Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Cílem je play-off, zaznělo na tiskové konferenci
07.09.2017 | Jan Prošek

Cílem je play-off, zaznělo na tiskové konferenci

Ú s t í n/L. - Ve středu se konala tisková konference Slovanu. Ing. Jiří Zdvořáček, Vladimír Evan, Miroslav Mach, Ing. Jiří Pelc a Marek Šnajdr hovořili o aktuální situaci v klubu, skládání kádru či novinkách pro fanoušky.

Rozpočet a finance

O rozpočtu a financích hovořil Ing. Jiří Zdvořáček. "Rozpočet na sezonu je 15,5 milionu Kč. V loňské sezoně se jednalo o 19 mil. Kč. Dluh, který si stále táhneme z minulosti je 1,2 mil Kč. Postupně se z toho vzpamatováváme a jsme momentálně na této částce. V letošní sezoně bychom ho rádi smazali. 82 % rozpočtu je už zasmluvněno, a dalších 12,3 % je přislíbeno. Rozpočet jsme vytvořili podle příjmů, z těch jsme odečetli výdaje a dluhy. Na základě výsledné částky jsme začali vytvářet rozpočet pro hráče," řekl a odhalil skládání rozpočtu. "30 % nám dává město, 13 % ATT Investment SE, 9 % je ze vstupného, 7,7 % jsou významní partneři a 13 % jsou pak hlavní partneři. Rád bych poděkoval městu, protože bez jejich příspěvku se tady první liga už nehraje. Výdaje na hráče jsou sníženy o 31 %. Když jsem sečetl všechny platy a udělal z nich průměr, tak mi vyšla průměrná měsíční mzda 21, 688 Kč. Nejedná se o žádnou velkou částku a je díky tomu vidět, že jsme skromný klub," upozornil Zdvořáček.

Skladba týmu a sportovní cile

O tomto se rozhovořil Vladimír Evan. "Myslím si, že po třech sezonách, jaké jsme měli, nemůžeme mít jiné cíle, než je play-off. Letos jsme skončili na šestém místě, což bylo v posledních letech nejlepší umístění. Soutěž je letos nesestupová, kolem čeho jsou velké diskuze, ale soutěž je stále postupová, jedinou změnou je, že se nebude hrát předkolo play-off. Proto pokud se budou chtít týmy dostat do play-off, tak budou muset makat už od začátku," řekl. Následně odhalil skládání týmu. "Tým jsme skládali podle možného rozpočtu. My jsme strašně rádi, že i když jsou podmínky skromné, hráči chtějí hrát a jsou tady spokojení. Pokud chceme do play-off, tak jsme museli poskládat tým tak, abychom na něj měli. Máme také navázanou spolupráci s Mladou Boleslaví, měli jsme ji i vloni a byli jsme spokojení, tak jsme ji letos ještě více prohloubili. Má to tu nevýhodu, že pokud se v Boleslavi zraní více hráčů, tak sáhnou právě k nám. Proto my musíme mít také širší kádr a hráče budeme posílat do Děčína, kde budou moci hrát. Jsou tady navíc hráči ze Sparty a z Litvínova. Nikdy jsme nechtěli být farmou, takže všechno je na bázi spolupráce," řekl Evan. Ing. Jiří Zdvořáček osvětlil důvod spolupráce: "Nejsme farma, ale náš rozpočet je takový, že bychom se bez spolupráce neobešli, protože bychom nebyli schopní tým z finančního hlediska složit."

Celý průběh tiskové konference naleznete zde.

Složení týmu pro sezónu 2017-2018

Brankáři: Martin Volke, Jakub Soukup, Jan Dlouhý, Jan Růžička (na střídavé starty z Mladé Boleslavi).
Obránci: Martin Vágner, David Bernad, Patrik Husák, Matěj Hes, Vladimír Brož, Marek Mlčoch, Martin Zdvořáček, Radomír Vaněk, František Hrdinka.
Útočníci: Jaroslav Roubík, David Merta, Daniel Vrdlovec, Antonín Melka, Lukáš Volf, Martin Mical, Jan Dufek, Jiří Severa, Petr Markulinec, Ladislav Gengel, Marek Macek, Roman Navarra, Pavel Smolka, Oscar Flynn, Lukáš Sladkovský, Pavel Kousal. V jednání ještě jsou Ondřej Havlíček a Vladimír Eminger.
 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

Svými výkony chceme přilákat fanoušky, říká Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - Sbírku kanadských bodů by vyměnil za týmový úspěch. Daniel Vrdlovec se poctivě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv