Přípravné utkání: HC Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 6:4
Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce
22.03.2018 | Klub

Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce

Ú s t í n/L. - Přinášíme rozhovor s jednatelem klubu Vladimírem Evanem, který nám poskytl informace o změnách na trenérském postu a vizích do příští sezóny.

Do nového ročníku vstupuje Slovan s novými trenéry, jak k rozhodnutí došlo?

"Všichni dobře víme, že Míra Mach s Tomášem Marešem odvedli ve Slovanu jako trenéři kvalitní práci, za kterou jim děkujeme. Všechno ale jednou končí a my musíme jít dál. K trenérské práci změny patří a vím, že trenéři jsou na tyto situace připraveni a počítají s nimi. Míra Mach dostal během letošní sezony nabídku a požádal o uvolnění ze smlouvy. Po jeho uvolnění, vedení Slovanu rozhodlo o dočasném řešení trenérské situace, a to do skončení sezony 2017/2018."

Mělo vedení Slovanu i jiné varianty?

"Ano, variant bylo hned několik. Do Slovanu se nabízelo i několik dalších trenérů, ale my chceme trenéry, kteří znají místní prostředí a jsou ochotni pracovat v našich podmínkách včetně návaznosti na mládež."

Byl v některé variantě Tomáš Mareš?

"Ano, v několika variantách nového realizačního týmu figuroval i Tomáš Mareš jako hlavní trenér či asistent. Jednání bylo dlouhé a ke každé variantě se každý člen vedení vyjádřil včetně plusů a minusů. Po zvolení hlavního trenéra došlo na stavbu budoucího realizačního týmu, kde vedení Slovanu po připomínkování respektovalo rozhodnutí hlavního trenéra."

Jak bude tedy vypadat mužstvo na příští sezonu?

"Nejdříve samozřejmě oslovíme hráče loňského kádru, o které budeme mít zájem. Zájem musí být ale logicky oboustranný. Čekáme také, jak dopadne baráž o extraligu, kde se nám pohybují hráči se vztahem k Ústí nad Labem."

Budete spolupracovat s extraligovými týmy?

"Určitě ano, již máme předběžná jednání s Mladou Boleslaví, ale čekáme na skončení extraligy."

Jaké jsou sportovní cíle Slovanu?

"Čeká nás opět hodně práce, abychom uspěli a po roční přestávce se vrátili do play – off. Potřebujeme přijatelné ekonomické podmínky, dále pak hráče, kteří chtějí za Slovan bojovat, spokojené fanoušky Slovanu a samozřejmě klubovou soudržnost, bez které žádný klub neuspěje."

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan poprvé v přípravě padl, nestačil na Kladno

Kladno - Ústečtí hokejisté odehráli další přípravný zápas. Odveta proti Kladnu přinesla výhru... Celý článek

Kropáčkův Memoriál

O víkendu 25. a 26. srpna 2018 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem bude konat 43. ročník turnaje... Celý článek

Ročník 2008 a mladší vyhráli turnaj v Olomouci

O víkendu 18. a 19. srpna 2018 se v Olomouci uskutečnil skvěle připravený a obsazený turnaj pro... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv