HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce
22.03.2018 | Klub

Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce

Ú s t í n/L. - Přinášíme rozhovor s jednatelem klubu Vladimírem Evanem, který nám poskytl informace o změnách na trenérském postu a vizích do příští sezóny.

Do nového ročníku vstupuje Slovan s novými trenéry, jak k rozhodnutí došlo?

"Všichni dobře víme, že Míra Mach s Tomášem Marešem odvedli ve Slovanu jako trenéři kvalitní práci, za kterou jim děkujeme. Všechno ale jednou končí a my musíme jít dál. K trenérské práci změny patří a vím, že trenéři jsou na tyto situace připraveni a počítají s nimi. Míra Mach dostal během letošní sezony nabídku a požádal o uvolnění ze smlouvy. Po jeho uvolnění, vedení Slovanu rozhodlo o dočasném řešení trenérské situace, a to do skončení sezony 2017/2018."

Mělo vedení Slovanu i jiné varianty?

"Ano, variant bylo hned několik. Do Slovanu se nabízelo i několik dalších trenérů, ale my chceme trenéry, kteří znají místní prostředí a jsou ochotni pracovat v našich podmínkách včetně návaznosti na mládež."

Byl v některé variantě Tomáš Mareš?

"Ano, v několika variantách nového realizačního týmu figuroval i Tomáš Mareš jako hlavní trenér či asistent. Jednání bylo dlouhé a ke každé variantě se každý člen vedení vyjádřil včetně plusů a minusů. Po zvolení hlavního trenéra došlo na stavbu budoucího realizačního týmu, kde vedení Slovanu po připomínkování respektovalo rozhodnutí hlavního trenéra."

Jak bude tedy vypadat mužstvo na příští sezonu?

"Nejdříve samozřejmě oslovíme hráče loňského kádru, o které budeme mít zájem. Zájem musí být ale logicky oboustranný. Čekáme také, jak dopadne baráž o extraligu, kde se nám pohybují hráči se vztahem k Ústí nad Labem."

Budete spolupracovat s extraligovými týmy?

"Určitě ano, již máme předběžná jednání s Mladou Boleslaví, ale čekáme na skončení extraligy."

Jaké jsou sportovní cíle Slovanu?

"Čeká nás opět hodně práce, abychom uspěli a po roční přestávce se vrátili do play – off. Potřebujeme přijatelné ekonomické podmínky, dále pak hráče, kteří chtějí za Slovan bojovat, spokojené fanoušky Slovanu a samozřejmě klubovou soudržnost, bez které žádný klub neuspěje."

 
 
Aktuálně na webu

Hokej mi chybí, říká Jaroslav Roubík

Ú s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do... Celý článek

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv