako v Českých Budějovicích. Zatlačili ho do pásma a vytvářeli jednu šanci za druhou. Soupeře přestříleli v první třetině 24:4.

Hned od začátku Lvi mačkali Kadaň v pásmu. Na snímku Petr Lipina stíní, Milan Buďa se tlačí do kruhu a volný Michal Dragoun je připraven převzít přihrávku

Kadaňský brankář Jež soustředěný na hru

Tomáš Sýkora na vhazování v útočném pásmu

Přesilovky zahráli Lvi na jedničku. Sbírali ztracené kotouče ještě v pásmu a nedali bránící se Kadani ani chvilku na oddech.

Jež poprvé na kolenou

Jež v diskusi s hlavním rozhodčím

Jež na zádech po třetím gólu. To už nevydržel a po "vyjadření" svého názoru na rozhodčí předčasně odešel do sprch.

V první přestávce chyběla tentokráte exhibice mládeže. Zato mohli diváci vidět hezké představení mladé ústecké naděje v krasobruslení

Domácí Lvi drželi Kadaňské v uctivé vzdálenosti od své branky po většinu zápasu.

Tvrdě so bojovalo všude, obzvláště u mantinelů

Lvi se tlačili stále do útočného pásma a bojovali s tvrdou obranou hostí

Na zápas Lvů přišel i reprezentant a rodák z Ústí Martin Štěpánek

Druhá přestávka přinesla opět střelbu z praku. Tento soutěžící atakoval hranici dovadního rekordu

Rekord odolal i tomuto soutěžícímu

A ani tento mladík nepromluvil do rekordu o Pivní rentu 1111 piv Zlatopramen 11°

Domácí "kotel" byl opět hojně zaplněn a hnal Lvy do útoku

Jirka Zikmund v poslední třetině zabránil několika šancím hostí. Na snímku sleduje hru v rohu kluziště

Milan Mazanec bojuje o kotouč po vhazování v obranném pásmu

Lvi před brankářem Hüblem vytvářeli nebezpečné situace.David Pazourek přímo u branky

Trenér a manažer v jedné osobě na lavičce SK Kadaň. Mgr. Alois Chlustina sleduje dění v útočném pásmu svých svěřenců

Michal Dragoun uhání svým pronásledovatelům

Bitka mezi kadaňským Polákem a ústeckým Přeučilem skončila na body pro domácího Borce. Přetáhl dres soupeři přes hlavu a uštědřil mu slušnou dávku "výchovy"